#Яворівське_озеро #Яворівський_карєр Комісія Level 2 – …

#Яворівське_озеро #Яворівський_карєр

Комісія Level 2 – друга спроба.
За депутатським запитом Народного депутата України Володимира Парасюка, розпорядженням голови Яворівської районної державної адміністрації була створена виїзна комісія, для перевірки забудов на березі Яворівського кар'єру. Також відоме як Яворівське море, найбільше в Україні за глибиною та об'ємом води штучне озеро.

Очолював дану комісію перший заступники голови Яворівської РДА Роман Дусько.
Також до складу комісії увійшли:
– представники органів місцевого самоврядування на території який розташована дана водойма, керівники Залузької та Терновицької сільських рад;
– голова комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовище Яворівської районної ради (земельної комісії);
– представники правоохоронних органів: поліції, прокуратори, служби Безпеки України;
– крівник Держгеокадастру у Яворівському районі та представник ДП «НДП Екотрансенерго» (колишня Сірка);
– помічники Нардепа Володимира Парасюка та члени активних громадських організацій Яворівщини.
Однак головного архітектора району, Любомира Новосільця чомусь не було, хоча контроль забудов у Яворівському районні – це його безпосередній обов’язок.

Комісія здійснила виїзд на місце кар'єру і зафіксувала цілу низку порушень серед них: будівництво на землях виділених під особисте селянське господарство, зміна цільового призначення земельної ділянки, відсутність дозвільних документів на встановлення тимчасової будівлі, порушення меж прибережної захисної смуги, тощо.
Підприємці, які в той чи інший спосіб привласнили собі земельні ділянки навколо озера облаштовують собі приватні бази відпочинку (яхт клуби).

До речі, минуло року в середині вересня 2015 року, вже працювала схожа комісія щодо незаконних використань земель навколо Яворівського озера (кар'єру), яка була створена за дорученням голови Львівської ОДА та відповідно до депутатського запиту Тараса Бойка.
Головою тієї комісії був тодішній заступник, а нині голова Явовіської РДА – Орест Хлян. І також було встановлено дуже багато порушень (https://vk.com/wall-67174021?day=20092015&w=wall-..).

Однак на сьогоднішній день жодних порушень не виправлено, а навпаки будівельні роботи розпочались зі ще більшою інтенсивністю та з’явились нові будівлі на самозахопленій земельній ділянці.

За результатами роботи комісії буде складено протокол та прийнято рішення, щодо незаконного використання земельних ділянок та порушеннями чинного національного законодавства.

P.S. Ми всі киваємо на Межигір'я та незаконну забудову Дніпра біля Києва, а в самих «під носом» працюють такі самі корупційні схеми та незаконні забудови, але ми всі мовчимо та сприймаємо це як належне.
Тоді хто нам винуватий ???

https://youtu.be/P8Epn-XPMsU
(с) Юрій Kentsalo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.