Хочу що б люди знали Львівського попрошайку нового …

Хочу що б люди знали Львівського попрошайку нового рівня))))Розводіла на Subaru Forester ВС 0053 ВІ .Просить заправити на 50-60 грн. бо типу забув дома гаманець та телефон і не може доїхати додому(номер телефону записує на листочку і каже що все поверне за годинку).Не в грошах справа бо це для когось гроші для когось не гроші, але краще бідному дати чим тому бидляку! Стидота….(Фото з попереднього посту , зроблено учасником спільноти Varta1,одним з багатьох добродушних людей які помогли так званому водієві як і я.))спочатку думав що він просто забув подзвонити, думаю а й ладно…буває потім він комусь поможе і.т.д!але потім побачив пости інших людей в групі varta1і тут я зрозумів що я помилявся ))от вирішив продублювати!)

5 коментарів

 1. Анонім сказав:

  А де рило?

 2. Анонім сказав:

  Позичив йому гроші на ОККО Петлюри/Любінська 13.11 в той снігопад. Сам їжджу на Субару Форестер, думав допоможу субаруводу, от сука….
  На яких вулицях зустрічали??? По можливості буду відслідковувати.

 3. Анонім сказав:

  Як скинути ФОТО в коментар???

 4. Ірина яку обдурили сказав:

  На цьому субару 0053 їздить чмо на прізвище Короляк Назар живе на івана котляревського 30 він-жеш системний наркоман і злодій не одноразово засуджений,я думала що це падло вже здох…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.