УВАГА ВСІМ, ОСОБЛИВО ПРАЦІВНИКАМ ТОРГІВЛІ! …

УВАГА ВСІМ, ОСОБЛИВО ПРАЦІВНИКАМ ТОРГІВЛІ!

Сихівським РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області за скоєння шахрайства розшукуються троє осіб, які за т.зв "схемою продажу мікросхем" заволоділи значною сумою грошей за території Сихівського району м. Львова. Усім хто бачив даних осіб просимо негайно телефонувати 102 або 221-56-40.

P.S. : У чому полягає схема? Двоє-троє чоловіків грають між собою роль незнайомих чоловіків, які кружляють біля одного продавця жіночої статі. Один з чоловіків підходить до продавця та питає чи є у неї маленькі мікросхеми, на що продавець відповідає, що такого товару немає. Після цього другий чоловік, який знаходиться неподалік говорить, що має дані мікросхеми, однак вони у нього для магазину та продати не може, після чого перший починає дуже просити продати йому їх так як це дуже рідкісний і дорогий товар та на очах продавця передає другому гроші в сумі 50-100 гривень, той взамін витягує йому одну мікросхему. Після цього перший чоловік просить другого, щоб той продав йому ще мікросхем, при цьому дуже емоційно грає свою роль, однак при цьому каже, що він гроші має у машині та біжить за грошима і просить чекати т.зв продавця мікросхем біля продавщиці. Другий залишається чекати, залишає номер телефону на папірці з підписом типу Арнольд Арнольдович, говорить продавцю, що він дуже спішить на літак/потяг/по справах та просить жінку дати йому гроші 10000-20000 гривень, а взамін залишає мікросхеми, для того, щоб коли прийде перший віддати йому мікросхеми, а взамін забрати у нього гроші, однак за мікросхемами, яким реальна ціна 50 коп. за шт. ніхто не приходить.

Чоловіки дуже гарно грають свої ролі та виглядають доволі солідно, тому жінки, які не розуміються в техніці віддають гроші. Будьте уважними!


Автор Igor Zinkevich

2 коментарі

  1. Komentator сказав:

    Rozvely pani prodavtsya!!! Zlochyn to v chomu??? Tak vyhodyt’ shco prodavets kupyla ti mikroshemy,abo zh dumala otrymaty vynagorodu,v pidsumku:nepotribni mikroshemy i minus 20-30 tys.grn.Na nastupnyj raz bude bilsh oberezhnoju.Foto malo buty dumaju prodavtsya,a muzhyky “krasava” *THUMBS UP* ,abo BOG IM SUDDYA.Stattya typu-krashce vchytysya na chuzhyh pomylkah,nizh na vlasnyh!!!

  2. Д сказав:

    Бред якийсь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.