Блаженнішому отцю Св'ятославу від парафіян …

Блаженнішому отцю Св'ятославу від парафіян с.Коропуж та Хишевичі .
Останній шанс! І остання спроба! І все більше не буде.
У Храмі ми слухали священні проповіді про Правду Христову, про Закон Творця, про те як важливо іти по житті вузенькою вільною дорогою. І, як важливо не тільки знати, а й життям у буднях стверджувати Заповіді Божі.

У Храмі нам завжди було затишно і мирно. І світ з Храму сміявся до нас добротою. Але все вмить закінчилось і вже дев'ять місяців ми ходимо до Храму, щоб чути про те, що ми церковна громада- є ніхто і ніщо, ми не маємо права до нашого Храму, який збудували 100 років тому наші прадіди, батьки захищали від більшовиків, а ми намагаємося закінчити ремонт і благоустрій. Після такого уже нема бажань, нема прагнень. Одним своїм рішенням Стрийська Єпархія розбила наші душі, і душу Отця Семена, який служить 25 років в нашому Храмі.
Все почалося з приходом на парафію Отця Івана Громика. Своїми вчинками і поведінкою Отець налаштував проти себе віруючих. Дійшло вже до абсурду, не допустив вертеп з колядниками, який зібрав Отець Андрій із села Романівка. Наші старожили не пам'ятають такого св'ященника, щоб ходив по селу і продавав хлібці, а що дальше, вино?
Сварки з майстрами, які працювали у Храмі в 40°с спеку під куполом, відсторонення без всякого пояснення і причин касира, старшої сестри і людей які вірою і правдою служили у Храмі. Кожен раз роздори навколо церковної каси. В цей тяжкий для нашої країни час, коли гинуть на війні наші діти шановні, отці розважаються в ресторанах по празниках. І їм на це потрібні наші кошти, натомість, щоб пожертвувати ці гроші на форму солдату, а після цих розваг у отців вистачає мужності іти до парафіян і переконувати їх , що ми невчені і тупі вівці і нам потрібен пастух. Так нам потрібен пастух, але такий, який поважає свою худобу і цінує, тому що вона його годує. Отець Іван Громик за свою кар’єру поміняв 5 парафій і всюди були погані люди, а може причина в ньому його гордості, невмінні спілкуватися. Слухати і чути інших людей. Ми мали можливість спілкуватися з Владикою Ігорем Возняком і отримали від нього благословення по нашому питанні, але це не в його компетенції поміняти нам пароха. Просимо вашої допомоги повернути на парафію спокій і мир. Нам потрібен парох, але такий що не купує парафію.
Всі наші прохання до Стрийської єпархії натикались на такі ж слова канцлера Володимира Ждана, що ми є ніхто і ніщо, і прав не маємо ніяких. Як зясувалось, Отець іван і Отець Володимир друзі і куми. Корупція процвітає не тільки в нашому парламенті.
Дуже просимо Блаженнішого Отця Святослава допомогти нам!!! Знаємо від інших отців що ви є справедливою людиною.

Громада села Коропуж та Хишевичі Львівська область Городоцький район.

2 коментарі

  1. Анонім сказав:

    Я не розумію чому стільки часу пройшло від цієї публікаціїї,а проблема з цим священником досі актуальна ! Невже серед церковного керівництва не знайдеться чесної та некорумпованої людини котра на кінець відреагує на скаргу селян,чи може уже й церковним владикам вірити нема чого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.