АНОНІМНО Недавно був такий досить неприємний випадок …

АНОНІМНО
Недавно був такий досить неприємний випадок в мене. Хочу поділитись з усіма хто, можливо захоче працювати в мінімаркеті «Близенько» або буде купувати там продукти. Працювала я там касиром, зовсім недовго…Недовго тому що просто не змогла терпіти всього, що там відбувається…Скажу одразу, працювала в інших (більших )магазинах, але такого «бардаку» ніде не бачила. В спеку не працював кондиціонер, оскільки керівництво не могло купити батарейок до пульта, постійно щось ламається, не працював спектр для перевірки грошей. Коли я це сказала адміністратору, вона сказала «перевіряй так»…Продукти зберігаються в туалеті (зокрема гречка та яйця) Бачила це на власні очі..Приміщення дуже мале, всі продукти знаходяться там де і робоче місце адміністратора, комірника. Немає навіть столу, щоб пообідати чи випити чаю..Щодо печива: на вагове печиво по закінченні терміну переклеюють наклейки і продають далі…Люди часто повертають протерміноване печиво, молочні продукти та багато іншого… Тут можна багато говорити, але думаю людям, які туди ходять і так все видно. Про ціни я взагалі мовчу…в середньому на 3-5 грн дорожче ніж в інших супермаркетах. При звільненні мені сказали платити за недостачу по сигаретах…хоча працювала я менше місяця…Я не розумію для чого тоді там охорона??!!Стажують абияк, а потім вимагають виконувати «все як має бути», а як людина може робити «все як має бути», якщо вона незнає як…Ось так люди…робіть висновки, нікому КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!Жаль що в мене був такий негативний досвід…надіюсь він допоможе комусь не наступити на ті «граблі»

27 коментарів

 1. Гість сказав:

  Погоджуюся з усім вищесказаним. Колектив – хамовиті малолітки. Директорами та адміністраторами ставлять вчорашню школоту, в якої ще молоко на губах не висохло. Є хороші, адекватні люди, але їх мало. З одного боку – колосально високи вимоги до працівників з боку різних перевіряючих, з іншого – прояв абсолютної неповаги та халатності з боку мережі до своїх же клієнтів – перестікеровка товару, надання “товарного вигляду” підпорченій продукції. Охорона зайнята не стільки своїми прямими обов’язками, скільки виконанням функцій робітників торгівельного залу. Словом, все це справляє враження суцільного бардачного колгоспу.

  • Анонім сказав:

   Так.Цілковита правда

   • Анонім сказав:

    Знаєте ,я також працювала в цій Мережі.
    І на відміну від дівчинки касира ,яка працювала місяць ,працювала довгий час , хочу вам сказати школа в Близенько- стійкість,вироблення характеру.
    Так,справді малі складські приміщення.Але є всі умови: туалет,тепла вода,чайник , мікрохвильова піч,обідня перерва,
    своя шафка.
    Дуже здивована на рахунок переклеяного печива.Знаючи їх контроль,мало вірю.Таке було можливо під час акції.Просто міняли ціну.
    Одна біда -не хватка персоналу.Але це не тому,що там погано а тому ,що дуже стрімко розвивається Мережа.Через це молодих і недосвідчених касирів ставлять адміністраторами/директорами.Вони не вміють правильно поставити пріоритети.
    Робиться дуже багато помилок: не встигають правильно проаналізувати замовлення,вчасно зробити списання,переглянути про термін, вміло дати розпорядження.І в той час коли касир вже адміністратор-шукають касира .Тоді важко.
    Скажіть ,будь-ласка, в якому магазині,мережі не платять за інвентаризацію?30% -крадіжки персоналам.
    А при повернені товару завжди вибачались,не огризались ,просили вибачення.
    Всім молодим людям Раджу попробувати себе в цій Мережі. Карєрний ріст,вчасно з/п тут давали точно.

    • Таня сказав:

     За інвентаризацію персонал ще й як платить. Покупці крадуть, як має бути, бо на магазинах вічна проблема з охороною – а в персоналу після ревізії знімають з зарплати. А зі штатом охорони там не буде порядку доти, доки на охоронців будуть вішати ще й обов’язки працівників по залу. Обов’язок охоронця – охороняти, а не огірки викладати чи палети з водою возити.

 2. Оксана К. сказав:

  Шановна,ви напевно працювали на керівній посаді?Тому так тактовно і пишете.
  Тут повний аврал.
  Безлад,хамство,нестачі а протерміну уйма. Персонал мають за рабів які пашуть ,як воли бо немає людей.І головне заставляють ходити на заміни а потім всі дні рахують і знімають за ревізію.
  Хороша з/п?А знімають скільки?10% від з/п і то по три місяці.Це виходить 30%.Тупо відкривають магазини.Ніби все класно.А самі в повній сраці.
  На обід дають 15 хв.і то як повезе.Все треба робити бігом і за всіх.
  А коли хочеш розрахуватись то мусиш відробляти чуть не місяць.Начальства більше ніж потрібно,всі махають а помогти слабо.Тільки пальцями тикають.
  Приходить якесь чорне чудо і вічно тицяє,ричить. Хоч би раз привіталась.Овца куцорила.
  Карєрний ріст? Та не смішіть.Самі малолітки.Роблять що хочуть і як хочуть.
  На співбесіді говорять одно а на магазині директор зовсім інше.
  Божевільня.
  Дуже вас прошу минайте цю “перспективну ” мережу.
  Я відпрацювала 1,5 місяці ніби 1,5 роки.

 3. Анонім сказав:

  Так, недоліки, звісно є. Але в порівнянні з тим же “Ашаном”, недовгий час роботи у якому згадую, немов дурний сон (відношення до персоналу з боку керівництва, як до сміття та далеко не дружньо-партнерські стосунки між самими працівниками), у “Близенько” ще можна нормально працювати.

 4. Іра сказав:

  Недоліків багато!!!
  І чим більше вони працюють тим більше скочуються в яму.А саме болюче це відсутність персоналу.
  Та зніміть вже рожеві окуляри.
  Женіть в шию відділ персонал і верхушки.А то скоро закриєтесь повністю

 5. Юлія сказав:

  розкажу про близенько на сахарова очима покупця
  у них зараз знижки на десерти дольче,які є з шоколадом і без.навішали жовтих ярликів з акцією біля кожного,я взяла 1 з шоколадом,один без.на касі той, що з шоколадом пробили по 32 грн(замість 19 з копійками),при спробі повернути товар,обгрунтували тим,що не повернуть,бо я оплатила карткою, а не готівкою

  ну і що запропонуєте робити в такій ситуації,якщо мені таку фразу видав сам директор магазину?

  кому жалітись?
  я розумію, що у моєму випадку товар не був зіпсований, але вони не мають права мені не повертати гроші тільки через те, що я оплатила карткою, це виглядає безглуздо

  доречі, стосовно зіпсованого товару, то теж часто помічала попсовані овочі, згнилу зелень, і мені неодноразово пробивали на касі товар, якого я не брала (але тоді я вчасно помітила, і вони просто не могли мені не повернути кошти, але робили це із здивованим обличчям і фразою “ой, тут щось попередній чек не закрився”. елементарне питання виникає: “куди ти дивишся, сидячи на касі, що в тебе чеки не закриті???!!!!” (доречі, тоді на касі цей самий директор сидів)

  і персонал хамить. реально хамить. і часто на рівному місці. може, саме через це і так часто змінюються працівники

  просто ходила туди, бо через дорогу і зручно, але за таке обслуговування і ставлення, я вже краще пройду зайвих кілька метрів, але піду в магазин, де нормально ставляться до покупців

  (тут згадується чиясь фраза, про те, що обслуга тільки методом хамства і поганого ставлення до тих, кого обслуговує, може виказати незадоволення від ситуацій, в якій знаходиться. так що їх треба жаліти в цій ситуації, а не себе.)

