УВАГА!!!! СЕПАРАТИСТИ у ЛЬВОВІ!!! Ось ця …

УВАГА!!!! СЕПАРАТИСТИ у ЛЬВОВІ!!!
Ось ця «солодка парочка» вже деякий час проживає в нашому місті. Так звані «Втікачі від війни з Донецька». Спокійно працюють фотографами…користуються нашими послугами, ресурсами, допомогою та лояльністю…бо ми ж «ЄДИНА КРАЇНА»…чи не так?….
І все б нічого….якби не один нюансик…

Близька мені людина (візажист) нещодавно працювала з цією особою над спільною фотосесією! З цікавості, по завершенню роботи, зайшла на її сторінку в ВК….І ОШАЛІЛА, побачивши наступні фото! Для тих, хто не в курсі, фото з параду минулого року 9 травня…на задньому плані чітко видно гидкі прапори ДНР….на секундочку, в країні ВЖЕ РОЗГОРІЛАСЬ ВІЙНА…ВЖЕ гинули наші братики…ВЖЕ було ясно, де Україна а де РАСЄЯ, і до 9-го травня кожен встиг зробити свій свідомий вибір….баришня, як ми бачимо, теж…!!! Вона (візажистка), як справжній патріот своєї країни та волонтер, що допомагає нашим хлопчикам на сході, довго не думаючи (я б теж не задумувалась) робить пост про СЕПАРАТИЗМ на своїй сторінці в Фейсбуці! От тут і починається все найцікавіше: з*являється її хлопець Константин Черненко (так званий герой – захисник), що починає погрожувати моїй подрузі, якщо та не прибере фото з ресурсу! Моя відважна візажистка, звичайно ж , не дає задню (бандерівців не так легко залякати), і відмовляє в досить лояльній формі, аргументуючи, що вона поховала вже не одного бійця АТО якраз через таких людей, що усміхалися на параді в Донецьку! Далі погрози, щодо знищення її репутації у Львові, як майстра у певних колах!!!!

Отже, я, як патріот України, не можу пройти осторонь цієї ситуації! За подругу не переживаю, так як вона одна з найвідоміших майстрів Львова зі стажем понад 20років. АЛЕ, мені самій огидно від того, що у Львові десь пересуваються ті гниди, що ПІДТРИМАЛИ ВІЙНУ ТА «Рускій мір»! Я не проти переселенців та біженців, навпаки – хто знає мене особисто, той вкурсі, що я опікуюсь сім*ями зі сходу….АЛЕ тими, хто обрав УКРАЇНУ, і хто всім серцем за НАШУ СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ! А тих, хто відсиджується тут від обстрілів, але так прагнув від*єднатись від нас я особисто буду ГНАТИ В ШИЮ!!!! Бо саме через таких УРОДІВ загинули і гинуть далі найкращі СИНИ моєї Батьківщини!

Хочу, щоб ці «морди» знала кожна Львівська собака! Нема чого ховатися за 1500 км від того, чого ВИ так прагнули, поки МИ розгрібаємо те, що ВИ наробили!!
П.С: Цей умнік (герой) щось там казав моїй подрузі, що він патріот і дружить з Правим Сектором! Так от……любі мої друзі з ПС, якщо виникнуть якісь питання по посту, велком в приват!
https://vk.com/ofelia_photographer
https://www.facebook.com/abri.koss


4 Відповідей

 1. Михайло сказав:

  Тобі, автор без імені.
  Чим відрізняється сепаратист від біженця?
  Тобі, невідомий автор!
  Ми зараз воюєм ЗА Донбас або ПРОТИ Донбасу?
  І останнє: без рішення суду ніхто не має права називати людину злочинцем, бо сепаратизм – то злочин,
  Май це на увазі, коли будеш наступного разу малювати “жарені” новини!

 2. Анонім сказав:

  *THUMBS UP*

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.