Доброго ранку громадо! Вчора, базар Іскра, Сихів. …

Доброго ранку громадо!
Вчора, базар Іскра, Сихів. Муніципальна міліція жорстоко побила одного з продавців, який там торгував.
Зі слів інших продавців, цього продавця постійно зачіпали як не колишня міліція, то муніципальна, бо колись він їм підплачував, аби вони його не чіпали. Хоча дозвіл на продаж у нього є, і ринок не має ніяких притензій до нього.

З часом він перестав платити бо в нього маленька дитина і йому стало не вигідно їм платити. Але чіплятись до нього не перестали, а навпаки.
Вчора вони черговий раз на нього "наїхали", почалась словесна перепалка, після чого його почали щедро обризкувати балончиком, швидше поливати ним, бо він нібито чинив опір, хоча дальше слів не заходило. Далі продавця повалили на землю і почали несамовито лупцювати ногами, люди пробували докричатись до муніципальників, але марно. Натомість, муніципальники покликали підмогу. Небайдужі викликали Швидку допомогу, та його туди не пустили, а напів притомного посадили в машину і повезли в Сихівський РВ.
Після чого декілька муніципальників та поліцейських залишились аби роз'яснити ситуацію. Почали розказувати що він був п'яний і причепився до перехожого, а його колега "Женя" їх розборонив, а продавець нібито кинувся на нього (Женю)…
Питання з натовпу: ви то бачили? Ви тут були тоді?
Муніципальник: мені так передали.
як в ланій ситуації допомогти продавцю? можливо в спільноті є люди, які з цим стикались, або компетентні вданому питанні.

1 Відповідь

  1. Анонім сказав:

    все мусора просто мусор и не важно что сейчас они полиция

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.