  просто не псуйте собі нерви, не ходіть туди, і розповсюджуйте інформацію про їхню некомпетентність, чим більше людей буде знати про їхнє хамське ставлення, тим більше клієнтів вони втратять. їм же гірше

  всім добра ✌

  • Яяя сказав:

   Коментатору Юлії.
   На акційних цінниках треба дивитися уважно не тільки ціну – там ще вказано, на які саме види і смаки тих десертів розповсюджується акція. Як Ви самі не подивилися і взяли товар, що під акцію не потрапляє – то хто Вам винен? А з приводу ставлення з боку персоналу – якщо Ви тут називаєте працівників “обслугою” – то якого ставлення у відповідь Ви до себе чекаєте? Пихатих ніде не люблять, не тільки в магазинах.

 6. Саша А. сказав:

  Доброго всім дня.чи вечора!
  Я розповім Вам свою історію, з боку працівника, керуючого. Чесно кажучи такого бардаку, хамства, лукавства я ще ніде не бачила. Взяли мене керуючим зразу ж, по простій причині що в мене є немалий досвід. Я мала поділитись цим досвідом. Зробити щось нове і креативне. Але виявилось не все так безхмарно я малювали. Це був новий магазин. Ми тільки відкрились. Мало того що персоналу практично не було, а ті пару, що знайшлися ніякого досвіду не мали…… А потім і вони пішли геть. Тому, що розірватись ми не могли…. А ще приходило стільки керуючого бидла, яке тільки і вміло відкривати свій рот на людей і принижувати їх. Я довго це не витримала…. На рахунок перебивання дат… ПРАВДА!!!! Хробаки, таракани, бруд, бардак і найжахливіше, на керюючих посадах – БИДЛО!!!! ПОДУМАЙТЕ ДОБРЕ ЧИ ВАРТО ТУДИ ЙТИ НА РОБОТУ І ЧИ ВАРТО КУПЛЯТИ ТАМ ПРОДУКТИ І ГОДУВАТИ НИМИ НАШИХ ДІТЕЙ.

 7. Ярина О. сказав:

  Добрий вечір шановне панство!
  Я покупець по Князя Романа.Я мешкаю недалеко тому ходила в цей магазин з відкриття.
  Одного разу ,я перед роботою десь о 9-9,30 забігла купити молока дитині на кашу.Купила , дома молоко скипілось. Ну я беру чек і молоко ,повертаюсь до магазину.Питаюсь у жіночки за прилавком,що роботи.Вона стиснула плечима але покликала старшого.До мене підійшла дівчина на бейджеку директор.Я розказую про проблему яку виникла .Прошу дати свіже молоко бо дитина залишається з бабусею голодна.Вона мені відповідає :Купіть друге,ми пробили чек.Я не розумію ,що діється повторююсь знову і запитую а що мені робити тепер з тим молоком.І тут відповідь : А мене це не обходить,поставте на кисле. В мене трусилось все тіло а лице вкрилось слізьми від цього хамства.
  Коли я вибігала з магазину то зіштовхнулась з солідною жіночкою яка заходила в магазин і з усмішкою привіталась з дівчатами на касі і запитала:Ну ,що мої хороші ,як у вас справи? Мене мов холодною водою облили:Хороші!!!!!???? Я підійшла до цієї жіночки запитала хто вона .Мені спокійним тоном представились( я з шоку не запяматала ,як звуть,зрозуміла ,що начальство бо всі вирівнялись струнко і почали шуршати).Я розповіла ,що сталось,лице і настрій у жіночки змінились.
  Вона запитала в охорони хто на зміні і попросила покликати.Коли вийшла директор і побачила ,що я стою біля керівництва то її почало теліпати.
  Це потрібно було бачити.Керівниця дивлячись у вічі директорці і ніби спокійним голосом вичитала її так,що я вже хотіла пожаліти, та трислась а сльози капали з бороди.Я не дуже з того всього зрозуміла ,що вона їй говорили але фразу :”вже і негайно” та виконала за 10 секунд.Мені повернули кошти і ,як перепрошую дали свіженьке молочко. Дякую пані керівниці . Вам частіше потрібно заходити у цей магазин.
  О,я і надалі заходила в магазин.Так,було що і ціни не сходились на касі але персонал ,як святою водою покропили. Вічливі , усміхнені,товар свіженький, порядочок, любо було заходити.
  Зайшла в пятницю 23.12 -ЖАХ.НЕ ТОВАРУ,НЕ ЦІННИКІВ ,НЕ ПЕРСОНАЛУ.І це вже пару місяців.
  Дала собі слово:БІЛЬШЕ В ЦЕЙ МАГАЗИН НЕ ЗАЙДУ!

