Прошу Вашої допомоги,не законно забирають будинок

Просимо Вашої допомоги!!!

Доброго Дня Вам!

Я Хитрук Олександр Григорович  04.05.1989 р.н., пишу від імені моєї тещі Абрамової Любов Георгівної 16.09.1953 р.н., проживаємо у місті Львів.

Нам дуже потрібна Ваша допомога. Пишу Вам повністю історію, щоб Ви зрозуміли. Моя теща Любов Георгівна в 1970 р., у 18 річному віці, приїхала з Запорізької обл. проживати у Львів, пішла на квартиру до пари Овчарик Станіслава Дмитровича 1928 р.н. і Овчарик Станіслави Іванівної 1930 р.н., які проживали за адресою: м. Львів, вул Ярова 25А, у яких не було своїх дітей, жила у них довгий час до 1984 р., потім отримала однокімнатну квартиру і переселилася, але завжди навідувала людей в яких вона жила. В 2009 р. Станіслава Іванівна захворіла і попросила мою тещу, щоб вона за нею доглядала, моя теща відразу погодилася, так як Станіслава Іванівна була дуже хорошою людиною, моя теща Любов Георгівна кожний день приходила і допомагала, що потрібно було зробити подому, купити продукти і т.п., Станіслава Іванівна хотіла залишити свою частину будинку моїй тещі, але не встигли оформити документи і 2011р. померла, за декілька днів Станіслав Дмитрович чоловік померлої Станіслави Іванівної, попросив мою тещу, щоб вона доглядала за ним, вона не хотіла, так як людина він де дуже приємна, але він довго настоював, просив, і вона погодилася, переїхала жити в будинок до Станіслава Дмитровича, щоб допомагати йому, приблизно через два місяця він наполягав, щоб моя теща звільнилая з роботи, щоб завжди була вдома допомогала йому, вона звільнилася. В 2010р. приблизно, за довіреностю, моя теща почала приватизацію землі за свій рахунок. Саніслав Дмитрович 2012 р. запропонував моїй тещі Любов Георгівній узаконити шлюб, щоб його майно після його смерті перейшло їй і склав заповіт. В 2013 р., моя теща попросила Станіслава Дмитровича, щоб її дочка, і одночасно моя дружина Хитрук Оксана Михайлівна 03.06.1989р. н. і я Хитрук Олександр Григорович 04.05.1989 р., переїхали жити до них, так як власного житла не мали, Станіслав Дмитрочич дозволив, ми зробили в частині будинку косметичний ремонт, за свій рахунок. 07.03.2014 р. в мене і моєї дружини народився синочок Ілля. Все було добре, ніяких конфліктів у нас не було.

Приблизно в серпні 2015р., появився чоловік який приходив до Станіслава Дмитровича, Груник Давид він здається є Свідком Єгови, так як і Овчарик Станіслав Дмитрович в якого ми проживали, і тут Груник Давад, почав всіляко ніби допомагати Станіславу Дмитровичу, десь постійно його возив, нічого нікому для нас не говорячи, і в один момент Станіслав Дмитрович сказав, що хоче отримати розлучення з моєю тещею, чому так вирішив і не сказав, хоча ніколи раніше не говорив, я так розумію під впливом Груника Давида, так як Станіславу Дмитровичу вже 87 р. Груник Давид знайшов адвоката Поглод Ілону і подали документи на розлучення. Після чого Станіслав Дмитрович зник, хоча ніколи такого раніше не було, моя теща з моєю дружиною поїхали у райвідділ подали заяву на зникнення, на наступний день як, би адвокат Станіслава Дмитровича, Поглод Ілона, приїхала в райвідділ і на дала документи, що Станіслав Дмитрович знаходиться у лікарні. Моя теща на наступний день була в райвідділ і їй дану новину сповістили, ще сказали в райвідділ, що нам буде дуже важко з ними боротися, і що дана особа адвокат Поглод Ілона, вже не перший раз займається такими стравами з “віджиманням майна” Їх дуже швидко розлучили, суддя яка їх розлучила, таке враження що в змові з ними. Моя теща знайшла адвоката, хоча за дану справу не хотів жодний адвокат братися, так як всі як в один голос говорили, що не хочуть нічого мати зі свідками Єгови, що це страшні люди. Приблизно через два тижні Станіслава Дмитровича виписали з лікарні, але він вдома не появився, тільки через декілька днів Груник Давид привіз його додому.

