Турецька фірма «Онур» розпочинає будівництво доріг на …

Турецька фірма «Онур» розпочинає будівництво доріг на Львівщині незаконними методами

Дехто з чоловіків на Самбірщині напередодні 8 березня ходить по крамницях чи по ринках, шукає красивий букет квітів, дарунок коханій, а хтось… А хтось з самого ранку 7 березня на околицях Самбора, що на Львівщині великим караваном вантажівок вивозить гравій.

Сьогодні в передобідній час забив на сполох місцевий активіст Володимир Ковалів. Він помітив, що в районі с. Стрілковичі (Самбірський район, Львівська область) з боку Дністра курсують вантажні автомобілі з гравієм. Повідомив правоохоронні органи, місцевих журналістів. Є сигнал і на гарячу лінію обласного управління національної поліції.

На місці з’ясувалося, що гравій везуть вантажівки фірми «Онур», яка цими днями приступила до монтажу асфальтного заводу на території Бабинської сільської ради у Самбірському районі.

Місце події оточили автомобілі поліції, робота екскаватора і вантажівок зупинилися. Правоохоронці з’ясовують, хто і на яких підставах вивозить з берега Дністра природні багатства.

Від траси Львів-Ужгород неподалік Самбора (на повороті в бік р. Дністер) авто, за кермом якого голова Самбірської РДА Микола Фрей, мчиться то до місця події, то знову на трасу. Коментарів не дає. Йому товаришує депутат Самбірської міської ради Ярослав Кузьм’як, який вже встиг назвати одного з журналістів і активістів стукачами, наголосив, що не дають належно працювати, а через таке Європа не прийме Україну в Євросоюз. Події на цю хвилю розгортаються, техніка «Онуру» за незаконний вивіз гравію може опинитися на штрафмайданчику до з’ясування обставин. Як зазначили присутні на місці події правоохоронці, очікують на хоч якийсь документ, який би узаконював такі дії. Але тут чекай-не-чекай, а такого документа в природі не існує.

Отож скандал як мінімум обласного рівня забезпечений. Висновок напрошується один: незаконними методами добрі справи не роблять. Незаконний вивіз гравію заборонено як для дрібних крадіїв, так і для потужних закордонних фірм. Хочемо в Європу – мусимо йти законним шляхом, а не «темною об’їзною дорогою».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.