УВАГА РОЗШУК. За скоєння хуліганських дій по …

УВАГА РОЗШУК.
За скоєння хуліганських дій по вул.Київська 15, розшукується BMW X6. сірого кольору д.н.з ВС 0008 КМ. При виявленні даного авто телефонувати на 102 або звертатись на канал Варта1. Інформація від ЛМУ.

6 Відповідей

 1. Klizma сказав:

  Бондарєв Андрій Сергійович, 27.05.1981 року народження, прописаний Львів вул окружна 47 кв12 (там він проживає з батьками) , проживає десь біля аквапарку і має курву десь на вул. Київській, працівник ДАІ, офіцер, справжній мусор мажор, їздить на БМВ Х6 сірого кольору з номерами ВС0008КМ, на яку заробив хабарями отриманими на дорозі. В коментах пишуть шо цих номерів по базі ДАІ немає. Це не дивно, підозрюю шо той мусор вважає себе дуже крутим, тому купив не розмитнену БМВ почіпив неіснуючі номера, щоб коли начудить, його ніхто не зміг знайти, і понтується по Львову на лєвій тачці знаючи шо мєнти його не перевірять. А тут засада, начудив і почався шухєр. Якось я бачив його біля рафінада на тій самій машині з іншими номерами, які я записав АА1958. Певно тоже лєві. Я постраждав в свій час від його свавілля, судився за відновлення своїх прав, і вважаю що спір з ним виграв. Але не буду про своє. Можу охарактеризувати вищевказаного хама як особливо породистого ідіота. Мало того, що та худоба взагалі не розуміє що таке людська гідність спілкуючись з людьми, так йому ще й здається що він перехитрить систему в якій сам працює. Я козлу говорив після нашої з ним зустрічі, шо він мене ще згадає і я йому буду мати змогу допомогти в його безчесній службі. Вважаю що зараз саме цей момент і я допоміг встановити особу злочинця хулігана котрий керував вказаним вище бмв. На цій машині я його також неодноразово бачив біля аквапарку, біля нічних клубів в центрі, гламурних закладів, де той самородок сипав безчесно заробленими грошима. На моїх очах він будучи п’яним, дозволяв хамити персоналу закладів де відпочивав, вдарити охоронця, махати ксівою а потім з курвою сісти за руль і з пробуксовками уєбати. До цих пір то …..уйло працює в міліції і дозволяє собі бикувати. Не будьте лохами, люди, штурмуйте начальство міліції і прокуратури, журналістів і активістів шоб тій тварині дали просратись і показали йому його місце, бо відкупиться і буде з вас сміятись.

 2. До Клізми сказав:

  Не хвилюйтеся, усьому свій час. Ця побожна особа носить на грудях образок Божої Матері і товстезний ланцюжок. А це означає, що колись настане його черга відповісти за вчинки. А їх дійсно чимало: починаючи від хамства, закінчуючи тупим блядством і зрадою двох дружин. Бідні жіночки, як мені вас шкода. Це не мине безслідно, не мине. Ця тупа особа всюди натворить див. Мав “честь” з ним займатися спортом в одному спортзалі. Це ужас! Такої невихованої і водночас вульгарної особи не бачив за життя.

 3. Харакірі сказав:

  Мусор – він і в Африці Мусор.

 4. Леся сказав:

  Проживає цей мусор- мажор не на Окружній, це була квартира його мами, батьки його давно повмирали.Маму особисто цей ублюдок загнав в могилу, знаю це стовідсотково, а батько спився, помер в лікарні на Кульпарківській,95 , куди його цей придурок відправив. Живе він в Брюховичах в будинку дружини. За кермом їздить під шафе постійно та ще й частенько з маленькою дочкою. Якщо потрібно можу дати його мобільний

 5. До Лесі сказав:

  Пані Лесю, а яким чином цього ублюдка дружина терпить? Він трохи странний, плюс гуляє з курвами – такими, як сам. Вона що про це не в курсі? Невже хоче, щоб і її в могилу загнав?

  • Леся сказав:

   А мені звідки знати яким чином вона його терпить, може дуже кохає ??? а МОЖЕ НІЧОГО НЕЗНАЄ МЕНІ ЗВІДКИ ЗНАТИ Я З НЕЮ НЕЗНАЙОМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.