НОВА ПОЛІЦІЯ чи СТАРЕ БИДЛО ПО-НОВОМУ????!!!!! …

НОВА ПОЛІЦІЯ чи СТАРЕ БИДЛО ПО-НОВОМУ????!!!!!
27.01.2016 року мною було подано скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення складену на мого довірителя.
05.02.2016 року о 11 год. 10 хв. до мого довірителя зателефонувала невідома особа, що назвалась Тимофієм з телефонного номера 096 017 59 74, та повідомила його, що скарга на постанову буде розглядатися 05.02.2016 року о 15 год.
00 хв., тобто через 4 години. Мій довіритель зателефонував мені і переповів вищевикладене. Після чого я зателефонував до цього Тимофія, представився, що являюсь представником мого довірителя і попросив перенести розгляд скарги, оскільки о 14.30 в мене слухання в суді і я не матиму можливості прибути на розгляд скарги та представляти інтереси мого довірителя. Тимофій ледь вислухавши мої пояснення в зверхній манері сказав, що в телефонному режимі він не може переконатися, що я являюся представником скаржника, а відтак він не «збирається» зі мною розмовляти і «кинув» слухавку. Враховуючи таке хамство, я повторно зателефонував до Тимофія і попросив представитись, назвати свою посаду, спеціальне звання та повне П.І.Б., та нагадав про встановлений законом порядок повідомлення про розгляд скарг на постанову (рекомендованим листом) на що, Тимофій мені сказав: «Свої права будеш качати в іншому місці» і знову поклав слухавку. З огляду на його зверхню, хамську поведінку, я зателефонував на 911 та подав усну скаргу на цього Тимофія і попросив встановити його особу, повне П.І.Б, посаду та спец. звання. Оператор повідомила щоб я очікував наряд ПП. Через 10 хв. приїхали інспектори ПП, одразу їм було роз’яснено суть усіх обставин даної неприємної ситуації. Інспектори повідомили мене, що цей герой – Мельник Тимофій заступник начальника адмін. практики Управління патрульної поіції у м. Львові і перебрався до нас з Києва та вибачились за дії їхнього колеги. Інспектори сказали щоб я зателефонував до Мельника Тимофія і узгодив дату розгляду скарги. О 12 год. 18 хв. я, вкотре, зателефонував до Тимофія і запропонував перенести розгляд по даній справі, однак Тимофій сказав, щоб я уважніше вивчив Кодекс України про адміністративні правопорушення, що я не компетентний та, що станом на 12 год. 20 хв. моя скарга розглянута без мене, і що законодавство не передбачає подачу скарг на постанови про адмін. правопорушення. З огляду на це я подав скаргу на Мельника Тимофія у письмовому вигляді до Управління патрульної поліції м. Львова. Очікую відповіді.
Мораль: Для чого мудакам платити зарплатню у розмірі 8 000 грн.? Мудака розмір зарплати не перетворить на людину. Бидло – є бидло

1 Відповідь

  1. Ваня :

    То чому цей підер ще працює,подати треба скаргу на його керівника,і проконтролювати звільнення,не вийде по нормальному,то дати по голові,і заставити звільнитися без летальних наслідків!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *