В с. Грімно цікава ситуація!!! Городоцького …

В с. Грімно цікава ситуація!!!
Городоцького району Львівської області знаходиться дерев’яна церква Преображення Господнього побудована в 1777 році, що є пам’яткою архітектури .
Нещодавно ми виявили відсутність в церкві п’яти образів (фото додається), крім того зникли старовинні підсвічники та Євангеліє 1800 років та багато іншої церковної атрибутики.

За вказаним фактом 08.06.2016 Городоцьким відділенням поліції розпочато досудове розслідування. (сліцтво зволіка, мовчить?! невідомо!?)
Настоятелем храму вже понад 10 років є о. Василь Дурда. Який до 2014 року був настоятелем храму в сусідньому селі – с.Татаринів, де також зникла старовинна ікони, яку він нібито забрав на реставрацію, однак досі не повернув, хоча з того часу минуло вже більше двох років. Відтоді в с. Татаринів був призначений інший священик.
О. Василь пояснює що відав ікони на реставрацію: на початку були у м. Городок потім м. Борислав зараз у Полтаві.(плутається у своїх свідченнях). Ми пропонуємо йому вказати місце реставрації ікон, щоб ми поїхали і побачили даний факт реставрації навіть у Полтаву не надає(каже що не наша справа)
Така ситуація і по навколишніх селах, містах: м. Комарно,м. Городок та інші. Таке враження, що більшість Комарнівського деканату реставрує старовинні безцінні ікони.
Крім того Київським фондом «Рідний дім» було виділено 250 тис. грн. на рахунок церковної громади с.Грімно, але дані кошти пропали і немає ніякої згадки про поступлення кошті, звіту.
Стрийська єпархія мовчить, зволікає!? невідомо! немає ніяких дій, не створена комісія, не приїхали у село не створили ревізійну комісію по рослідуванню поступлених коштів. Думають напевно, що все затихне!? нерозумію!?
О.Василь хоче покласти відповідальність на паламара церкви ніби він причепний до пропажі ікон, хоча сам заявив, що віддав на реставрацію.
Звинувачує підприємців села, ніби вони йому мстят за його дочку, яка є Голової селишної ради і роблять на нього наклеп.Факт очевидний -ікон немає, грошей немає, підсвічників немає, євангеліє немає та іншої церковної атрибутики теж немає.
О.Василь робить всіх винних, заставляє збирати підписи по селі на його підтримку, робить конфікти у громаді таке враження,що совість у нього відсутня.
Куда звертатися, щоб повернути дані ікони (приблизна вавтість 100 тис. доларів).(Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах ст.185 ККУ)
Надаю контактні дані особи, яка можуть підтвердити чи спростувати вказані відомості:
– Іван Панчишин – 067 314 05 85;


153 коментарі

 1. Галина :

  Частина з написаного тут шановним паном Іваном вигадка а частина на розгляді правоохоронних органів. То може шановний пан Іван, який використовує для наклепу патріотичні сайти, розкаже читачам яким чином, маючи у тимчасовій власності 131 гектар землі, він її обробляє за допомогою 4 працівників, які офіційно рахуються у його фермерському господарстві “Горбунове”.

 2. Наталя :

  Мені дуже соромно за того пана Івана. який , будучи таким безграмотним. пише такі статті. Якщо копнути глибше, це колишні друзі, у яких зараз трохи розійшлися інтереси. У людей села також багато запитань до пана Івана.

 3. Наталя :

  Чому цей пан так мало платить людям за оренду землі? Чому не ремонтують дороги, які так порозбивали його цементовози? Чому через його племінника молодий хлопець лежить у могилі?

 4. Анонім :

  Пане Іван але ні після того що ви робете в селі ви просто іван та ше з малої букви

 5. Надя :

  шановний Іване яке ви маєте право писати що то отець робить суєту між людьми як це ви своєю брехнею робитице. Тим більше якби в церкві пропали такі гроші то повірте в церкві небуло нічого, а те що ми маємо в церві ми завдячуємо отцеві Василеві. До церкви я ходжу що неділі і за ці роки я вас бачила в храмі які можна перерахувати на пальцях. І ви написали цікаву фразу що отець мститься підприємцям за дочку яка є головою села мститися нема за що тому вибирав народ села Грімна а не ви шановені підприємці

 6. Пане іване,Ви хоч і хрещена людина, але не маєте поняття, що для нас простих людейосуджувати поступки священників, а тим більше брехати на них (що зокрема Ви зробили), то є великий гріх,бо вони є висвячені особи

 7. Анонім :

  Пане Іване ви б краще подумали про себе і про свою родину. А не займайтеся брехнею, про Бога вам говорити неварто тому що ви буваєте у храмі коли кажуть Христос Воскрес і Христос Рождається!!!! А ваш друг Бас взалі незнає як у церкві відкриваються двері .Та ви оба навіть у селі не прописані.

 8. АНАСТАСІЯ :

  Шановний Іване Ви податки платите за ці землі вище вказані. Чи на людських горбах хочите виіхати до раю не вийде тому що, божий палиць вже нас падає то аварія то громи бють задумайтися маєте внуки нехай вони за вас нестраждають. в Бога непікупитеся як у поліціі за цього хлопця за 200000 тисяч доларів , що забив Ваш зять і гуляє на волі. А ви вчіпилися отця і мстите люди вас проклинуть , краще поробіть дороги по селі що ваші машани порозбивали , а бас нехей не засмерджує село своіми пеміксами.

 9. бандера :

  іван молодець а як отець не злодій хай просто поверне все на своє місце а не бреше людей і поза очі дірібанить гроші які тупо вкрав.люди розуйте очі він аферист.

