акція в “ельдорадо”

вітаю… маю до вас прохання (опублікуйте анонімно).  Зараз в Львівських магазинах “ельдорадо” проходить доволі цікава і на перший погляд корисна акція “обміняй старе на нове”………….

Мої батьки на це……купились, так як хотіли здати старий телевізор “Електрон 380” (щцінили його в 600 грн) а взяти новий  (вартість 4700). По ідеї (так казав консультант – описуючи умови акції) від суми вартості техніки – віднімають  вартість “оціненого нашого телевізора”, і решту сплачуемо… Ніби все норм………..

На слід.день пішли в інший магазин “ельдорадо” оцінити їхній асортимент, і запитали про умови…..Тут ми і Про…ріли..  сумму “уціненого нашого товару скидують на карточку “Ельдорадо”, а сплатити надо всю сумму вартості придбаної техніки, і часто ссилались на “офіційні умови  акції на сайті”…                   От вони…  http://www.eldorado.com.ua/promotions/2015/930.html.    ..   Що це   Лохотрон?????  в кожному магазині  -говорять інше..

1 Відповідь

  1. Бандiтка сказав:

    В Ельдорадо ризиковано купувати техніку. Колись купили в Магнусі них телевізор Samsung, через 3 роки пропали кольори, викликали майстра, він відкрив, а корпус весь посипався, висновок – Китай, а продавали за ціною оригінала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.