Увага! Розшук! Червоноградським відділом поліції …

Увага! Розшук!
Червоноградським відділом поліції ГУ НП у Львівській області розшукується ЯРОШЕНКО Юрій Олександрович, 03.08.1999 року народження, який близько 21 години 30 хв. 17.07.2016 року вийшов із помешкання за адресою: Львівська область, м. Соснівка, вул. Театральна 2 кв. 15 та безвісно зник.
При виході із помешкання був одягнутий наступним чином: сіра кофта із малюнком синього кольору спереду, джинсові штани світло-синього кольору, кросівки чорного кольору із білою підошвою, ззовні вигляд років 16, зріст 170-180 см., худощавої тілобудови, обличчя овальне, очі карі, волосся середньої довжини чорного кольору, брови густі, ніс широкий, передній центральний верхній зуб відсутній на половину, а сусідній зуб жовтого кольору, губи товсті, на кісті лівої руки з зовнішньої сторони наявне татуювання у вигляді абстрактного візерунку, який переходить від середини великого пальця до зап’ястя, з внутрішньої сторони зап’ястя лівої руки містяться шрами від порізів.
Усіх, кому що-небудь відомо про місцеперебування вказаного хлопця, просимо повідомити у Червоноградський відділ поліції ГУ Національної поліції у Львівській області за телефоном 0937291266, (0249) 2-24-93 або на оперативну лінію 102.
Будемо вдячні за будь-яку інформацію, що допоможе встановити місцеперебування вищевказаного громадянина.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.