#Юрчик_дуже_хоче_ЖИТИ ДОПОМОГИ ПОТРЕБУЄ ЮРЧИК …

#Юрчик_дуже_хоче_ЖИТИ

‼ДОПОМОГИ ПОТРЕБУЄ ЮРЧИК‼
(Інформація перевірена адміністрацією Варта-1 та відповідає дійсності)

Друзі, нещодавно з усіх сил ми намагалися врятувати Максимка, хлопчика який так мріяв одужати та, як і усі діти, жити безтурботним життям. Нажаль Максимчик став Ангелом, світлим, добрим Ангелом, який допомагатиме усім хворим діткам тепер з небес…
Сьогодні так склалося, що Вашої допомоги потребує Юрчик. На лікування потрібно понад 100.000Євро, батьки в розпачі бо така сума для них просто надзвичайно велика. Але я впевнена, що спільними зусиллями можна дати Юрчику шанс на життя!
______________________________________________

Юрчик хворіє ще з 2014 року, з вересня місяця він перебував у відділенні гематології ЗУСДМЦ.
Хлопчик пройшов не один курс хіміотерапії. В 2015 році сім"я звернулась до благодійного фонду , де хлопчику збирали кошти на лікування. Також до збору коштів долучилась і Українська Біржа Благодійності.
В березні цього року батьки зітхнули з полегшенням, їх відпустили додому зі словами "здоровий", хвороба ніби відступила, проте не надовго. При плановому візиті 2 червня 2016 р. дитини до гематолога в ЗУСДМЦ з'ясувалось, що у Юрчика ранній ізольований кістково-мозковий рецедив. ВІдтак дитину госпіталізували у відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії, де хлопчик і знаходиться досі.
Терапевтичний план передбачає проведення трансплантації кісткового мозку після досягнення кістково-мозкової ремісії. На це потрібні величезні кошти, в сумі від 100 тис. євро на трансплантацію кісткового мозку за кордоном, тому сім'я змушена знову просити допомоги у небайдужих людей.
_______________________________________________

Навіть 10,20,30…100 грн пожертвувані Вами можуть врятувати життя!

✅РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ КОШТІВ:
Картка ПриватБанку
5168 7572 7476 1131
Кіт Олена Юріївна (мама хлопчика)

Більш детальна інформація за номерами батьків Юрчика.
093 039 93 60 Кіт Олена (мама Юрчика)
093 039 80 89 Плішка Володимир (тато Юрчика)
Спільнота: https://vk.com/club122973838

http://galinfo.com.ua/news/4richnyy_yuriy_plishka_pot..


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.