Хтось бачив два місяця ??? 27 серпня в 00:30 на нічному небі земляни зможуть побачити два місяці.

Інформація про те, що 27 серпня Марс максимально наблизиться до Землі і можна буде побачити щось схоже на два Місяці – виявилася фейковою. Марс світитиме, як світив, а побачити його можна кожного дня.

Останні кілька днів інтернетом поширюється інформація про те, що 27 серпня на небі буде видно два місяці. «У цю ніч планета Марс пройде всього лише в 34650000 миль від Землі. Неозброєним оком це буде виглядати як два Місяці над землею! Наступного разу Марс будет так близько до Землі аж у 2287 році!», – пишуть інтернет-видання.

Насправді ж, майже кожні два роки Марс і Земля наближаються один до одного, рухаючись своїми орбітами. Цього року немає нічого особливого, окрім часу появи Марсу на небі.

– Побачити Марс можна завтра,  післязавтра і ще два місяці, – каже лектор вінницького планетарію Марія Левченко. – Але він не виглядатиме як два місяці. Марс зараз яскравий на небі, але його видно кожного дня. Лишень цього місяця його можна побачити саме о 3 годині ранку. Він буде знаходитися на Сході, це в стороні залізничного вокзалу.

За її словами, Марс дуже легко переплутати із зіркою, але він червоний і не мерехтить. Марс наближається до Землі раз у два роки та два місяці . Сьогодні якраз таки випадок. А бувають «великі протистояння», коли Марс знаходиться напроти Землі – це стається кожні 15-17 років. Тоді Марс у півтора рази ближче до Землі.

1 Відповідь

  1. саша :

    А це буде з 27 на 28

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *