ЧЕРГОВА АХІНЕЯ ВІД ЛЬВІВСЬКИХ СУДДІВ Відомості про …

ЧЕРГОВА АХІНЕЯ ВІД ЛЬВІВСЬКИХ СУДДІВ
Відомості про освіту та спеціалізацію судді Залізничного районного суду м. Львова Бориславського Юрія Любомировича – службова інформація з обмеженим доступом?!))))))

Залізничний районний суд м. Львова відмовився надати інформацію на запит Громадянської компанії “Платформа вільних людей” про здобуту освіту, період навчання, освітній ступінь і спеціалізацію, присвоєні судді Залізничного районного суду м. Львова Бориславському Юрію Любомировичу. Таку інформацію віднесено до “службової інформації з обмеженим доступом”. Громадськість позбавлено права на інформацію про назву освітніх закладів, період навчання, дату закінчення таких, ступінь і спеціалізацію, присвоєні цьому величаво справедливому представнику Феміди. З тих підстав можна лишень здогадуватися про компетентність і всезнаючість вказаного судді.
Вказаний факт є прямим порушенням Закону України “Про доступ до публічної інформації”, адже Закон передбачає, що службова інформація міститься лише “в документах суб’єктів владних повноважень, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень”..

Ось так. любі друзі… )))
Автор Lyubomir Pelekh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *