УВАГА ВСІМ (ОСОБЛИВО ПІДПРИЄМЦЯМ)!!! Шановні …

УВАГА ВСІМ (ОСОБЛИВО ПІДПРИЄМЦЯМ)!!!
Шановні львів'яни. Дана особа, яка представляє себе Сергієм Гончаруком, аферист та хамло, стверджує, що він інвалід, якого ніби-то направили до Вас на роботу з центру зайнятості, вимагає облаштувати йому робоче місце згідно чинного законодавства (40 робочих годин на тиждень, лежак і т.д.),
та просить підписати йому направлення і вказати, що він не підходить для роботи за станом здоров'я (тобто ФОП або підприємство відмовляє йому через те, що він ніби-то інвалід!). При відмові підписати направлення і вказати причину, яка йому підходить (потрібна) влаштовує скандал, більше того, погрожує розправою. Варто зазначити, що дана особа юридично підкована (навіть сказав, що він адвокат, але чомусь хоче працювати охоронцем. Цікаво, чи не так?!), приходячи до Вас на роботу він уже володіє інформацією про підприємство, директора, статутний фонд і т.д. Ба, більше того, він показує явно фальшиве посвідчення учасника АТО, інші супутні документи, якими він володіє і оперує (в руки нікому не дає!) теж сумнівні, звісно ж не пред'являє жодних інвалідних посвідчень і т.д.. Думаю всім зрозуміло, що це ніякий не "Робін Гуд", який бореться за права інвалідів, а звичайний "разваділа". В кінцевому результаті пропонує "дружити" з ним, тобто "закріпити дружбу" фінансово. Прошу бути особливо обачним з даною особою, від нашого підприємства уже написано 2 заяви в Поліцію.
Якщо цей "гість" завітає до Вас – не роздумуючи телефонуйте 102. Також будемо дуже вдячні за будь-яку інформацію, яка допоможе встановити дану особу або де її можна знайти.
#Львів #аферист #увага #СергійГончарук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.