Пам’ятка воїнам НКВД В селі Нагачів Яворівського …

Пам’ятка воїнам НКВД

В селі Нагачів Яворівського району, навпроти сільської ради досі стоїть пам’ятник радянським активістам, які загинули від рук українських буржуазних націоналістів в боротьбі за встановлення радянської влади.

Не зважаючи на те, що в квітні 2015 року Верховною Радою України прийнятий Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (Про декомунізацію), сільський голова Нагачева Степан Дацко не спішить його демонтувати.

Можливо тому, що поряд будується проросійська православна автокефальна церква, батюшка якої так наполегливо агітував на виборах за діючого сільського голову Степана Дацка, що на одній із недільних проповідей назвав опонентів тодішнього кандидата Дацка і своїх односельчан – ВОРОГАМИ.

Дивно чому голова Яворівської районної державної адміністрації, який є представником Президента в даному регіоні не приймає жодних рішень, що до невиконання сільською владою Законів України.

(с) Михайло Стахник


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.