 10. Анонім :

  Брехати погано, але покривати і сліпо захищати брехню це ще гірше! А саме більше що мене засмучує це люди які ворогують між собою. Заздрість панує між людьми ненависть! Отець гарно перевів це протистояння в іншу площину розказавши що це олігархи проти його дочки зговорились(

 11. Анонім :

  Коли чую від односельчан що вони не підуть до церкви якщо не буде о. Василя мені хочеться плакати, невже вони туди ходили тільки заради нього, щоб він їх там побачив, а як же Бог, Ісус Христос( не сотвори собі кумира

 12. Анонім :

  Наші люди чомусь не люблять багатших, вони цілий час нарікають на них якийсь комунізм. Краще най якийсь пан з польщі нами керує наші землі обробляє… тільки щоб несусід.

  • Анонім :

   Ви тут всі ідіоти. Чмошника який вкрав ікони знищити а рагуля який не дає людям жити просто розірвати

 13. Анонім :

  Якщо в церкві відбуваються такі чвари, значить ця парафія без душі. Смирення має бути за чесноту в священнослужителів ,а небунтівний дух і непослух! Християнин має прийняти любий життєвий поворот бо віруючі знають що все накраще, і Якщо на це воля Божа то ми мусимо прийняти зміни які грядуть в нашій церкві

 14. Анонім :

  Доброго дня. Шановні бізнесмени ви подивіться що ви зробили з села за 10 років. На село штрашно дивитися, особливо біля ваших господарств. Ви кажете що” поляк” , коли в селі був пан то “панська дорога” була в кращому стані ніж вона є зараз, і чагарники біля пана не росли, які ростуть біля ваших господарств.

 15. анонімно :

  скоріше билися за віру а тепер за священиків.як ви маєте право не відкривати церкву чого ви боїтеся є люди які ходять помолитися а не бунт робити совісті у вас не має такі великі свята і церква закрита але Бог на небі є і він все бачити що добре а що зле і на чиєму боці правда.

 16. Анонім :

  Сьогодні побувала в славному Грімному, про яке ніколи не чула, якби, Бог мене там не скерував. Тамтешні парафіяни 13 років ходили не до церкви молитися а до о Василя . Люди добрі сьогодні один священик завтра другий, а ми до Бога ходимо він один і його потрібно любити.

 17. Цибульник :

  Я народився і виріс у цьому селі . Приїзжаю до батьків люблю їх і тішуся коли вони здорові і щасливі . Останнім часом окрім подій важких які відбуваються в країні почув, що у селі яке було обєднано жило спокійним життям відбуваються всякі події в які мені важко було повірити. Пару людей(я особисто їх з дитинства свого знаю) які зацікавлені фінансово проводили бізнесові справи на території села Грімного коли їм перейшли дорогу- вижили (вигнали) фактично священника який підходив усьому селу, підставили нового священника якому важко зараз буде в розділеному селі(люди поділені) і через що……через клан родини Васильчаків …Бізнес Івана Горбуна і Баса. Ось і все…Просто дочка священника яка зараз голова сільради виконувала свою роботу і покопалася в справах цієї бізнес троїці (несплати податків ,ренти, робота на паях без оплати) ААА ще цікаве почув що частину села приватизували це взагалі в теперішній час мені здавалося фантастикою…. Так що непотрібно тут писати про моральність та порядність. Священник …це на даний час просто можливість помститися… і доречі люди всім селом були за нього. Несправедливість та сила грошей, інтриги пару людей з бізнесу зробили свою справу . Фінал цього розбрат в селі.
  Заїзджі люди не коментуйте з почутого від когось незнаючи що відбувається насправді. А жаль парафіян різних конфесій і сльози за священником це показник якісної роботи яку він виконував на протязі років перебування в цій громаді.
  P.S// Для роздумів…Священник і ці троє бізнесменів були дуже хороші друзі я б сказав рідня жили душа в душу …поки не випливли справи з податками, землями і т.д і т.п Час всіх розсудить …Авторитетний в селі священник вигнаний а бізнесмени втратили довіру села і думаю зацікавили прокуратуру, податкову і інші служби(на користь поляку… я в шоці ) . Незрозуміло тільки кому від цього стало краще…???

  • Анонім :

   Як же священик дружив з такими крадіями і брехунам як ви всі пишете і горілку з ними пив))) рідня були))) аможе він зних користав !! А як перестали ділитися почав присувати через сільську голову їх!! І невсі парафіяни заним ! Непотрібно за всіх розписуватися!!!

  • Анонім :

   Звідкии ви таке чули????Чув що пів села приватизували )))) чув і з того зробив висновок коли вже навчитеся думати підіть в сільську раду подивіться карти або в Інтернеті кадастрова карта зареєструйтеся і дивіться що в оренді а що приватизовано ! Бо поселі ще деякі умніки думають що є самозахват якигось земель!!!

 18. Анонім :

  Можливо в Ваших словах є доля правди, але в чому вина цього молодого священника, який при висвяченні присягав про послух і покору вищому духовенству, сьогодні після 8 років навчання повинен слухати крики цікавих жіночок. А якби на його місці був ваш син ,брат ,де Ваша культура, порядність, християнська любов.Так час все розсудить і за кожне слово треба буде відповісти .

  • Оксана :

   Дорогі жителі с Грімно!
   З юних літ я часто гостювала у своєї подруги,яка живе у Вашому селі.Коли я приїжджала ,то мене гарно зустрічали,і кожна зустріч була як свято.Гарні гостини,усміхнені і радісні люди працювали на своїх господарках і на роботі.А що тепер?Тепер,село і людей в ньому ніби підмінили.Злість,неприємні розмови,напевно і заздрість робить свою справу.Моя подруга нічого пояснити не може і каже ,що твориться щось незрозуміле..Невже не можна спори і суперечки вирішити цивілізовано ?Місцева влада,інтелігенція,підприємці,керівники установ де ви?Погляньте як дружно живуть інші села:допомагають, виручають,переживають,проводять благоустрій у населених пунктах. І на кінець,моє застереження,опам’ятайтесь ,візьміть себе в руки,бо прийде час і буде пізно.А у Вас є напевно діти,внуки,які хочуть миру,злагоди,спокою і віри у завтрашній день.Люблю Вас грімнечани.З повагою Оксана.

  • Анонім :

   тут я некомпетентний я цього всього небачив я ж написав я приїзжаю в гості хоча і народився і виріс в цьому селі але я приїзжаю в ГОСТІ і поводжу себе як гість а не як ПАН цього села. Якщо ви приїхали в гості поважайте цих людей і громаду вони у себе дома їм там жити і потрібно в гостях рахуватися з господарями а не вказувати які вони погані. Не подобається не їдьте а приїхали поводьте себе як гість ))) Приїхали служити служіть ось і все ) А там як ви кажете розсудить …

  • Анонім :

   Шановний анонім!

  • Анонім :

   Як же священик дружив з такими крадіями і брехунам як ви всі пишете і горілку з ними пив))) рідня були))) аможе він зних користав !! А як перестали ділитися почав присувати через сільську голову їх!! І невсі парафіяни заним ! Непотрібно за всіх розписуватися!!!

 19. Анонім :

  “Авторитетний” священик обікрав стару дерев’яну церкву, залишивши на згадку сліди від древніх ікон на стінах. Брав гроші на певні церковні речі, але так і не придбав їх до храму. А ви ридаєте за “авторитетним” злодієм. Якщо священик іде на таке, то чи має він ще якусь совість служити у цьому селі, та й взагалі чи має він ще право служити біля престолу? Священик має бути добрим прикладом для всіх, а не ганьбою через святотатство. При чому тут місцеві підприємці? Вони, що йому допомагали у крадіжці? Це просто ваша заздрість і тупість, “шановний” цибульник. Не переживайте, Господь з часом все розставить на свої місця… А ви й надалі моліться Богу, а не о. Василю та далі садіть цибулю і все буде добре…

  • Анонім :

   Добродію аноніме! Ви пишете правду, що бізнесмени нічого не крали разом з о. Василем, бо о. Василь взагалі нічого не крав. А на рахунок образів, то він чесно сказав, що дав їх на копіювання і вони мали вже бути повернені до храму. Але хтось дуже постарався, щобїх не повернули.Хто це зробив-велике запитання!!!! Грімненські бізнесмени самі добрі злодії. Протягом багатьох років обкрадали своїх односельчан. Платили за оренду їхніх паїв по 0,8ц зерна за га. А колив село прийшов новий інвестор, який пообіцяв плати по 5ц за га, то вони тут-же заплатили так само. якщо вони такі чесні, то нехай заплатять людям все, що вкрали у них за попередні роки. Тоді може їм і повірять, що вони не злодії. а поки що ні!!!!!!!!!!!!!!

   • Анонім :

    Хтось постарався щоб невернули ))))лапшу з вух зніміть ? Бо вам як дітям малим можна навішати

   • Анонім :

    Шановний, “образи здали на копіювання” чи може на реставрацію, це різні речі. Видається, що вже не знають як збрехати. Проте, стосовно першого і другого має бути певний документ, який це засвідчує. Також священик не мав права без волі громади таке робити, адже це не його особиста власність, а власність усієї громади, навіть не церковного комітету. Вам безсоромно плюють в очі ті що брешуть про “копіювання”, а ви кажете, що це роса з неба падає. Протверезійте вже на кінець!

 20. Цибульник :

  Знову всім доброго вечора) мені сподобалась цей діалог) Про совість мовчу і образи в мою сторону мій односельчанин. Про церкву і що діється в ній якраз ви і знали в першу чергу тому що ви були з священником найкращі друзі потрібно було відразу говорити а не коли стало вигідно вам. Ніхто не молиться пану Василю як ви тут хочете перекрутити але повірте і на вас люди в селі молитися не будуть . Не прикривайтеся божими справами і Богом коли вирішуєте свої справи.
  P.S Мені відписують такі побожні люди що думаю вони почнуть тепер ходити до церкви )))))) Смішно що люди які неходили до церкви і неприймали участі в її житті стали такі милі і чоловіколюбиві….Може ця ситуація навернула їх до церкви і це буде добре ))) А священників моє село міняло часто до о. Василя хотілося щоб нові священники згуртували село а не знову просили грошей на бензин часу немали для села а похорон чи нагло посповідати приїзжав з горожени чи з комарна священник…(чи ви забули вже ті часи при о. Василі) Гарних всім свят) І щановні односельчани гарно приберіть церкву до свят незабувайте на свята гості зі Львоваі і інших міст приїзжають до родичів … Так що неопозортеся ))) І я обовязково приїду. З повагою і шануванням Цибульник

 21. Анонім :

  Шановний анонім! Ви пишете, що о. Андрій мав слухати крики цікавих жіночок, а на то Він і священник, щоб всіх вислуховувати. По-перше, до о. Андрія ніхто не кричав, а була сварка між парафіянами і то її не було б, якби цього не починали вороги о. василя. По-друге, о. Андрія просили почекати на відповідь з Києва від Блаженнішого Святослава. І по-третє, не дай Боже , ніколи о. Андрію опинитися в такому становищі, до якогодовели о. Василя три бандюки і ще горстка брехунів. Парафіяни , що мали з першогодня відкрити церквуі впустити о.Андрія. А як би це виглядало по відношенню до о. Василя, з яким вони молились 13 роківв церкві НЕ ДО НЬОГО, а РАЗОМ З НИМ ДО БОГА. Подумайте добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Анонім :

   Супер ви взяли велику на себе відповідальність закривши двері перед о. Андрієм але ви закрили двері перед Господом невпустивши Його в свої серця і в святий храм !!! Але як завжди буває виж немогли бо що скаже о Василь непасує((( а перед очами Бога це все пасує!!!????(. А отець Василь мав сказати небунтуйте люди мир вам. Все добре бо присягав на послуг!!!!

 22. Анонім :

  Ого який рівень які бандити та це якась трігада вони захопили землі намахують людей так вот чому в селі живуть люди бідніше ніж вони ) вот чому бухають б’ються і сусіди сваряться але чекайте точно якби вони давали за паї більше зерна ми були багаті і їздили би всі на Кіа чи фольксвагенах землі позабирали негідники приватизували їх)) навіть нема де бульби посадити собі ) це ж треба розповісти всій Україні а може в них таємне товариство шось тіпа масонів чи ілюмінатів ! Точно і туди входять всі хто проти о. Василя . Люди скоро беріть смолоскипи і як встарі часи))))

 23. Анонім :

  Почнем думати разом і фактами бо робити висновок з того що кажуть бабульки в селі або родичі або сусіди !!!
  Перше я несимпатик Горбуна Баса чи Васильчака мені всерівно чим вони займаються бо досправи це немає ніякого відношення але якщо зних зробили таких крадіїв то скажіть особливо мущини хто некрав всі крадути хтось на будові хтось на заводі будь де і нескривають того то чим ви ліпші??
  Друге крадіжка з церкви це святотацтво і необманюйте себе що робляться якісь міфічні копії!!! І плюс люди якщоб він хотів реставрувати чи копії зробити чому неповідомив громаду завчасно?? Подумайте в нас ще нерозрахувалися за Іконостас і тут він тратить гроші щоб зробити реставрацію картин абсурд, тай гроші би збирали на ту справу по селі нераз а тут все тишком нишком. Образи вже за кордоном їх неповернути!! Я думаю з часом переконаєтесь в цьому!!!

 24. Цибульничка :

  Привіт всім! Запитання до клану.Чого ви такі злі,здоров’я маєте,грошей багато(в людей накрали) а зло із вас так і пре.Посміхніться,радійте життю, впустіть в своє серце любов до ближнього і може люди вам простять.А цибульник розумно сказав,МОЛОДЕЦЬ.

  • Анонім :

   Хто не впускав молодого отця на Літургію до церкви? Невже “клан”? Ви впустіть до свого серця Бога і тоді прозрієте. Чи ви, пані Н., забули як кожного місяця їздили на прощі, а під церквою в Грімні, яка сила вами трясла?

 25. Анонім :

  Класно олігархи цибульницькі крадуть погано то зло! Священник вкрав з церкви всьо класно!! Так тримати! Менше заздріть

  • Анонім :

   Назар ти ж в курсі з церкви дали на відмальовування образи і їх невернули зараз шукають а все інше в церкві є….нічого невкрадено….непотрібно брехати

   • Анонім :

    Щось о. Василь довго їх відмальовує, може він їх ” відмиває”. Та ні, він давно вже їх відмив!!!!

 26. Анонім :

  А що вони вкрали факти де чи просто пустослови комусь до хати залізли чи вгараж що вкрали?????? Давайте пишіть бо всі говорять що вкрали а ніхто не напише що??? Заяву напишіть по факту крадіжки

 27. Анонім :

  Отець в церкві казав що разом з ними горілку пив такі друзі були! А ні в одної людини невиникло питання що горілку пив? І він про це розказує в церкві люди а про решту навіть писати не хочу…

  • Анонім :

   ой ха ха отці невживають спиртного….в церкві непив, пяний на службі не був а мирське життя то у нього на совісті. Святість визначається ділами вчинками а не поговорити і когось звинуватити

 28. Анонім :

  Образи поверніть! Най скаже куда дав кому? коли ?чому без відома громади ?зробили склад з церкви! бардак

 29. Анонім :

  А з Татаринів чому пішов хто знає???

 30. Мешканка с.Підмонастир :

  Сьогодні призначили о.Василя с.Підмонастир Перемишлянський р-н.Люди від прочитаного в шоці і незнаю ть як реагувати. %)

 31. ірина :

  розкажи назар як ти виганяв людей з квартир свідки є по сьогодні

 32. ірина :

  реагуйти позитиво не робіть поспішних висновків

 33. анонім :

  кожна людина відповісь за своі гріхи написали сам негатив краще б розповіли з чого все почалось в селі грімне виганяють пятого священика одні і ті самі люди раніше виганяв покійний дідо а тепер діти івнуки дідо колишній комуніст табличка з іменем якого висить на церкві і повісив священник не порадившись з людьми бо хотів догодити вониж друзі

  • Анонім :

   Шановний пане, в українській мові існують розділові знаки. Табличка, яку ви вкрали ще вам пригодиться для вічності. Який священик благословив вас на це діло?

 34. підмонасьирчанка :

  А нам що робити ,в кожній брехні є доля правди.

 35. підмонастирчанка :

  Така група підтримки приїзду з священником незрозуміла,і щось нечисто,Як на мене.Нам потрібний добрий священик(як у нас був),а ця історія нас насторожує.

  • Анонім :

   Назар ти вже став підмонастирчанин??? Ще від чийого імені будеш коментував?????

  • Анонім :

   Назаре, хочу тебе розчарувати, твої сподівання не виправдались. Парафіяни с. підмонастир, прийняли о. Василя як рідного, і нічого їх не насторожує. Ми там були і все бачили на свої очі. Чм ти теж там вже побував? і ти там хочеш принесли своє зло? опам”ятайся, у тебе малі діти і ти не боїшся гріху?

 36. Бетмен :

  Назар будь чемний! Бо я можу тебе викрасти!

 37. Анонім :

  та ваша так звана група підтримки напевне стали сатаністами чи догналівцями за одним священником бігають довкола церкви і кричуть сатана за другим іздять по області люди опамятайтеся бо за ваші діла будуть відповідати невинні діти а священників розсудить бог а ви плачте над своіми дітьми і моліться за них

  • Олена :

   Чиї діти будуть відповідати так то ваші от про них і подумайте. Заспокійтеся вже нарешті!

 38. Анонім :

  Христос рождається!!!!

 39. Анонім :

  Люди добрі, якщо парафіяни їздили на службу до о. Василя, то що це гріх????? Принаймні це була різдвяна служба,а не така як у нас в Грімні, за 1,5 години все відправити… Назаре, ти вже домігся свого, вигнав священика, для чого і надалі поливати його брудом, вигадуючи якісь парафіянки с. Підмонастир, тобі не надоїло, чи то в тебе вже переросло в хворобу? заспокійся, і якщо ти такий “праведний і релігійний”, то нехай твої дії будуть відповідними до твоїх переконань.

 40. Бетмен :

  Назар ти свою чергову брудну справу зробив.Хто наступна твоя жертва? Будь чемний,бо викраду.

 41. Анонім :

  Бачите парафіяни села Підмонастир прийняли о Василя по людськи, а ви в Грімному як прийняли?

 42. Котовский :

  Васильчики Гандони ваші стайні будуть горіти

  Назар Чорний в тебе дуже гарна фамілія. Ти зачорнив свою родину і ціле село. А ми їздили і їздити будемо. Ви за священика не переживайте, а краще давайте раду своїй Любі ,бо вже дістала депресійний стан через вашого вуйка Івана.

  на

 43. Олена :

  Ваш о. Андрій ще та штучка! Не розібравшись в ситуації, прийшовши на все готовеньке почати зразу свої права качати. Чим він інший?

  • Ігор :

   Що означає “ще та штучка, на все готовеньке”? ПОСОРОМИЛИСЬ би. Він відучився 8 років. ВІДУЧИВСЯ, а не протер штани. Його душа чиста і світла. Злість і ненависть засліплюють вам очі.

 44. Підмонастирчанин :

  Ми дійсно прийняли о.Василя на нашу парафію, адже це воля Божа та церковної влади. За час Різдвяних богослужінь люди с.Підмонастир відчули до о.Василя приязнь, його духовність та ревність у молитві. Його проповіді Божого слова людям прийшлися до вподоби. І людей с.Грімне, які приїхали на Різдвяне Богослужіння, ми також радо прийняли і розуміємо їхню струрбованість з цього приводу, що від них забрали такого хорошого священника. Значить духовність у таких людей на належному рівні, а виховати таку духовність у громади міг лише священник, духовно багатий, який виконує волю Бога, а не зацікавлених людей. Тому не судіть священників, бо не наша це мирська справа, а справа самого Бога. А ви краще за все дякуйте Богові – за терпіння, за випробування – і просіть прощення за свої гріхи!!! Та перепросіть один одного за взаємні звинувачення у гріхах та образи, адже Новонароджене дитятко Ісусик прийшов на землю, щоб розплатитися за наші гріхи Своєю Дорогоцінною кровю!! Памятайте про це. Веселих Вам Різдвяних свят та щасливого Нового року! Приїжджайте у с.Підмонастир, ми Вам будемо лише раді. З повагою до всіх дописувачів та жителів с.Грімне парафіяни с.Підмонастир! Христос Рождається!!!

  • Анонім :

   Славімо Його! Дякуємо за теплі слова!!!! Ми по-доброму Вам заздримо, адже ви тепер маєте дуже доброго пастиря, а ми на жаль ні. Ви вірите, у нас на Різдво навіть “З нами Бог ” не співалося. Різдвяний настрій-це не тільки застілля, а насамперед духовна молитва, різдвяне богослужіння. О. Андрій напевне вперше чує про ряздвяну службу. в такому випадку йому ще потрібно довчитися. І ще, дякуємо за запрошення, ми до вас часто будемо приїжджати))) Зі святами Вас!!!!!!

  • Анонім :

   Ці люди мають “духовність”? І цього їх навчив о Василь? Щановна пані , ви забули як верещали під церквою? То про яку духовність йде мова? Ви як ясновидець побачили доброго священика?

 45. Бетмен :

  народ(одна і друга сторона)давайте на тому закриємо наш діалог.Нехай новонороджене дитятко Ісус вселить в наші серця ЛЮБОВ,МИР і СПОКІЙ.Амінь.ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!СЛАВІМО ЙОГО!

 46. Анонім :

  Христом Родився!Ніхто з мешканців села не хоче образити священника,але й церкву нашу ображати недамо.Просто дивно все це у с.Грімне знали заздалегідь куди священник іде,а нас попередили лише день на перед.Б

 47. Анонім :

  Була уже схожа ситуація у нас не виправні роботи.

 48. Анонім :

  Людина яка пише від інших ніяк не вгамується? так просили без коментарів,а ім’я його ми знаємо (назар)

 49. Анонім :

  Ніколи не зустрічала і небачіла,славновісного Назара,та здається його дуже”люблять”івішать усі гріхи на нього одного.Скажу поправді з Підмонастира писав не він.Отця ми прийняли,вибору не було.Шкода,що священиками ідуть через гроші,а не за покликанням.Поживем побачимо,що з цього вийде.Кожен відповість за своє.PSДивно,але священник досі про себе нічого не розповів” *UNKNOWN*

 50. Олена :

  А він і не розповість. Бо скромний і не привик себе хвалити. Можу я вам про нього розповісти. Такої чуйної, доброї, вічливої людини я ще не зустрічала. Він приходить на допомогу всім хто попросить і не хоче за це ніякої винагороди. Приведу декілька прикладів. Коли одного разу ішов до одинокої старенької сповідати її не прийшов з пустими руками, а приніс їй солодощі. Одного року було таке що на Миколая спонсори обіцяли дати для дітей подаруночки але так і не дали то о.Василь за свої кошти купив цукерки і роздав дітям. Він сказав що діти вже чекають на подарунки від Миколая і не винні що спонсори виявились не чесними. Ще багато можна писати прикладів скажу одне шановні підмонастирчани ви і не уявляєте як вам повезло зі священиком. І не вірте нікому хто каже шо він поганий це не так і ви в цьому самі скоро переклнаєтесь.

  • Анонім :

   Він сам розпоряджався церковними грішми, а на залишок купляв вам цукерки, а декому і лапшу.

 51. Мешканка с.Підмонастир :

  Добре, ви нас запевняєте не вірити, тоді де взялася стаття,і де ділися ікони???

 52. Олена :

  в статті можна багато чого написати і це може зробити будь хто. А на рахунок ікон то ми гріменці більше ніж 90% впевнені що їх потрібно шукати в хатах Васильчика, Горбуна, Баса.

  • Анонім :

   Пані Олено, не намагайтесь комусь щось довести, бо видно, що ви спілкуєтесь не з мешканцем с. Підмонастир, їх менше всього цікавлять наші клопоти. просто є люди, які й надалі намагаються ввести людей в блуд

  • Анонім :

   Маєте докази – подавайте заяву, а щодо о Василя ще ведеться слідство.

 53. Мешканка с.Підмонастир :

  То чому не шукаєте?

  • Анонім :

   Мешканка села Підмонастир якщо у вас так багато питань то назвіть своє ім’я і запитайте відкрито. А не говоріть за всіх

 54. Олександр :

  але ключі від старенький церкви мав тільки о.Василь.,а не Васильчик не Горбун чи Басс.
  І чому він не написав заяву в поліцію, що ікони з церкви ЗНИКЛИ!!!

 55. Котовский :

  Ікони нікуди не пропали, вони є в с. Грімне. Бізнесмени спеціально так зробили, бо в них не було іншого вигоду, щоб вигнати священика. Наш отець ховав людей без грошей на відміну від інших священників. І новий священик який є зараз в селі на свята не впустив вертеп до церкви колядувати.

 56. Мешканка с.Підмонастир :

  То анонімний хоче моє ім’я,смішно.

 57. Грімнечанка :

  ,,Не судіть і не будете суджені ви,,-так записано в Святому Письмі.Досить обмовляти о.Василя.Ви добилися щоб він пішов з парафії.Дайте йому спокій.Невже ви получаєте задоволення від того,що обливаєте його брудом.ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ.

 58. підмонастирчанка :

  Люди с.Грімне,вас з однієї сторони шкода,а з іншої -вирішуйте питання розумно,а не через інтернет,ідіть до декана,поліції.Врешті якщо священник знає де вони,то нехай скаже,а приховує.Я жителька с.підмонастир,та сама підмонастирчанка,а не якийсь там назар,в нас помер в листопаді священник, дуже добрий,це для всіх шок.Ми неможимо оговтатись,нам сказав декан,що буде молодий священник в лютому,і тут через день інший священник з іншої єпархіїєпархії,дивно,зрозумійте правельно!В нас був перед тим,навіть незнаю як назвати,ужас,тому є насторога!Ми любимо свою церкву,вона стара є цінні речі з монастиря.Звідки священник нам байдуже,головне щоб був чесним і добрим,а решта….

  • Анонім :

   А чому ж ви так “гарно” попрощалися з їмустю, якщо так любили попереднього священника

   • Анонім :

    напевно треба було її лишити в селі, бо о василь зі своєю давно вже не живе

 59. Олена :

  Шановний анонімний а ви що підробляєте тим що свічки тримаєте?

 60. Грімнечанка :

  Шановна Підмонастирчанка.Прошу вас не підтримуйте діалогу з Анонімний(це славнозвісний назар чорний) В селі всі знають,що це не адекватна особа. Дитина з садочку поводиться культурніше ніж він.І це ви бачите з його коментарів.

 61. підмонастирчанка :

  Це точно!Ви нашої їмості не чіпайте,це зробило 4людина,а страдають всі,хоча вирішили і порозумілися.А в вас просвідку і миром не пахне,нажаль.Як є так є,врешті решт церква села,а не священника,а дальше буде видно!

 62. Анонім :

  Шановні мешканці Грімного! Звертаюсь, як простий мешканець селища Розділ, якому не байдужа доля порядних людей. Коли нам оголосили про відїзд о. Андрія в село Городоцького р-ну, всіх роздільчан охопив смуток. Бо завжди важко розлучатись з кимось світлим, добрим, порядним. Але як виростають пташенята і відлітають з гнізда, так і людина повинна знаходити своє місце у білому світі. Написати звернення мене змусили чутки про ніби то несприйняття мешканцями Грімного о. Андрія і не бажання прийняти. Мені детально не відомо про суть незгоди, але я закликаю дати шанс показати о. Андрію себе. Такого освіченого, чесного, правдивого священника я ще ніколи не зустрічав. Кожне село – це маленька модель України. І як показує історія через дурість кількох баламутів нераз Україна втрачала незалежність, нераз втрачала можливість кращого життя. Дайте можливість в спокійних обставинах відправити Служби Божі місяць-два і Ви самі не захочете його відпускати. З повагою! Роздільчани.

  • анонім :

   ТО чому цей чесний священник став на сторону нечесних .(ці люди багато років крали в людей,а коли їх викрили вони пішли по головах,цих людей знають всі прилеглі села)А священик прийняв не правильну позицію,він повинен був бути незалежним в такій ситуації.

 63. Анонім :

  Шановнi мешканцi села Пiдмонастир , а ви самi спитайте о. Василя про Iкони с. Грiмне з ст.Церкви

 64. Грімнечанка :

  Розказував мій дідусь про твого діда комуняку,скільки він накрав.Як його копали з кабінету а він ліз через вікно.А ти схожий на нього!!!!!.Можу розказати всім про тебе і твій клан,чим ви займаєтесь.може якась служба зацікавиться? P.S.мені цікаво як реагує твоя сімя і сімя твоєї жінки на твою писанину.

 65. Гречка :

  Як його дід сто років тому крав то ти знаєш ,а як ксьондз образи тепер виніс, то ти це розкажи З ВАС вже вся західна Украіна сміється , про вас вже анігдоти складають про вашу високу духовність

 66. Грімнечанка :

  Так.сміються з цілого села.із вас в тому числі.З порядноі хати сварок не виносять.Це все вирішується в селі а не в інтернеті.

 67. анонім :

  Розумно і похвально.Не копай під когось яму ,бо в неї впадеш сам.(що і вийшло із кланом)

 68. Анонім :

  Завдяки дiда ( комунiста.який лiз через вiкно) такi як Ти …….. мають нову Церкву

 69. Анонім :

  А дiдусь про себе доброго тобi чомусь нiчого не може позповiсти…… чому

 70. Грімнечанка :

  Правда, як болить,коли обливать брудом близьких тобі людей. Хотіла щоб і ти це відчув.
  Давай закінчимо цю суперечку.це до добра не дійде.

 71. Оксана :

  Заздрість найбільша невиліковна хвороба!!!!

 72. Анонімно :

  чорний Назар ти є хворихвора людина. Звернися до свого вуйка івана хай тебе завезе полічить де лікує свою жінку, може тоді ти заспокоївся.

 73. Гречка :

  які ви там в тому Грімному страшні люди ви би подивилися на себе зі сторони Я того Назара і в очі не бачила але по тих ваших висловах зрозуміла що він порядніша людина ніж ви писаки Якто кажуть в народі не тішся діде з чужоі біди бо за нею твоя іде

 74. Анонімно :

  Тобі повезло що ти його не знаєш бо він є аферист, і багатьох людей він повиганяв з квартир, і люди дотепер його проклинають .назар а ти собі створи ще третю сторінку і напиши проте який ти порядних “ДЕБІЛ”.

 75. анонім :

  церкву ми маємо томщо будувала парафія а не твій дідо

 76. Оксана Білозір :

  Назар твій дідо не Церкву будував,а хати тобі і Іванови васильчику з церковних матеріалів злодюга

 77. Котовский :

  Завтра в понеділок в Грімне приїде перевірка, бізнесмени тримайтеся!!!

  • Зіна М. :

   Писаки і писарі!В Новому Році я хочу побажати вам розуму, мудрості і трохи інтелекту. Впевнена, що ви, хто ображає людей своєю хворою уявою в своєму немічному житті не побудували і буди для пса і не зробили нічого доброго для людей. Перш, ніж писати таку дурість подумайте, чи поважаєте хоча б себе. А за причинене зло треба відповідати. Одумайтесь. Може не пізно!

 78. анонім :

  буде всім повна жопа ура

  • Зіна М. :

   Грімнечани, складається враження, що в нашому селі існує спілка Анонімних Алкоголіків. Ідентифікуйте себе по імені, ви ж не безіменні анонімні алкоголіки. Все і так зрозуміло, хто на що здатний. Не ховайтеся – будьте сміливі до кінця. На страшному суді не сховаєтесь! Не обливайте брудом небіжчиків , майте Людську подобу. У кожного з вас є родичі на цвинтарі, всі там будемо. Чи не так?

 79. Зіна М. :

  Подивіться на цю ситуацію ззовні: наведемо приклад – заміни священиків у Комарнівському деканаті Стрийської Єпархії, а саме в Комарному. Декана о. Івана з церкви св. Петра і Павла замінили на о. Ігора і на даний час о. Іван вже не декан. В Кліцку замінили о. Романа, в Татаринові – о. Василя Дурду замінили вже давно, у Березці – о. Андрія. Чомусь заміну в селі Грімному поєднюють з кланом Васильчаків і бізнесом Баса і Горбуна. А може це підприємці наказали: обікрасти церковне майно? Чи поміняти усіх священиків Комарнівського деканату!? Задумайтеся, чи не вчинки священиків завели їх на дорогу, якою вони крокують,що вони залишили по собі??? – стіни порожні без образів, відсутня церковна атрибутика, борги…………………………….., пусту церковну казну. Очевидно, що священики багато чого накоїли, просто нам не все відомо до кінця! І ми шукаємо винних усіх крім священиків!!!!!!

  • Пеленська О. :

   А чи виправдані вчинки тих людей, які закрили церкву на два місяці, тут взагалі рішення безглузде і невиправдане… Та взагалі тяжко навіть про таке думати…Який ж то великий гріх! Кожен відповість за свої вчинки. Гріх хтось взяв на себе?

 80. Оксана Білозір :

  Уляна чорна тебе ще тут нехватало в коментар!

 81. Котовский :

  Чергова брехня!!!Наскільки я памятаю Івана Васильчика хата побудована до 1995 року а в церкві фундамент було закладено у 1999 року,до речі на таблиці яка була на церкві з лівої сторони біля входу було написано коли було розпочато будівництво …. можливо ви прочитали коли її вкрали.

 82. ірина :

  нарешті ви всі згадали про бога ….гріх і божу кару.

 83. підмонастирчанка :

  Моя порада ,зустріньтеся(може навіть за столом,в кого що зі свят залишилось)і нормально поговоріть,бо….чесно,це вже смішно,ми всі дорослі люди,подумайте що комусь гірше(на сході) удачі і Не сваріться)))))

 84. юля :

  дякуємо. миру всім.

