Паб "Камрад", який нещодавно з"явився у …

Паб “Камрад”, який нещодавно з”явився у підвальному приміщенні будинку №3 по вул. О. Басараб, порушує вночі норми шуму. Вчора прокинулась о 3 годині ночі від гучної музики. “Дискотека” тривала до 4-ї години ранку.

Раніше, приблизно місяць-два назад я писала адміністратору спільноти цього закладу у ВК зауваження з цього приводу. Він запевнив мене, що в них подібні заходи проводяться максимум до опівночі і всю ніч ніколи в них музика не звучить. Я подякувала за розуміння. Але вчора о 3-й ночі спати було неможливо. До того ж, мало не щодня п”яні відвідувачі голосно з”ясовують стосунки прямо під нашими вікнами, раз на тиждень – бійки.

Я знову написала адміністратору і попередила, що буду викликати в таких випадках поліцію. На що мені відповіли, що поліція у них вже була і у них рівень шуму в нормі і якщо я викличу поліцію, вони подадуть на мене позов до суду за перешкоджання підприємницькій діяльності.

Питання: 1) як може бути нормальний рівень шуму, коли спати неможливо? 2) у Законі України написано, що у період з 22:00 до 08:00 використовувати звуковідтворювальну апаратуру у житловому будинку заборонено – чи порушують в такому випадку закон у цьому генделику? 3) що робити, якщо керівництво закладу вже проплатило кому треба і поліція відмовиться щось робити з порушниками?

1 Відповідь

  1. Вадим сказав:

    Поліція, ЖЕК, міська рада – дозвільний відділ, нехай їх трохи потрахають з перевірками. Дозвіл на перепрофільвання приміщення повинен бути узгоджений з усіма повнолітними мешканцями прилеглих квартир. Взагалі то моє співчуття Вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.