Хабарниця в законі. Ще одна хабарниця, яка має всіх …

Хабарниця в законі.
Ще одна хабарниця, яка має всіх "глибоко в носі" і спокійно працює в органах державної влади.

Знайомтесь, Шевчик Оксана Іванівна хабарниця зі стажем, яка з 1993 року працювала в Державній міграційній службі (колишній паспортний стіл).

В березні 2013 року працівниками тодішньої міліції по економічним злочинам «паспортистку» Шевчик Оксану було затримано на гарячому з хабарем в розмірі 700 грн. Відкрили кримінальне провадження за статтею вимагання грошових коштів службовою особою та розпочали досудове розслідування. В міграційній службі «спалену» хабарницю відразу звільнили, правда лише за згодою сторін. Кримінальна справа пригальмувалась тому що як зазвичай в нашій державі корупціонери і хабарники відкупляться.

Сума заїхала не маленька, за закриття кримінальної справи хабарниця Шевчик заплатила більше як 5000 $ США та ще її керівник Ігор Дашавець закинув 3000 $ щоб його не рухали, як результат Яворівський райвідділ міліції справу закрив. Однак чи хтось правильно не поділився з прокуратурою, а можливо мало заніс, але як це не дивно Яворівська прокуратура два рази скасовувала постанову про закриття кримінального провадження. Досудове розслідування триває по сьогоднішній день, тобто пішов вже четвертий рік, хоча всі матеріали готові для оголошення підозри.

Саме цікаве те, що колишній голова Яворівської РДА Орест Гнип в листопаді 2015 року приймає цю хабарницю на роботу в Яворівську райдержадміністрацію, де Оксана Іванівна починає згадувати славне минуле і вже на новій посаді «натягує» людей на гроші.

Варто зазначити, що при влаштуванні на роботу в адміністрацію Оксана Шевчик проходила жорстку конкурсну комісію, перевірку в рамках Закону України «Про очищення влади» та різного роду перевірки, але ніде жодного зауваження не було і Орко Гнип гонорово своїм розпорядженням призначив хапугу Шевчик на посаду адміністратора відділу ЦНАПу Яворівської РДА.

На сьогоднішній день пані Шевчик троха понизили, вона працює в відділі з прав захисту дітей при Яворівській РДА, цікаво з кого вона там хабарі вимагає, а місцева прокуратура на чолі з новим прокурором в свою чергу з новим запалом взялась за стару кримінальну справу.

Сподіваємось вже найближчим часом ми побачимо закінчення цієї трирічної епопеї і хабарниця Шевчик все-таки опиниться на лаві підсудних.
https://www.youtube.com/watch?v=15BGe00Dii0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.