о 09:30 Кривчиці – можливо нова Львівська площадка …

07.06.2016 о 09:30
Кривчиці – можливо нова Львівська площадка для перетримки сміття. Громада Кривчиць не дуже рада такому сусідові і не пам'ятає, щоб з ними це обговорювали.

На фоні гарно виглядає вежа Високого замку – Фото 1

Станом на 10:30, як стало нам відоми- це точка перетримки сміття перед відправкою на сміттєзвалище. Є готовий проект, який нам до завтра нададуть. Якщо це дійсно так і є всі погодженя і громада, яка там проживає, побачить, що все виконується в межах проекту і також піде на тимчасові поступки розуміючи, що не вивезене сміття із спальних районів приведе до вірусів і хворіб у місті. Чекаємо і надіємося на максимально відкритий, екологічний проект від міської ради, яка стверджує, що вже зараз він майже готовий. Будемо чекати, щоб було підготовано усі документи та проект для повного розуміння що планується зробити.

І ще, напишу тут бо у приватні повідомлення поступає багато запитань:
Люди, це не полігон !!!! Ок!! я спочатку відсканую проект і виставлю сюда, а то я сперечаюся без жодного факту. А сперечаючись у нас точно нічого не вийде бо багато проти, а я не збираюся жити в смітті. Не можна допустити того, щоб сміття не вивозилося із міста.
Я за чесне і відкрите інформування громади по цьому обєкту.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.