 85. Іванка :

  Про ситуацію в селі Грімно знають, напевне всі Я теж тільки читала ту брехню про отця Василя і думала про те, наскільки треба бути ДУРНИМ, щоб займатися такими наклепами. Написати мене заставило те як цинічно ті ж люди що, так гарно брехали, тепер у час коли вся країна плаче за НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ , святкують вечорниці. Але коли розібратися про головних “героїв” вечорниць то стає все зрозумілим. Люди які звикли брехати – брешуть завжди. Своїх дітей не пошле на війну Васильчик, Бей Іван, Горбун та інші. Тож що їм до біди інших людей. Свято є свято. Так як вчора витанцьовувало село Грімно собі не дозволив би ніхто. Так що вірити таким двуликим людям не можна. Схаменіться- це не по – Божому!!!!!!

 86. юля :

  саме головне що в цих гульках приймав участь наш духовний наставник отець андрій

 87. ірина :

  яке ато… які сини… сикуни…

 88. Стріжик :

  Яке село велике щось нікого не видно в ато!

 89. ірина :

  я що кажу. сикуни…

 90. Яяяяяя :

  Справа не в тому що нікого нема в АТО це справа кожного окремо. Справа в тому що для вечорниць можна було вибрати інший день. А найбільше дивує як міг отець Андрій і його сім”я так плясати в такий день, Який він після цього священник? Він в першу чергу мав заборонити в цей день якісь танці. Всюди по Україні висять прапори з чорними стрічками, в Києві матері плачуть за дітьми, а в Грімні гульки з участю духовного наставника. ПОЗОР вам о. Андрію!

 91. Цибульник :

  А о. Андрій слухає не Бога, а Басиху! Вона головніша:)))) ЇЇ взагалі в селі всі слухають, як скаже так і буде. Тому нема чому дивуватись вона і в великодню пятницю танці зробить і їй ніхто нічого не скаже!

 92. ірина :

  ми вертаємось в часи диктатури. в неділю директор школи заставляє всіх дітей і вчителів приказовим тоном бути біля музею..що скажуть бізнесмени то він і робить..

  • Олена :

   А люди самі винні! Не хотіли б не ішли б у Басихи на поводу. Я вважаю давно треба було людям піднятись проти. Хто вона така щоб всюди пхатись і вказувати що кому робити!!!

 93. Житель с. Грімне :

  Важко щось сказати хороше про о. Андрія, замість спільної молитви і згуртування парафії яка розділена він продовжує поділяти парафіян на хороших і поганих( погані які не підтримують кодла, це я про Бас, Васильчак, Горбун, та ін.) Він як людина духовна мав принести злагоду та мир а не посилювати поділ між людьми.

 94. Анонім :

  Люди прошу вас непишіть що правильно робити а що ні! Хто має гуляти а хто немає! Бо ви судите але мало знаєте! День пам’яті Небесної Сотні був 20 лютого в понеділок а вечорниці були 19 числа. Співались патріотичні пісні і Українські народні! Було цікаво!

 95. Анонім :

  Отець Андрій розумна вихована людина, має прекрасну сімю. Нерозуміння навіщо на нього так пишуть.

 96. рір :

  шановні жителі грімного ви визначіться хто ви є то ви дуже великі патріоти ніби дуже шануєте наших героів хоч в день

  • рір :

   хоча в день памяті Небесноі Сотні 20 лютого вас на поминальній службі не було а то скиглите що директор школи виганяє всіх на панахиду до річниці Шухевича То хто ж ви насправді Такі подібні до вас Христа теж судили Для них Христос теж все робив не так іне в той час Схаменіться бо лихо вам буде

 97. покоління :

  коментатор “рір” ну дуже не зрозуміло коментуєте, слідкуйте за правописом…+думаю, варто було поминальну службу зробити все ж в неділю після обіду, так як робили в інших селах, в понеділок люди на роботі та на навчанні!

 98. Анонім :

  Ти покоління подумай вже нарешті про своє покоління яке буде відповідати за те як ти осуджуєш священника який щодня за тебе молиться І слідкуй за своіми ділами словами а не за моім правописом це в коментарях допустимо принаймі нікому від цього зла не буде

 99. покоління :

  “анонімний”, ваш коментар під ніком “рір” важко зрозуміти. Навіщо писати такі коментарі, якщо там нічого не зрозуміло? я саме думаю про своє покоління! дійсно, вартувало службу зробити у вихідний день, коли у людей є можливість прийти! проти нового священника я не маю нічого! сім’ї Васильчиків-Панчишинів-Ковалків(Басів) змінили вже 10 отців і ще 10 поміняють! новий отець хороший, тільки компанія навколо нього склалась така, через цю компанію його люди й не хочуть! потім все зміниться, побачите! отця Василя теж Васильчики привели і було все добре спочатку, а потім..бачимо результат..

  • Неля :

   Стид і позор Басиці вона навіть незнає в яких хустинах в великий піст ходять добре що вона знає як горілку під церкви привозити

 100. ііііііі :

  Ті що пишуть що день Небесної сотні 20 числа так воно і є цей день проголошений таким днем але розстрілювали наших хлопців 18, 19, 20 лютого і ці всі дні і є днями Небесної Сотні. А щодо о. Андрія то в нього на Службі Божій не можливо стояти спокійно: в кожному слові фальш, вигода, підлість. А до сповіді до нього взагалі страшно іти, бо хто знає чи він не використає наші слова собі на користь.

 101. Анонім :

  Якщо ти не можеш спокійно стояти в церкв,і тобі страшно іти до сповіді, то це означає, що в тебе вселився злий дух, тобі треба звернутися до екзорциста

 102. покоління :

  Люди, та заспокійтесь вже з осуджуванням інших, хоч на Страсний тиждень, стримайтесь… ходила до сповіді до о. Андрія, гарно сповідає і служби гарно веде. Ну це ж не через нього о. Василя забрали з нашої парафії, в чому він винен? Так, зараз він, більшою мірою, зв’язаний з “елітою”, але “і це все мине”. Давайте відбудемо ці свята Великодні, з гідністю і чистою перед Богом душею.

 103. Мешканка :

  Цей о.Василь і в нас колись служив,було подібне.Я думаю це все правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.