Спростування неправдивої інформації про ситуацію з …

Спростування неправдивої інформації про ситуацію з рестораном Маестро.
Увага!
3-го червня 2016 року на сторінці соцмережі «Фейсбук»громадянином Романом Семчишиним було опубліковано вкрай неправдиву інформацію стосовно нашого закладу, самих власників, а також липового інциденту, що начебто стався у «Маестро» того дня.
Згодом публікацію було поширено іншими інтернет-користувачами та на інших інтернет-порталах. У своїй публікації пан Семчишин відверто непристойно та вкрай сміливо характеризує «Маестро», називаючи ресторан у центрі міста «сепаратистським гадюшником» та «лайном» (тут і надалі в лапках – цитати), нахабно бреше про те, що спроба «присісти» завершилася викликом поліції, а, мовляв, на прохання обслуговувати так званих гостей-патріотів персонал зреагував «відвертим хамством» та відмовою в обслуговуванні… Також пан Роман Семчишин стверджує, що його із друзями – ветеранами війни (Іван Круц, Ігор Солонинко, Володимир Правосудов – прізвища та імена друзів, наведені безпосередньо у публікації Семчишина) намагалися виштовхати зі стін закладу, і на завершення вищевикладених псевдо-подій гордо зазначив, що вони, «чудові люди», навели лад із «російським окупантом», зазначивши поміж усього того про те, що власником ресторану «Маестро» є син громадянина Росії, котрий їздить на «Бентлі» з луганськими номерами!
Далі «чудові люди» та їхні друзі й однодумці – хто агресивно, хто зухвало та непристойно почали просторікувати щодо цього псевдо-конфлікту… Одні називали це московським імпер-шовінізмом, другі радісно «вигукували» про бажання провокувати нас і надалі, про наміри підпалити ресторан, оскверняли інші персоналії, місця та організації Львова – зрештою, захопилися, як то кажуть, не на жарт.
Аби не вдаватися у деталі, ми просто викладемо для Вас повне та прозоре відео камер спостереження ресторану, після чого Ви самі зможете зробити свої належні висновки щодо описаних Семчишиним подій. У відеозаписі Ви зможете побачити, чи насправді охорона «Маестро» виштовхувала шановне товариство… Зможете переконатися в тому, як у спокійній обстановці ці гості на протязі близько трьох годин розпивали12 келихів пива, поступово наближаючись до «потрібної» їм кондиції… Як офіціантка, яку, до слова, пан Роман та його друзі звинуватили у відмові обслуговувати їх, періодично підносила за їхній столик чергове замовлення. Люб’язно просимо Вас звернути увагу на те, як ці «патріоти», відмовляючись розрахуватися, розмахуючи руками та нецензурно висловлюючись(на жаль, відео не має звукового відтворення), провокують виклик охорони, яка (увага!), тихенько спостерігає пообіч за розворотом подій, оскільки герої-молодики починають порушувати елементарні правила поведінки у громадських закладах. Згодом панове самі телефонують на гарячу лінію міста Львова та самостійно (!) викликають поліцію. В основу ж своєї претензії до працівників закладу ставлять те, що офіціантка, обслуговуючи їх державною мовою, дозволила собі у стінах ресторану репліки на російській до своїх колег-працівників.Відео відтворює і неадекватну поведінку одного зі сп’янілих героїв до представника національної поліції, та, на жаль, не може відтворити того, що у ресторані працюють люди з різних куточків України, і, незалежно від того, у якій родині вони виховувалися, і наякій мові спілкуються між собою, чудово володіють українською…
І усе б нічого… Та за лічені хвилини опісля приїзду національної поліції у компанії начебто постраждалих осіб з’являється їхній черговий товариш (Ви можете побачити це у відеозаписі), до речі, громадський діяч, який не був присутнім під час псевдо-інциденту, та чомусь саме він пише пояснювальну заяву… А ще за одну хвилину до них приєднується «адвокат».
Від свого імені ми додамо лише одне – досі ми вважали, що такі патріоти України, як Семчишин та його товариші,бажають миру для українців. І так само, як і ми, розуміють, наскільки зараз, у карколомні для країни часи, Львів,мабуть, є найголовнішим осередком спокою та процвітання для людей – корінних львів’ян, туристів, біженців зі Сходу…
Наш Львів відомий своєю гостинністю та красою,своїми справжніми героями. Місто приймає в обійми імущих та незаможних, надає новий подих і надію на мир тисячам людей. Та через деяких видається ледь не осередком бандитизму.
А може все це відбулося не випадково? І, зрештою, така провокація була потрібною комусь?
Ми залишаємо це на Ваш розсуд.

Опубліковано адміністрацією «Маестро» від імені власників ресторану Панас Зореслави Тарасівни (уродженки Львова) та Білого Олега Леонідовича (також уродженця Львова), чий батько був, в свою чергу, громадянином України,з села Матвіівка Миколаївської області, а дід, Дмитро Дмитрович Білий, був, до слова,знатним сотником козацього роду, нащадком відомого українській історії Сидора Білого. Власник ресторану Олег Білий і справді їздить на «Бентлі»… Лише на німецьких номерах.

Посилання на джерело неправдивої інформації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.