Чергова Піраміда NPZ-life

Доброго дня.
Нові реформи не завжди позитивно відображаються в суспільстві. Одною з таких є Накопичувальна Система Пенсій, котра за собою тягне утворення корупційних схем та Грошових Пірамід. Одною з таких є фірма  NPZ-life. Людям обіцяють заробіток в границях 4000 доларів за укладення з людьми договору по накопичення пенсії саме у цій фірмі. Цією новиною вже зацікавилися навіть в Польші, достатньо просто вписати “Zarabiaj Na Ukrainie”, або ж NPZ, чи теж OFE na Ukrainie в Facebook.
Буду щиро вдячним за провірку чи все справді легальним способом можна не обдурюючи людей заробити такі гроші.

З повагою
Іван Гулій

17 коментарів

 1. Олександра сказав:

  Доброго дня.
  Гадаю, що не тільки мені, а й іншим читачам данної статті “врізалося” в око те, що на порталі, що “живе” в перлині україномовного суспільства – Львові, зустрічається безграмотність, що паплюжать українську мову. Якщо ви перечитали статтю вкотре, та не зрозуміли, про що я, то поясню – “границя” та “провірка” слова, що взагалі не існують. Кордон, межа, рубіж, грань. Перевірка в решті решт, пЕрЕвіряти!
  Всього Вам найкращого.

 2. Маргарита сказав:

  Я так понимаю “Граница” имелось ввиду “Предел” В пределах 4000$…..

 3. Е-220 сказав:

  Грамотність без культури – це як хлоп без яєць

 4. Федір сказав:

  А якщо звернутись до правоохоронних органів? Аби запобігти цій схемі.

 5. Федір сказав:

  Мої знайомі їздили на навчання і вже отримали сетифікати, заплативши немалі гроші. Я вивести їх (NPZ) на чисту воду???

 6. Володимир сказав:

  http://www.segodnya.ua/politics/pnews/pensionnaya-reforma-2018-chego-zhdat-ukraincam-970644.html – “С 2018 года должен заработать второй уровень пенсионного обеспечения — внедрение личных накопительных счетов работников … .
  По достижении пенсионного возраста человек будет ежемесячно получать сумму, предварительно равными частями от накопленного (всего ожидается, что пенсия будет состоять на 60% из солидарной системы, 30% — личных счетов и 10% — из негосударственных пенс.счетов) …”.

 7. Виктор сказав:

  все работают в пирамидах, только в этой”пирамиде” реально заработаешь и в ней старшие помогут заработать. пенсионная реформа обяжет всех от 16 до 35 войти в открытый пенсионный фонд. а ваше вознаграждение будет зависеть от вашей структуры и 4000 долларов не ограничится. автор статьи заторможенный глупец…

  • Андрій сказав:

   Молодец, поддерживаю!!! =)

  • Андрій сказав:

   Другий рівень – це обовязкове ДЕРЖАВНЕ пенсійне страхування. Дійсно там тепер передбачили змінами до закону невелику шпаринку і для недержаних пенсійних фондів, але Ви повинні розуміти, щр заманити людей у приватний пенсійний фонд, якщо поряд функціонує державний буде не так вже і просто

 8. Петро сказав:

  Можу лише порадити пану Івану загуглити собі . що таке піраміда. а потім добре придивитись до сьогоднішньої(солідарної)системи , може знайдете щось спільного ))))))))).може тоді і про Пенсійний Фонд скажете” Буду щиро вдячним за провірку чи все справді легальним способом можна не обдурюючи людей”))))))) А на рахунок (обіцянок) пан Іван” чув дзвін та незна де він”,це те саме що я сказав би що Америки не існує(заманюють Грін Картою а її не існує – лохотрон,піраміда))))) бо я там ніколи не був. А поляки зацікавилися бо у них те саме було у 1999 р.і на відміну від пана Івана ,вони добре знають (межі) заробітку який їх чекає.

 9. Ігор сказав:

  Одне слово Іван десь чув аби написати і написати все погано а сісти почитати розібратися то тупість не дає

 10. Sabadosh Yurij сказав:

  Дуже примітивна писЯнина автора….
  Він хоче дізнатися та перевірити, але при цьому вже в назві називає “пірамідою”, маючи на увазі “обман”.
  У цій країні хтось колись вже почне відповідати за свої слова??? :)

 11. Алекс сказав:

  Дивуюсь з людей, які не знаючи про що говорять, біжать посеред батька в пекло, кричучи “караул. піраміда. як розоблачити. як вирвати знайомих із піраміди” Як на мене, автори данних текстів як той вірус, самі нещасні і інших інфікують своєю наляканістю і безграмотністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.