Моя теща з адвокатом подали заяву на розподіл і на арешт майна, заява попала до тієї ж самої суді, за прізвищем Шеремета, і Станіслава Дмитровича знову кудись забрав Груник Давид.

30.11.2015 р., телефонує моїй тещі участковий з райвідділу, говорить, що Станіслав Дмитрович і з адвокатом Поглод Іллоною написали заяву, що ми не пускаємо Станіслава Дмитровича додому, і він змушений зараз жити у них, хоча такого ніколи не було, кожного сусіда можна запитати.  Участковий сказав, що 30.11.215 р., о 16 год. він з його начальником і Станіслав Дмитрович з Полод Ілоною приїдуть додому і будуть розбиратися, так і сталося, приїхав перший участковий з його начальником, потім привезли Станіслава Дмитровича, Груник Давид, Поглод Ілона, ще якийсь чоловік який знімав на камеру, ще інший знімав вхідний замок, ніби як по проханню Станіслава Дмитровича, і ще два хлопці стояли на дворі, я все це знімав на особистий фотоапарат, коли я запитався хлопців які стояли на дворі до кого вони приїхали, вони відразу не могли відповісти, а потім сказали, що до знайомого Давида, тобто до того самого Груника Давида, хоча він за даною адресою ніколи не проживав. Станіслав Дмитрович немов зомбі, говорив завченими словами їм і нам на камеру сказав, що не хоче що б я,і моя дружина і наш синочок, проживали в даному будинку, а моя теща може залишитися, нашого адвоката на даний момент не було він за кордоном і приїде тільки 07.12.2015 р., ми подзвонили його помічнику, він приїхав написали дві сторони заяви, і знову забрали Станіслава Дмитровича і повезли у невідомому нам напрямку. На наступний день 01.12.215 р., моя теща з помічником адвоката поїхали в суд, дізнатися як та заява яку подали на розділ майна, бо чомусь пройшов вже великий час, а відповіді з суду не було, але почули дивну відповідь, що суд перенесли аж на 02.02.216 р., і позов на арешт майна чомусь відхилили, хоча мою тещу ні в якому вигляді не попередили.

02.12.215 р. моя теща пішла в ЖЕК, дізнатися чи не приписали когось іншого за даною адресою м. Львів, віл. Ярова 25А, але їй дали довідку, що приписаний тільки Овчарик Станіслав Дмитрович і вона Абрамова Любов Георгівна так як було до цього, тобто все добре, моя теща не завірила печаткою дану довідку і пішла.

03.12.2015 р. ми були просто ошелешені, являються під будинком там де ми проживаємо м. Львів, вул Ярова 25А, невідомі для нас люди два чоловіка, Поглод Іллона, ще якийсь чоловік з камерою, який 30.11.2015 р. теж знімав на камеру, і якась молода дівчина, яка заявила, що вона власниця даного будинку, ніби як купила даний будинок увага 25.11.215 р., і говорить нам, що хто ми такі, що ми захопили даний будинок, при чому ніяких документів нам не показали, хоча 30.11.2015 р. Станіслав Дмитрович був в будинку, як вище написано, говорив як власник будинку,  як вони могли купити будинок заднім числом,  ми викликали поліцію, хлопці з поліції бачили що робиться, вислухали нас, можна сказати що були на нашій стороні, окрема подяка поліцейським, сказали, щоб ми піднімали сусідів, зверталися на телебачення, щоб все це просто так не залишилося, і викликали опер групу, за цей час підійшло багато сусідів і стали на нашу сторону, так як ту ніби власницю ніколи ніхто не бачив, а нас всі знають, через деякий час приїхала опер група, написали заяви, і сказала що немає права нас висиляти, тільки за рішенням суду, щоб перевірити їхні документи і т.п., дані особи хотіли проникнути в будинок, щоб поставити їхній замок, але ми і сусіди не дали їм це зробити, через деякий час, після багатьох суперечок всі роз’їхалися, я з тещею поїхали в ЖЕК, дізнатися як могли без її згоди виписати, на що нам начальник ЖЕКу не відповів, він сказав, що потрібно йому розібратися, і через декілька днів, до нього прийти, таке враження, що в ЖЕКу є також знайомі, чи люди які вони підкупили.