 8. Катерина сказав:

  Магазин БЛИЗЕНЬКО по вул.Сахарова м.Львова
  Хамство, неповага до клієнта це як “Добрий день”.
  Здачу недодати (25, 50 коп) це теж норма. А от при наступній покупці вони вже бачите не пам’ятають, що недодали комусь здачу. Більше того, покупець повинен пам’ятати в лице і по імені продавця який недодав йому решту.
  Акційні цінники наліплені куди попало. А от повернути товар, який не відповідає вказаній ціні, нереально.
  Порадя для потенцйних покупців: Минайте той Близенько, як би близенько він не був!

 9. Khimik сказав:

  Скільки шуму…. А в книгу хтось зробив запис?

 10. Яяя сказав:

  СКОТСЬКЕ відношення з боку офісних керівників до персоналу магазинів. Тому і постійна нехватка працівників – нема дурних таке довго терпіти.

 11. Гість сказав:

  Перестаньте ставити в магазинах на керівні посади дітей. Я ходжу на роботу зовсім не для того, щоб мені хамило дівчисько, що годиться мені в доньки, тільки тому, що її всадили в крісло директора – хоча ані освіти, ані відповідного вміння взаємодіяти з колективом не має. Хай наглі діти хамлять вдома мамі, а не співробітникам, що є вдвічі (а то і більше) старшими за них.

 12. Анонім сказав:

  Я працював в магазині ‘близенько’,і шкодую про це дуже,дуже.понабирали не досвідчених,і «малолітніх»директорів.це просто жахливо…..лижуть сракі,один одному,і тягнуть своїх….а відношення до робочих……((((з зарплатою дурять….не рекомендую……срач,антисанітарі,немае робочого класу.

  • Таня сказав:

   Це точно. Понаставляли директорами малоліток без освіти, без досвіду, без належного вміння взаємодіяти з колективом. Тільки вміють тішити своє підліткове “его”, гавкаючи на персонал, як на рабів.

 13. Гостем буду сказав:

  Бачу, тут жаліються на магазин на вул. Сахарова. Я знаю цей район. Персоналу того магазину навпаки треба пам’ятники за життя ставити. Самі спробуйте попрацювати у мікрорайоні, повному алкашні, наркоманів та тому подібної совдепівської “народной простоты”. І то всьо неадекватне щоденно пре в той магазин. А ще й купа дикарів-студентів. Не хотів би там працювати.

 14. Михайло сказав:

  Вдруге за цей тиждень придбав зіпсуте молоко.
  Приношу назад в магазин. Відповідь директорки: “Це не наша вина, сьогодні це не вперше.. почекайте, обслужу всіх людей. Ідіть і візьміть собі довготермінове, воно не псується. Решту доплатите”. Прошу про повернення коштів. За 10 хв чекання повернула кошти.
  Щоліта така проблема із усіма молочними продуктами.

  Магазин по вул.Кубійовича.

 15. Анонім сказав:

  що ж ви хочете в таку спеку. Молоко привозять в старих газельках де ніколи не було морозилок….

 16. Анонім сказав:

  Пиздец,яка рагульня працює нахуй закрити треба

 17. Олег сказав:

  Мало того що на касах часто здачу не давали до 50 коп, так тепер коли розраховуюся карточкою, то і на тому намахали! Пробивають дорожчі товари, а не ті, що купують люди! Вийшовши з магазину, аж тоді побачив в чеку що намахали, то добре хоть вернули різницю.
  Покупці, передивляйтеся свої чеки.

 18. андрій сказав:

  не так давно відкрили мережу близенько шевченка 59 Шевченка 42,касирів на касі один ,остальні займаються невідомо чим ,кто сидить за касою якась лева продавець невидомо з якоі фірми,таке відчуття ,що в них цілодобовий обід,чи перекур,коли не прийдешь постійно товар розкладають чи вітягують зі старих запасів,админістратора практично на залі нема,да и продавців теж,можливо сплять міцно,

 19. Алла сказав:

  Олійничку ще не вигнали часом? Велика “керівниця”)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.