АНОНІМНО Недавно був такий досить неприємний випадок …

АНОНІМНО
Недавно був такий досить неприємний випадок в мене. Хочу поділитись з усіма хто, можливо захоче працювати в мінімаркеті «Близенько» або буде купувати там продукти. Працювала я там касиром, зовсім недовго…Недовго тому що просто не змогла терпіти всього, що там відбувається…Скажу одразу, працювала в інших (більших )магазинах, але такого «бардаку» ніде не бачила. В спеку не працював кондиціонер, оскільки керівництво не могло купити батарейок до пульта, постійно щось ламається, не працював спектр для перевірки грошей. Коли я це сказала адміністратору, вона сказала «перевіряй так»…Продукти зберігаються в туалеті (зокрема гречка та яйця) Бачила це на власні очі..Приміщення дуже мале, всі продукти знаходяться там де і робоче місце адміністратора, комірника. Немає навіть столу, щоб пообідати чи випити чаю..Щодо печива: на вагове печиво по закінченні терміну переклеюють наклейки і продають далі…Люди часто повертають протерміноване печиво, молочні продукти та багато іншого… Тут можна багато говорити, але думаю людям, які туди ходять і так все видно. Про ціни я взагалі мовчу…в середньому на 3-5 грн дорожче ніж в інших супермаркетах. При звільненні мені сказали платити за недостачу по сигаретах…хоча працювала я менше місяця…Я не розумію для чого тоді там охорона??!!Стажують абияк, а потім вимагають виконувати «все як має бути», а як людина може робити «все як має бути», якщо вона незнає як…Ось так люди…робіть висновки, нікому КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!Жаль що в мене був такий негативний досвід…надіюсь він допоможе комусь не наступити на ті «граблі»

30 коментарів

 1. Гість :

  Погоджуюся з усім вищесказаним. Колектив – хамовиті малолітки. Директорами та адміністраторами ставлять вчорашню школоту, в якої ще молоко на губах не висохло. Є хороші, адекватні люди, але їх мало. З одного боку – колосально високи вимоги до працівників з боку різних перевіряючих, з іншого – прояв абсолютної неповаги та халатності з боку мережі до своїх же клієнтів – перестікеровка товару, надання “товарного вигляду” підпорченій продукції. Охорона зайнята не стільки своїми прямими обов’язками, скільки виконанням функцій робітників торгівельного залу. Словом, все це справляє враження суцільного бардачного колгоспу.

  • Анонім :

   Так.Цілковита правда

   • Анонім :

    Знаєте ,я також працювала в цій Мережі.
    І на відміну від дівчинки касира ,яка працювала місяць ,працювала довгий час , хочу вам сказати школа в Близенько- стійкість,вироблення характеру.
    Так,справді малі складські приміщення.Але є всі умови: туалет,тепла вода,чайник , мікрохвильова піч,обідня перерва,
    своя шафка.
    Дуже здивована на рахунок переклеяного печива.Знаючи їх контроль,мало вірю.Таке було можливо під час акції.Просто міняли ціну.
    Одна біда -не хватка персоналу.Але це не тому,що там погано а тому ,що дуже стрімко розвивається Мережа.Через це молодих і недосвідчених касирів ставлять адміністраторами/директорами.Вони не вміють правильно поставити пріоритети.
    Робиться дуже багато помилок: не встигають правильно проаналізувати замовлення,вчасно зробити списання,переглянути про термін, вміло дати розпорядження.І в той час коли касир вже адміністратор-шукають касира .Тоді важко.
    Скажіть ,будь-ласка, в якому магазині,мережі не платять за інвентаризацію?30% -крадіжки персоналам.
    А при повернені товару завжди вибачались,не огризались ,просили вибачення.
    Всім молодим людям Раджу попробувати себе в цій Мережі. Карєрний ріст,вчасно з/п тут давали точно.

    • Таня :

     За інвентаризацію персонал ще й як платить. Покупці крадуть, як має бути, бо на магазинах вічна проблема з охороною – а в персоналу після ревізії знімають з зарплати. А зі штатом охорони там не буде порядку доти, доки на охоронців будуть вішати ще й обов’язки працівників по залу. Обов’язок охоронця – охороняти, а не огірки викладати чи палети з водою возити.

