Я довго думав чи писати про це тут. Але я бачу, що люди …

Я довго думав чи писати про це тут. Але я бачу, що люди не знають багато чого, так само як не знав я і мої близькі, що обернулося для нас не дуже добре.
Мова піде про зеків, вірніше, про їхні можливості…Конкретно пишу про Дрогобицьку тюрму. Це заклад полегшеного режиму, тому вони там як на відпочинку.
Справа в тому, що моя молодша сестра попалася на гачок, до одного з зеків.
Все почалося з телефонного дзвінка, який вони або набирають на вгад, або вони купляють в інших зеків, або вони їх знаходять в соц..мережах.
Так, вони мають телефони мобільні, і не один, а кілька, і не які-небуть, а дорогі моделі, так в них є інтернет і вони можуть вільно сидіти в неті в вк, спілкуватися з ким захочуть. Так працівники всі в тємі і в долі, якщо потрібно. В них є рахунки в банку, які можуть бути оформлені на когось з охоронців тюрми, або на чергову дівчину, яка повелася на його “солодкі пісні”.
Розказувати історію довго, але в чому суть:
Вони дівкам обіцяють такого ( сидячи там), що хлоп в здоровомі глузді дівчині за місяць часу знайомства і то по телефону,не буде такого казати. За три місяці знайомства вона вже була в нього в «гостях» ( в тюрягу їздила)… Ше за два місяці вона готова була з ним розписатися ( просто неймовірно випадково ми про це дізналися, а то б вже батьки мали зятя зека).
Як ми дізналися – з хати почали пропадати цінні речі, цілонічні розмови сестри по телефону, дивна її поведінка – вона зовсім не виходила з хати, тільки на роботу і зразу додому, з друзями перестала спілкуватися, хоча до того її було важко до хати загнати, зі мною і з моїми друзями також не хотіла нікуди їхати, хоча до того вона жодної поїздки з нами не пропускала. А все тому, як виявилося, що він їй забороняв.
Одним словом – зеки розводять дівчат на гроші, обіцяють їм золоті гори, сестра взяла гроші в кредит, на себе..бо коханому треба було дуже на щось там… Ще вони кличуть їх заміж і роблять відразу дітей – деколи проканує скорочення терміну, якщо одружений і маленька дитина, то його можуть достроково випустити
Ви скажете, то тільки одна зі 1000 дура поведеться, я теж так думав, а нє..не одна. Крім моєї сестри до нього приїжали і дзвонили ще 5 дівок, і всі кохали його до смерті, всі хотіли дітей. А він там не один, їх там багато…і
Тому інколи цікавтеся з ким спілкуються ваші рідні.
Якщо ще будуть питання – запитуйте, я багато чого можу розказати за ту бидлоту
Автор M@kc Winston

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.