УВАГА! Кредитний лохотрон Голден-Капітал – дочка Фінанс-Інвест

Прочитав у вас новину про “Голден-Капітал”. Ця “фірма” – не що інше, як нащадок нещодавно прикритої лавочки ПП “Фінанс-Інвест” на Городоцькій, 225, та її попередника ПП “Експрес-Інвест-Груп” на Володимира Великого, 16. Ці “компанії” зареєстровані на одну і туж особу. На даний час проти їх керівника і працівників порушено кримінальну справу за статтею “шахрайство”, а вони і далі нагло обманюють людей.

“Фінанс Інвест”, як і будь-який інший кредитний лохотрон, працював у нашому місті за звичною схемою: відкрив невеличкий офіс на Городоцькій, 225, запропонував кредити до 500 тис. грн готівкою без довідки про доходи. Зі своїх клієнтів “Фінанс Інвест” збирав 5-7 % “страхового платежу” від суми майбутньої позики. Коли після першого внеску позика так і не надходила, клієнтові пропонували оплатити другий платіж, аби збільшити шанси на отримання кредиту. 75 % платежів персонал фірми збирав просто готівкою. За мінімальними підрахунками, йдеться про більш як 200 обдурених мешканців міста й області та про півмільйона гривень, зібраних із потерпілих. Обурені люди викликали в офіс міліцію, писали заяви. У Франківському райвідділі МВС м.Львова відкрито кримінальне провадження по більш ніж 40 заявах від потрепілих людей.

Потерпілим вдалося з’ясувати, що нинішній директор “Фінанс Інвест” Я-н Ростислав Олегович раніше очолював аналогічну фірму – “Експрес Інвест Груп”, яка була дислокована на вул. Володимира Великого. Ще й досі різні інтернет-довідники видають ім’я цієї людини як керівника фірми “Експрес Інвест Груп” (за сумісництвом Я-н підробляє ще й весільним фотографом).

Працівниця “Фінанс Інвест” Тетяна Волінська родом із c. Прибужани, Кам’янко-Бузького району. Займається обдурюванням людей за гроші — працює у “кредитній спілці” ПП “Фінанс-Інвест” за адресою вул. Городоцька, 225, офіс 204. Обіцяючи людям “кредити” та користуючись складним становищем в державі та часто безвихідними ситуаціями, що змушують людей шукати фінансової допомоги у сумнівних ділків, вона виманює гроші на так звані “страхові внески” та “авансові платежі” по кредитах, які ніколи не будуть видані. Люди, обдурені “райдужними обіцянками”, підписують сумнівні угоди та починають платити за “кредит”, який ще не отримали. Згодом всі мають можливість пересвідчитись, що ніякий “кредит” вони не отримають, та фактично платять гроші у кишеню безпринципних ділків, які не встидаються обдурювати навіть пенсіонерів, студентів та батьків, що хочуть допомогти дітям у такому нелегкому житті. Потерпілі від вчинків дівчини приїжджали до її матері та намагалися присоромити дочку, втім, мати сказала – донька, мовляв, доросла, і я їй вказувати не буду.

Публікації в ЗМІ: газета Ратуша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.