Ми приїхали додому, і через невеликий час, приїхали дві машини патрульної поліції, і дані особи, які називалися власниками, ми їх впустили в будинок, вони зняли на камеру, ми теж, щоб нічого не пропало, за їхніми словами в їхньому будинку, особа яка говорила, що вона власниця, навіть не знала де що знаходиться, і де світло включається і заявила, перед усіма, що дає нам 5 днів на виселення, хоча виселення має бути тільки після рішення суду.  Ми не бачили документів, які вони мали на даний будинок, ми припускаємо, що документи підроблені, чи зроблені з шахрайським способом.

У нас, на Вас одна надія, що Ви нам допоможете, ми просимо Вас, щоб Ви зняли хоча б якийсь сюжет, про нашу історію, можливо люди які побачивши дану історію відгукнуться, які теж постраждали від даних осіб, шахраїв, я надам Вам багато відео, я практично всю дану історію знімав на камеру, якщо буде потрібно

Наші контакти:

м. Львів, вул. Ярова 25А

Тел. моєї тещи: 097-57-40-767 Абрамова Любов Георгівна

Тел. мій: 097-475-16-49 Хитрук Олександр Григорович

Тел. моєї дружини: 097-34-43-170 Хитрук Оксана Михайлівна

 

З повагою

Хитрук Олександр Григорович

4 коментарі

 1. ! сказав:

  рєбята – репости. телебачення і просто соціальний сморід роздувайте

 2. Андрій сказав:

  Цікава історія, але є декілька питань до автора:
  1. Якщо зараз п. Станіславу 87 років, то у 84 роки він офіційно одружився з п.Любов. Хто офіційно був свідком при оформлені такого шлюбу?
  2. Чи давав п. Станіслав офіційну згоду на проживання автора, його дружини та сина?
  3. Чи косметичний ремонт зроблено у всьому будинку, чи тільки на “своїй” території?
  4. Чому після одруження п. Станіслав не подарував частину будинку своїй новій “дружині”?
  5. Майно було набуте п. Станіславом ло моменту одруження з п. Любою? Якщо так, то який може бути позов про поділ майна, навіть як і подружжя?
  6. Як давно п. Станіслав став Свідком Єгови? Недавно чи давно?

  А взагалі, моя роздуми в тому, що тут:
  1. п. Станіслав недавно став Свідком Єгови, тому його і “обкрутили”.
  2. Між автором, і його сімєю, і п. Станіславом виник конфлік, який автор не загасив..
  3. або тут автор не всі докази навів і дещо приховує, щоб ми про це не дізнались..

  • Олександр сказав:

   Андрій, одразу видно, що ви зацікавлена особа:)
   Але все ж таки ми відповімо на питання, так як немає нам що приховувати:
   1. Логічно подумавши, навіть людина яка працює в РАЦС є свідком.
   2. Яку ви хочете офіційну згоду, силою точно не засилялися, якщо людина не хоче що б ми засилилися, логічно, будуть чути сусіди, буде викликатися поліція і т. п., можна легко перевірити.
   3. Не в усьому будинку, за дозволом власника, яке це взагалі має значення?
   Р.S. самі видаєте себе, хто ви є.
   4. В якому смислі подарував, були одруженні, ніхто не думав, що можуть бути такі шахраї.
   5. Якщо уважно прочитати розповідь, буде відомо.
   6. Уже давно, але особи схожі на шахраїв почали приїжджати приблизно в серпні, коли і все почалося, раніше він їм напевно був не потрібний.

   А на рахунок ваших роздумів, можна легко перевірити, опитавши сусідів, чи були якісь конфлікти, і чи ми не все чесно пишемо, за 2 з хвостиком років, які ми тут живемо, думаю сусіди побачили, почули, що в нас є якісь конфлікти, як би ми щось приховували, свої данні тут не оприлюднювали.

 3. Знаю сказав:

  Хитрук Олександр Григорович шкода вас і вашу молоду сім’ю але світ не без шахраїв і в вашому випадку усі козирі в тих баптистів це страшні люди
  1зазомбовані
  2за вартість виручину від продажу будинку вони підуть по скелетах
  3не шкодуйте грошей на хороших адвокатів у вас надія тепер тільки на них

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.