Сектор ювенальної превенції Галицького ВП ГУ НПУ у …

Сектор ювенальної превенції Галицького ВП ГУ НПУ у Львівській області та Varta1 – Варта1
УВАГА РОЗШУК! До нас звернулися колеги з Луцького ВП ГУНП у Волинській області з приводу встановлення місцезнаходження дитини. За їх інформацією, неповнолітня може знаходитися у м. Львові, а саме в центральній частині міста (12.04.2016 року бачили на початку вул. Братів Рогатинців).

ОРІЄНТУВАННЯ: Луцьким РВП ЛВП ГУНП України у Волинській області розшукується безвісти зникла особа гр. Пилипюк Наталія Олегівна, 23.10.1998 р.н., проживаюча без реєстрації у Волинській області Луцького району с. Гаразджа вул. Вишнева, 15, студентка 1-го курсу, кравець – вишивальник, ВПТУ №-9 в м. Луцьку, яка 28.03.2016 року о 17:00 год вийшла з училища у напрямку до дому, та по даний час не повернулася, і її місце знаходження та перебування рідним не відоме.
Прикмети розшукуваної: на вигляд 20-25 років, зріст 165-170 см,; волосся фарбоване, русявого кольору; лице овальне; очі голубого кольору, повної тіло будови; розмовляє українською мовою, при собі документів та грошей не мала.
Була одягнена: куртка – пальто коричневого кольору; зимові чоботи чорного кольору; спідниця синього кольору; сумка із замінника темно синього кольору. Особливі прикмети: ліва брова світла, а права темна ( вроджена).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.