РЕПОСТ!!!! Повертається 37 рік. І від свавілля не …

РЕПОСТ!!!!
Повертається 37 рік. І від свавілля не застрахований ніхто !
#народна_дія #автономний_опір #вартові_закону #репресії #львів #незаконні_забудови
На громадських активістів прокурори з поліцією починають фальсифікувати справи, щоб усунути їх від покривання правоохоронними органами фактів злочинів у сфері містобудування в місті Львові.

Виглядає, що на Володимира Ошеровича, який викрив десятки порушень за будовою на Поповича 6 а, фабрикують звинувачення за побиття оцього Валентина – чорний пояс замуровувача вікон.
Видно хтось крутий курує незаконну будову на Поповича 6 а, якщо кримінальну справу за підробку документів і незаконне виділення землі закрили. Також закрили кримінал за фактом крадіжки електроенергії забудовником в Галицького райвідділку міліції, навіть не відкривали провадження за фактом знищення об'єктів історико-культурної спадщини, крадіжку в мешканців прибудинкової території, самочинного будівництва, не проведення археологічних розкопок, пошкодження бомбосховища, вентиляційна шахта, яка виходить на цю земемельну ділянку в час війни, і ще цілої низки злочинів.
Володимира Ошеровича, представника ГО "Вартові закону" та антизабудового активіста "Народної дії" побили за те, що він оце все розкопав. І не тільки це.
Прокурор Германович і слідчий поліції Паньків об'єднали оці злочини в одне провадження і закрили їх.
Суддя Государський не розбирався в законності такого рішення. І визнав закриття провадження, де НІЧОГО НІХТО НАВІТЬ НЕ НАМАГАВСЯ РОЗСЛІДУВАТИ за законом.
Тепер для того, щоб для того, щоб усунути головного активіста, що бореться з свавіллям забудовників та владю, яка все це прикриває, Галицьким райвідділом поліції Ошеровичу шиють кримінальну справу за побиття оцього Валентина.

Отак представник ТОВ"Біля цитаделі" Валентин Солодовник погрожував людям. Міліція (поліція) вважає це законним.
Закрила очі на десятки злочинів і виглядає, що починає переслідування громадських активістів!
Це навіть не часи Януковича.

Це 37 рік….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.