Хочу розповісти про сервісний центр Green Apple, що …

Хочу розповісти про сервісний центр Green Apple, що знаходиться на пр. Свободи 5.
Все почалось з того що у моєму айфоні 5 відвалився нанд флеш. Звернувся в сервісний центр для заміни. Після дзвінків від працівника даного центру ми узгодили вартість ремонту. Ціна питання була 2000 грн. Вчора отримавши робочий апарат я перевірив вміст пам'яті. І не даром так як замість 64гб виявилось 32. Дане питання узгодили з працівником в якості знижки 200 грн. Коли прийшов додому телефон вайфаю не ловить. Розібравши його я побачив що відсутні 2 коаксіальні шлейфи та відсутність захисту процесора. Сьогодні зранку звернувся до них, з даною проблемою на що отримав відповідь, що я самостійно відламав антену вайфаю. Шлейфи повернули. Так от люди я не рекомендую даний СЦ, так як його працівники обманюють людей. До ремонту вайфай ловив супер а тепер лише пів метра від роутера. Я надіюсь, що у місті є кращі фахівці чим вони. Ремонт у них просто халтура!!!!

2 коментарі

 1. Анонім сказав:

  на підставі чого ви самостійно вскривали апарат. якщо була якась проблема потрібно було повторно звернутись. спокійно вирішити ситуацію. винні самі.

 2. Helles сказав:

  Купила айфон 5 у Green Apple

  Купляла айфон вперше, тому і впринципі не дуже розуміла що і як перевіряти.
  Прийшовши,я запитала чи є в наявності айфон 5 на 32 гб, мені відповіли що не має, а є лише на 64, і коштує він 170 $. Я почала запитувати чи є якісь мінуси в телефоні, на що мені відповіли що телефон “ідеальний” . я перевірила чи чистий айклауд, чи працює камера, чи ловить вайфай і тд. Я побачила що корпус в ідеальному стані і запитала чи він оригінальний і чи його заміняли все таки б\у і без жодної царапини, працівник сервісу сказав мені що копус звичайно що ідеальний . так як тоді я ще не знала як перевірити чи він оригінальний чи ні я не перевіряла. Працівник дальше почав нахвалювати цей телефон, що він без всяких мінусів і майже новий . я запитала чому так дешево коштує якщо він такий ідеальний , він мені тоді сказав що така його ціна.
  Я купила цей телефон , працівник сервісу видав мені гарантію на 2 тижні, я сказала йому що якщо знайду щось погане в телефоні то прийду і вони вирішують проблему .
  Прийшовши до дому я поставила заряджати свій телефон і він дцжк швидко зарядився і ще швидше розрядився , на другий день я прийшла в сервіс і сказала що проблема все таки є, це те що надзвичайно швидко сідає батарея, мені сказали щоб я залишила їм і вони поміняють батарею. Прийшовши за телефоном мені сказали що батарея вже сідати на буде взагалі і що я можу не переживати, але все повторилося і батарея почала ще швидше сідати. Я прийшла щк раз і мені знову поміняли батарею, і так ще повторилося 2 рази а батарею мені так і не поміняли. Лише заговарювали словами.
  Прийшовши туди знову коли уже повинна була забирати телефон , мені як завжди сказали що телефон буде працювати дуже добре. Коли я вийшла з сервісу замітила що не працює камера . коли вже верталася то вони зачинилися.
  Я вирішила здати телефон в ремонт в інший сервіс , там мені провели діагностику і сказали що телефон був топлений, і коли мінялася батарея то пошкодили камеру. І її прийшлося заміняти. Також заклеєли мені задню кришку телефона супер клеєм, який затік у плату і пошкодив її і також прийшлось її заміняти.

  Дуже розчарована сервісом та працівниками які там працюють , які обманюють людей і нагло втирають їм всяке барахло і брешуть !
  Звичайно моя вина також є в цьому, що я повелась на низьку ціну . але в їхні обов’язки ще ніби входить розказувати про стан телефона.
  Не раджу там купувати !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.