Сьогодні у квартиру подзвонив молодий хлопець і …

Сьогодні у квартиру подзвонив молодий хлопець і представився, що з Водоканалу. Коли відкрила двері, він сказав, що за їх даними ми маємо повірити лічильники води. Але він може зробити повірку, не знімаючи лічильник і не розпломбовуючи його – за допомогою спеціального приладу. Вартість повірки одного лічильника – 120 грн. При собі в нього був лише планшет і роздруковані на шматочках А4 візитівки:

ТОВ "Львівський центр вимірювань" здійснює повірку лічильників холодного водопостачання використовуючи сертифікований прилад "Установка проливна АС-П".
Повірка без демонтажу та розпломбування засобів обліку водопостачання.
Замовити послугу можна за телефоном 032-232-85-68. моб. (098) 741 88 82, (050) 257 88 50, (063) 175 66 02.

Я сказала, що подумаю. Може, до когось вже так заходили? Це аферисти чи справді водоканал?

П.С. У Водоканал ще не дзвонила. І що можна туди подзвонити – знаю. Головне питання – чи ще до когось так ходили по квартирах?

1 Відповідь

  1. Горинецький Володимир сказав:

    Шановна пані дописувач, доброго дня.
    ТОВ “Львівський центр вимірювань” здійснює діяльність по договору про співробітництво (партнерство) з ЛМКП “Львівводоканал” від 17.06.2015р. №01-379 (не відноситься до водоканалу, а є його партнером).
    Крім планшету й оголошень у техніка із собою невеличка валіза, в якій портативна проливна установка, А ТАКОЖ ПОСВІДЧЕННЯ ПРАЦІВНИКА. Повірку лічильників на кінцевому етапі здійснює держ.повірник ДП “Львівстандартметрологія”.
    Отже діяльність Львівського центру вимірювань цілком легітимна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.