13:35 #ДТП біля Галіції на Львівській об’їзній. …

13:35
#ДТП біля Галіції на Львівській об’їзній.
Утворився затор, по можливості оминайте дану частину міста.


16 коментарів

 1. Юрій сказав:

  Водій позашляховика був в нетверезому стані. Поліція його на алкоголь не перевіряла, більше тогоприїхали друзі того водія мажори , прорізали йому колесо для версії ніби він виїхав на зустрічну через тріснувше колесо. Водій винуватець поїхав з друзями, поліція його не затримала, а водія жигулів забрала швидка з переломами ніг. Вітаємо, нова поліція недовго протрималась чесною…

  • Злий сказав:

   Просто піздєц. Хочеться взяти зброю і розстріляти ту всю мразь, від водія джипа до мусорських блядєй які допускають беззаконя!

   • Юрій сказав:

    Доречі щойно взнав від лікарів, що потерпілий з ВАЗу в досить важкому стані, перебуває в реанімації….Мій брат давай письмове свідчення після ДТП поліції, і сказав, що дивним чином зник свідок який бачив як та мразюка пяна виходила з ресторану де обмивала свій джип, і ще зние інший свідок який того пяного витягував з машини….
    Народ, якщо поліція допустила в цій ситуації халатність, то це ще більший злочин аніж корупція…хоча всі бачили як мажори домовлялись з поліцією….Подивіться які номера на мерсі ….

    • varta сказав:

     Юра, тримайте нас в курсі всіх подій щодо цієї справи!

     • Юрій сказав:

      Прізвище мажора
      “Mercedes-Benz GL 450”, номерний знак ВС 5553 EМ, водій Білоус Володимир Михайлович, 1977 року народження.

    • Анонім сказав:

     я того мажора знаю він мій сусід )

 2. Юрій сказав:

  Ще одне…..вартові 1, якого хрєна Ви на сайті виставили номера телефонів , якщо Ви на них не відповідаєте…Ми з місця ДТП по всіх ваших номерах не дозвонилися жодного разу, хоча дзвонили разів з двадцять…..це теж такий собі піарчик …..

  • Юрій сказав:

   Я завтра напишу всі прізвища , які прибули на місце ДТП і напевно треба буде в них спитати про розвиток подальшого розслудування а заодно і в Антона Пузеревського…..

 3. varta сказав:

  Люди робіть репости в соц мережі!!

 4. Анонім сказав:

  То скнилівський мажор

 5. Юрій сказав:

  Потерпілий з ВАЗу помер сьогодні вночі в лікарні……

 6. Анонім сказав:

  Чого мовчить варта

 7. Михайло сказав:

  якраз приходив доктор анестезіолог сьогодні і повідомив що не встигли зробити операцию… ми з колегами в шоці :( :(

 8. Іван сказав:

  Хочу сказати тим дибілам які гонять на поліцію шо тіпа домовились чи порішали з мажором мерса.До компетенцій новоі патрульної польцій не входить розгляд такої справи чи оформлення оскільки є потерпілі-якшо є потерпілі то це кримінал…і в даному випадку працюють слідаки …патрульні охороняють місце події і все.Тому навіть нема сенсу про шось домовлятись з патрульними.

 9. Анонім сказав:

  Іван ти далбайоб, цікаво шо ти будеш казати приблизно через рік, а може і скорше коли всі люди поймуть що нові мусара в 1000 раз гірші за старишх і почнуть цих падонків і вбивць лінчувати, поговоримо скоро на цю тему. а ви мразі мусарскі – готуйтесь до нового майдану.

  • id178549572 сказав:

   Нерозумію чому люди мовчать нічого нероблять всіх все влаштовуе вже всі переконались хто е хто і як жилось раніше за що колеса палили а як живем зараз і що творотися і всі мовчать…. Чекають коли будуть гречку роздавати :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.