Безграмостність нової поліції або "Гопніки з …

Безграмостність нової поліції або "Гопніки з короною в пагонах". Рухався по вул. Левандівська в сторону вул.Шевченка від перехрестя Широка-Сяйво за патрульними 0203 борт. номер. Поліцейська машина рухались швидкістю 40 км/год. Включив лівій поворот щоб пропустили, не насмілились поліцейські взяти правіше. Після пішоходного переходу, почалась переривчаста лінія я почав обгін і закінчив на переривчастій лінії. Зупинили і винесли постанову за обгін до переїзду 100м. Перше питання до них було, як вони визначили відстаннь? ввели мене в оману сказали що там знак 1.31.1, 1.31.2,1.31.3. Скільки я їм не намагався донести(а це 40хв), що там нема такого знаку не реагували. Потім підїхав головний актор того спектаклю в.о. командира батальону 4 Лещишин я думав він більш лояльний і розуміє полісмени неправі, але як виявилось що спілкуватись що з ним, що з столбом одинаково. При спілкуванні поводились нагло, зухвало навіть не хотіли мене слухати. На що я відповів що не буду підписувати постанову і попросив в них переписати номер протоколу який гарно закривав полицейський!!!. Вони навіть не додумались залучили двох свідків так, як я не погоджуюсь підписувати протокол. Головні дійові особи:
лещишин-в.о.ком.бат. 4рота(д.н.з. 1051), і два клона Леус (2 бат.) і Сміла (існп.пат.служби)
Дзвонив 102 велике дякую оператору. за 3 разом попав в управу на Перфецького сказали що тільки завтра можу на писати скаргу на Гопників.
Дзвонив на гарячу лінію МВС (0800500202) зареестрували звернення.
Завтра буду звонити в моніторингову службу поліції (044) 254 94 88.

1 Відповідь

  1. Борис сказав:

    Варто оскаржувати в суді. Відео порушення в них нема. Інших доказів – теж. Головне – не признаватись, що взагалі десь обганяв. Навіть, якщо впевнений у правоті. Просто – вигадали постанову на рівному місці і все. Ну і оскаржити треба з клопотанням про несплату судового збору. Наші “патріотичні” урядники вигадали, що судовий збір за такою справою зараз коло 470 гр. Так що успіху. Все реально. В Києві поліцаї в таких справах програють на раз-два.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.