#ДТП_Яворів Відео репортаж з місця дорожньо …

#ДТП_Яворів

Відео репортаж з місця дорожньо транспортної пригоди, яка сталась 16.06.2016 року близько 15:00 в по вулиці Велике Передмістя в місті Яворові, біля дитячого садочку та церкви Преображення ГНІХ.

Як вже повідомлялось водій автомобіля Renault, Проценко Олег Олександрович (молодший син колишнього першого заступника Начальника Яворівського РВ), на великій швидкості скоїв наїзд на семирічного велосипедиста, Василя Глинського, учня 2-го класу школи імені Т.Шевченка. Хлопчика у важкому стані каретою швидкої допомоги було доставлено в реанімаційне відділення Яворівської ЦРЛ.

Під час огляду місця події працівниками поліції було встановлено, що гальмівний шлях автомобіля Renault був майже 31 метр, тобто швидкість була більшою як поза 100 км/год. при дозволенній швидкості 60 км/год. Також було встановлено, що протектор на шинах передніх коліс був майже нульовим та неробоче стоянкове гальмо «ручник».

За повідомленням чергового лікаря нарколога, яка проводила медичне освідчення (в наркотичному диспансері міста Львова, по вул. Наукова, 49) Удалова Віри Іванівни, водій Проценко перебував в стані наркотичного сп'яніння.

Хочу також внести ясність, що ні працівники поліції, а ні начальник відділу поліції жодним чином не намагалась спотворити результатів медичного освідчення. Однак була така розмова зі сторони батьків горе водія, з працівниками медичного диспансеру про підміну результатів з метою визнати Олега Проценка абсолютно тверезим.

На сьогоднішній день Яворівським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України.
Потерпілий хлопчик перебуває медичному закладі «Охматдит» у Львові, сьогодні йому провели операційне втручання, стан важкий але стабільний.

На думку юристів головною обтяжуючою обставинною для водія Renault буде не наркотичний стан сп’яніння, а перевищення швидкості майже в два рази та «лисі» передні шини. Юрій Кенцало
https://www.youtube.com/watch?v=H7P83CvlTNs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.