ДОПОМОЖІТЬ РОЗШУКАТИ ШАХРАЯ!!! Історія …

ДОПОМОЖІТЬ РОЗШУКАТИ ШАХРАЯ!!!

Історія тягнеться ще з 2007 року.
Моя подруга, Ткач Світлана брала в кредит на Радарі автомобіль Шевроле Лачетті. Один з працівників Радару познайомив її з такзваним страховим брокером Лагодич Богданом Івановичем, котрий взявся допомогти їй з страхівкою автомобіля, яка була необхідна для оформлення кредиту.

І вроді все нормально відбулося, автомобіль Світлана отримала і щасливо собі їздила задоволена. Документи про страхівку (повне каско) також отримала від Лагодич Богдана на руки.

Але рівно через півтора місяця стається прикра ситуація: автомобіль викрали!!! На місце викрадення приїхав і даний страховик, котрий пообіцяв Світлані що “ти не переживай, в тебе і так каско, страхова банку все виплатить, я тобі сам все допоможу”. Машину пробували вернути за викуп, але звідки гроші в людини яка і так в кредиті і окрім цього сама виховує дитину. Дівчина почекала місяць, результату нуль і почала сама телефонувати страховику, але спочатку той не брав трубку, а далі і взагалі пропав. Світлана сама пішла в страхову де і почула, що Лагодич звільнився, а її страхівка не дійсна так як вона ж сама ще місяць тому якимось чином відмовилась від їхньої страхової компанії.

Далі були заяви в міліцію і вся решта процедура. Лагодича Богдана затримали він зізнався в тому що він 2 тижня після укладення договору його розірвав так як був її представником. Гроші він забрав собі. Щоб не мати проблем запропонував Ткач Світлані, що візьме сплату кредиту на себе. Написав заяву в нотаріуса про те що він своїми діями спричинив їй збитки в вигляді неможливості отримання страхових коштів. Два місяці проплатив і знову пропав.

Світлана постійно звертається в міліцію, але звідти лише приходять листи, що по місцю прописки він не проживає і міцсеперебування Лагодич Богдан їм не відоме.

Прохання до читачів спільноти, можливо хтось знає про місцеперебування даної особи Лагодич Богдан Іванович, або можливо ще хтось став жертвою його афер, повідомте будьласка адміністрацію Варта1. Світлана дуже сильно сподівається на нашу допомогу.

1 Відповідь

  1. Bogdan Khaustov сказав:

    Недавно имел возможность общаться с брокером-мошенником из фейковой Польско-Украинской инвестиционной группы. Понятно, что к настоящей деятельности брокеров он отношения не имеет. Но я записал разговор и сам задурил аферистам голову.
    Видео “Кредитные вампиры” у меня на канале
    https://youtu.be/MS_LcWM9jjI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.