    • Анонім :

     Я чув про мережу Близенько не раджу нікому попробувати ,оскільки обіду дають 1годину а по факту десь 20хв дуже багато працює там не офіційно ціни космос.
     Не Водьте людей в обману ,не раджу нікому попадатись в їхній лохотрон

 2. Оксана К. :

  Шановна,ви напевно працювали на керівній посаді?Тому так тактовно і пишете.
  Тут повний аврал.
  Безлад,хамство,нестачі а протерміну уйма. Персонал мають за рабів які пашуть ,як воли бо немає людей.І головне заставляють ходити на заміни а потім всі дні рахують і знімають за ревізію.
  Хороша з/п?А знімають скільки?10% від з/п і то по три місяці.Це виходить 30%.Тупо відкривають магазини.Ніби все класно.А самі в повній сраці.
  На обід дають 15 хв.і то як повезе.Все треба робити бігом і за всіх.
  А коли хочеш розрахуватись то мусиш відробляти чуть не місяць.Начальства більше ніж потрібно,всі махають а помогти слабо.Тільки пальцями тикають.
  Приходить якесь чорне чудо і вічно тицяє,ричить. Хоч би раз привіталась.Овца куцорила.
  Карєрний ріст? Та не смішіть.Самі малолітки.Роблять що хочуть і як хочуть.
  На співбесіді говорять одно а на магазині директор зовсім інше.
  Божевільня.
  Дуже вас прошу минайте цю “перспективну ” мережу.
  Я відпрацювала 1,5 місяці ніби 1,5 роки.

  • Анонім :

   Погоджуюсь з наведеними фактами, бо донька нещодавно повертала протухлі курячі яйця в ‘Близенько’ на Коломийській. Ціни там найвищі серед інших мережевих.

 3. Анонім :

  Так, недоліки, звісно є. Але в порівнянні з тим же “Ашаном”, недовгий час роботи у якому згадую, немов дурний сон (відношення до персоналу з боку керівництва, як до сміття та далеко не дружньо-партнерські стосунки між самими працівниками), у “Близенько” ще можна нормально працювати.

 4. Іра :

  Недоліків багато!!!
  І чим більше вони працюють тим більше скочуються в яму.А саме болюче це відсутність персоналу.
  Та зніміть вже рожеві окуляри.
  Женіть в шию відділ персонал і верхушки.А то скоро закриєтесь повністю

 5. Юлія :

  розкажу про близенько на сахарова очима покупця
  у них зараз знижки на десерти дольче,які є з шоколадом і без.навішали жовтих ярликів з акцією біля кожного,я взяла 1 з шоколадом,один без.на касі той, що з шоколадом пробили по 32 грн(замість 19 з копійками),при спробі повернути товар,обгрунтували тим,що не повернуть,бо я оплатила карткою, а не готівкою

  ну і що запропонуєте робити в такій ситуації,якщо мені таку фразу видав сам директор магазину?

  кому жалітись?
  я розумію, що у моєму випадку товар не був зіпсований, але вони не мають права мені не повертати гроші тільки через те, що я оплатила карткою, це виглядає безглуздо

  доречі, стосовно зіпсованого товару, то теж часто помічала попсовані овочі, згнилу зелень, і мені неодноразово пробивали на касі товар, якого я не брала (але тоді я вчасно помітила, і вони просто не могли мені не повернути кошти, але робили це із здивованим обличчям і фразою “ой, тут щось попередній чек не закрився”. елементарне питання виникає: “куди ти дивишся, сидячи на касі, що в тебе чеки не закриті???!!!!” (доречі, тоді на касі цей самий директор сидів)

  і персонал хамить. реально хамить. і часто на рівному місці. може, саме через це і так часто змінюються працівники

  просто ходила туди, бо через дорогу і зручно, але за таке обслуговування і ставлення, я вже краще пройду зайвих кілька метрів, але піду в магазин, де нормально ставляться до покупців

  (тут згадується чиясь фраза, про те, що обслуга тільки методом хамства і поганого ставлення до тих, кого обслуговує, може виказати незадоволення від ситуацій, в якій знаходиться. так що їх треба жаліти в цій ситуації, а не себе.)

