Добрий вечір! Підскажіть будь ласка що робили, і чи …

Добрий вечір!
Підскажіть будь ласка що робили, і чи взагалі опинялись в такій ситуації?!
18 лютого в четвер мій старший син захворів, піднялась висока температура, викликала швидку нас госпіталізували в інфекційну лікарню на Мечнікова потавили діагноз ГРВі (сину 3,7 роки), в суботу захворів менший син (7 місяців) ми вже самі домовились з лікаркою, яка лікувала старшого щоб оглянула його, лікарка положила й меншого, але діагноз був бронхіт.
За тиждень в лікарні надивилась на багато чого, але лікуванням залишилась задоволена. Якби попала до інших лікарів цього відділу, то маю сумніви, що так позитивно відзивалась б!
Нас виписали, діти почували себе вже набагато краще, лікарка прописала детальне лікування для повного виздоровлення, ми його дотримувались.
29 лютого старшенький знов мав температуру, яка пригала цілий день і хотів спати дуже, апетиту немав взагалі, під вечір його покормили і він вирвав, ми з чоловіком поїхали на Орлика в приймальній покій, де його оглянули і сказали, що явних ознак поки немає, або це новий вірус, або ще "незакінчений" старий. Рекомендували здати аналізи, а потім вирішувати що робити. Ми саме так і зробили здали аналізи на другий день в поліклініці, нам сказали що все добре!
Вчора дитину вечером здуло так ,що я думала що він лусне, і почався понос! А в меншого температура скакала 37,5-38,2. Викликала швидку, подивились їх, я розказала все що з нами було до того, про лікарню і все що ми приймали та робили, вони подивились на аналізи, які нам зробили в поліклініці і розсміялись, кажучи що по них взагалі не можна нічого сказати і вони незнають навіщо взагалі ми їх робили, порадили здати аналізи на Орлика.
Приїхали сьогодні ми в приймальний покій та й запитали де ми можем їх зробити, нічого більше не питаючи в нас відправили в оглядову кімнату, через 2 хв. прийшла молода лікарка (Олеся Степанівна), яка нічого не питаючи почала хамовитим тоном нам пояснювати що вони не поліклініка і їм і так роботи хватає, а не нам аналізи робити. Я попросила не розмовляти з нами таким тоном, на що вона відправила нас знов у поліклініку і пішла. Я оніміла, та й пішла в цю поліклініку що при лікарні Орлика є, де відстояла 4 черги до різних лікарів, щоб здати дітям аналізи. Педіатр оглянувши дітей, також до речі почала виясняти чому я не в своїй поліклініці (ми з Грінченка), дала обом дітям направлення на гостіталізацію в стаціонар на Орлика, тобто я знов маю йти до приймального покою, до лікаря який 2 години тому мене послав і я з двома хворими дітьми гуляла по всій поліклініці.
На привеликий жаль лікарка з інфекційної зараз на лікарняному, а на Орлика дітей ложити не хочу, бо це вже не вперше таке відношення, я приходжу до лікарні за допомогою, а не милостеню просити. Чому все так? І чи є якісь методи боротьби з цим? Практично кожен лікар до якого я приходила сама без попереднього дзвінка когось із знайомих мене зустрічають з питанням не що зі мною, чи дітьми, а чому ви прийшли до мене а не до іншого лікаря, який відправить тебе до ще одного такого ж, і прийдеш ти до участкової, яка зробить тобі "добрі" аналізи і відправить додому.
Мені страшно за завтра, в медицині я не сильна, тому займатись самолікуванням не люблю, але звернутись нема до кого, сьогодні моє матеріальне становище не дозволяє мені звертатись в приватні клініки.

2 коментарі

  1. unknown сказав:

    Ситуація з лікарями вкрай важка в україні. Людей мають ні за що. А гроші як люблять.до пори до часу колись кожний на когось нарветься.

  2. Анонім сказав:

    поможіть з номером телефону лікаря на кирила і мефодія Соломії Вікторівнистрочно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.