Скажіть, будь ласка, наскільки законним є платний вхід …

Скажіть, будь ласка, наскільки законним є платний вхід (20 гривень) на Винниківське озеро? Адже існує закон України про вільний доступ до водойм для всіх громадян)
І ще питання, ліс який біля озера, (теж знаходиться в загальному користуванні) – якщо по стежці з лісу вийти до озера, чи мають право охоронці вигнати людину, яка таким чином ( через територію загального користування) потрапила до водойми?)

4 коментарі

 1. Д сказав:

  взяли озеро в оренду,ось і беруть кошти за вхід.але його почистили та доглядають за ним. Чому ви дивуєтесь в наші часи?

  • Андрій сказав:

   В оренду можуть взяти але доступ забороняти не мають парва. Конституція гласить, що територія 50м від води має бути вільна в доступі для громадян!!! Якщо і беруть кошти, то хай беруть за надані послуги, наприклад за туалет, переодягальню, беседки, лежаки парасольки батути і так далі. Закон має бути законом, чи ви за те щоб порушували ваші права? Тоді ви РАБ! А от позбирати інколи паперчики, могли б і самі “бізнесмени”, за те що їм дозволили взяти в оренду цю територію і вести там свій бізнес! Так як ця робота не вимагає великих фінансових затрат, один робочий за день може проходитися не спіша і підібрати все шо криво лежить, на зарплату в 4-5тис грн, це всього 200 відпочиваючих по 25грн, ця сума назбирається за годину, а куди решта кошти ідуть? Звісно шо в кишеню, я розумію шо то бізнес і в кишеню шось мусить ложитися, але не так нагло!

 2. 8918 сказав:

  Якщо із своїм покривалом й не берати вище перераховане паном Андрієм то прохід безкоштовний а тим більше ніяка охорона немає права вас виганяти. P.S А інакше не мижалійте часу і викликайте поліцію

 3. Д сказав:

  От бачите,пан 8918 каже ,що прохід безкоштовний….
  На Вульках так само було озеро,яке з року в рік заростало. І що тепер,воно чистеньке,пісочок на пляжах,лежакі і т,п,але воно платне,100грн за день…. Так само,хтось взяв,а хтось дав,в оренду,і тепер підприємливі ділки збривають касу,незважаючи на права людини та конституцію….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.