  просто не псуйте собі нерви, не ходіть туди, і розповсюджуйте інформацію про їхню некомпетентність, чим більше людей буде знати про їхнє хамське ставлення, тим більше клієнтів вони втратять. їм же гірше

  всім добра ✌

  • Яяя :

   Коментатору Юлії.
   На акційних цінниках треба дивитися уважно не тільки ціну – там ще вказано, на які саме види і смаки тих десертів розповсюджується акція. Як Ви самі не подивилися і взяли товар, що під акцію не потрапляє – то хто Вам винен? А з приводу ставлення з боку персоналу – якщо Ви тут називаєте працівників “обслугою” – то якого ставлення у відповідь Ви до себе чекаєте? Пихатих ніде не люблять, не тільки в магазинах.

 6. Саша А. :

  Доброго всім дня.чи вечора!
  Я розповім Вам свою історію, з боку працівника, керуючого. Чесно кажучи такого бардаку, хамства, лукавства я ще ніде не бачила. Взяли мене керуючим зразу ж, по простій причині що в мене є немалий досвід. Я мала поділитись цим досвідом. Зробити щось нове і креативне. Але виявилось не все так безхмарно я малювали. Це був новий магазин. Ми тільки відкрились. Мало того що персоналу практично не було, а ті пару, що знайшлися ніякого досвіду не мали…… А потім і вони пішли геть. Тому, що розірватись ми не могли…. А ще приходило стільки керуючого бидла, яке тільки і вміло відкривати свій рот на людей і принижувати їх. Я довго це не витримала…. На рахунок перебивання дат… ПРАВДА!!!! Хробаки, таракани, бруд, бардак і найжахливіше, на керюючих посадах – БИДЛО!!!! ПОДУМАЙТЕ ДОБРЕ ЧИ ВАРТО ТУДИ ЙТИ НА РОБОТУ І ЧИ ВАРТО КУПЛЯТИ ТАМ ПРОДУКТИ І ГОДУВАТИ НИМИ НАШИХ ДІТЕЙ.

 7. Ярина О. :

  Добрий вечір шановне панство!
  Я покупець по Князя Романа.Я мешкаю недалеко тому ходила в цей магазин з відкриття.
  Одного разу ,я перед роботою десь о 9-9,30 забігла купити молока дитині на кашу.Купила , дома молоко скипілось. Ну я беру чек і молоко ,повертаюсь до магазину.Питаюсь у жіночки за прилавком,що роботи.Вона стиснула плечима але покликала старшого.До мене підійшла дівчина на бейджеку директор.Я розказую про проблему яку виникла .Прошу дати свіже молоко бо дитина залишається з бабусею голодна.Вона мені відповідає :Купіть друге,ми пробили чек.Я не розумію ,що діється повторююсь знову і запитую а що мені робити тепер з тим молоком.І тут відповідь : А мене це не обходить,поставте на кисле. В мене трусилось все тіло а лице вкрилось слізьми від цього хамства.
  Коли я вибігала з магазину то зіштовхнулась з солідною жіночкою яка заходила в магазин і з усмішкою привіталась з дівчатами на касі і запитала:Ну ,що мої хороші ,як у вас справи? Мене мов холодною водою облили:Хороші!!!!!???? Я підійшла до цієї жіночки запитала хто вона .Мені спокійним тоном представились( я з шоку не запяматала ,як звуть,зрозуміла ,що начальство бо всі вирівнялись струнко і почали шуршати).Я розповіла ,що сталось,лице і настрій у жіночки змінились.
  Вона запитала в охорони хто на зміні і попросила покликати.Коли вийшла директор і побачила ,що я стою біля керівництва то її почало теліпати.
  Це потрібно було бачити.Керівниця дивлячись у вічі директорці і ніби спокійним голосом вичитала її так,що я вже хотіла пожаліти, та трислась а сльози капали з бороди.Я не дуже з того всього зрозуміла ,що вона їй говорили але фразу :”вже і негайно” та виконала за 10 секунд.Мені повернули кошти і ,як перепрошую дали свіженьке молочко. Дякую пані керівниці . Вам частіше потрібно заходити у цей магазин.
  О,я і надалі заходила в магазин.Так,було що і ціни не сходились на касі але персонал ,як святою водою покропили. Вічливі , усміхнені,товар свіженький, порядочок, любо було заходити.
  Зайшла в пятницю 23.12 -ЖАХ.НЕ ТОВАРУ,НЕ ЦІННИКІВ ,НЕ ПЕРСОНАЛУ.І це вже пару місяців.
  Дала собі слово:БІЛЬШЕ В ЦЕЙ МАГАЗИН НЕ ЗАЙДУ!

 8. Катерина :

  Магазин БЛИЗЕНЬКО по вул.Сахарова м.Львова
  Хамство, неповага до клієнта це як “Добрий день”.
  Здачу недодати (25, 50 коп) це теж норма. А от при наступній покупці вони вже бачите не пам’ятають, що недодали комусь здачу. Більше того, покупець повинен пам’ятати в лице і по імені продавця який недодав йому решту.
  Акційні цінники наліплені куди попало. А от повернути товар, який не відповідає вказаній ціні, нереально.
  Порадя для потенцйних покупців: Минайте той Близенько, як би близенько він не був!

 9. Khimik :

  Скільки шуму…. А в книгу хтось зробив запис?

 10. Яяя :

  СКОТСЬКЕ відношення з боку офісних керівників до персоналу магазинів. Тому і постійна нехватка працівників – нема дурних таке довго терпіти.

 11. Гість :

  Перестаньте ставити в магазинах на керівні посади дітей. Я ходжу на роботу зовсім не для того, щоб мені хамило дівчисько, що годиться мені в доньки, тільки тому, що її всадили в крісло директора – хоча ані освіти, ані відповідного вміння взаємодіяти з колективом не має. Хай наглі діти хамлять вдома мамі, а не співробітникам, що є вдвічі (а то і більше) старшими за них.

 12. Анонім :

  Я працював в магазині ‘близенько’,і шкодую про це дуже,дуже.понабирали не досвідчених,і «малолітніх»директорів.це просто жахливо…..лижуть сракі,один одному,і тягнуть своїх….а відношення до робочих……((((з зарплатою дурять….не рекомендую……срач,антисанітарі,немае робочого класу.

  • Таня :

   Це точно. Понаставляли директорами малоліток без освіти, без досвіду, без належного вміння взаємодіяти з колективом. Тільки вміють тішити своє підліткове “его”, гавкаючи на персонал, як на рабів.

 13. Гостем буду :

  Бачу, тут жаліються на магазин на вул. Сахарова. Я знаю цей район. Персоналу того магазину навпаки треба пам’ятники за життя ставити. Самі спробуйте попрацювати у мікрорайоні, повному алкашні, наркоманів та тому подібної совдепівської “народной простоты”. І то всьо неадекватне щоденно пре в той магазин. А ще й купа дикарів-студентів. Не хотів би там працювати.

 14. Михайло :

  Вдруге за цей тиждень придбав зіпсуте молоко.
  Приношу назад в магазин. Відповідь директорки: “Це не наша вина, сьогодні це не вперше.. почекайте, обслужу всіх людей. Ідіть і візьміть собі довготермінове, воно не псується. Решту доплатите”. Прошу про повернення коштів. За 10 хв чекання повернула кошти.
  Щоліта така проблема із усіма молочними продуктами.

  Магазин по вул.Кубійовича.

 15. Анонім :

  що ж ви хочете в таку спеку. Молоко привозять в старих газельках де ніколи не було морозилок….

 16. Анонім :

  Пиздец,яка рагульня працює нахуй закрити треба

 17. Олег :

  Мало того що на касах часто здачу не давали до 50 коп, так тепер коли розраховуюся карточкою, то і на тому намахали! Пробивають дорожчі товари, а не ті, що купують люди! Вийшовши з магазину, аж тоді побачив в чеку що намахали, то добре хоть вернули різницю.
  Покупці, передивляйтеся свої чеки.

 18. андрій :

  не так давно відкрили мережу близенько шевченка 59 Шевченка 42,касирів на касі один ,остальні займаються невідомо чим ,кто сидить за касою якась лева продавець невидомо з якоі фірми,таке відчуття ,що в них цілодобовий обід,чи перекур,коли не прийдешь постійно товар розкладають чи вітягують зі старих запасів,админістратора практично на залі нема,да и продавців теж,можливо сплять міцно,

 19. Алла :

  Олійничку ще не вигнали часом? Велика “керівниця”)))

 20. Анонім :

  Не ходіть в близенько,там працюють аферісти,не раджу брати в оренду площу в них бо вони обманюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.