#Янишівський хабарник !!! Корупційна схема від …

#Янишівський хабарник !!!
Корупційна схема від начальника відділу Держгеокадастру в Яворівському районні Янишівського.

Головний землевпорядник Яворівського районну Янишівський Іван Васильович успішно використовує своє службове становище для вимагання хабарів, для прикладу за надання витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки.

Схема дуже проста громадяни, які хочуть отримати витяг про нормативно грошову оцінку земельної ділянки та не дають Янишівському гроші в кишеню (хабар), він надсилає листа про те, що відділ Держгеокадастру відмовляє у наданні такого витягу та рекомендує звернутись до ліцензованої землевпорядної фірми, а тим громадянам які погодились позолотити ручку, начальніка Янишівський видає гарний витяг з мокрою печаткою про грошову оцінку.

Цинізм і жадність Янишівського полягає в тому, що навіть ліцензована землевпорядна фірма, в яку начальник Держгеокадастру та його працівники скеровують людей і яка знаходиться поруч з відділом Держгеокадастру в Яворівському районні, через підставних осіб належить тому ж таки Івану Янішівському. Тому гроші за цей витяг грошової оцінки землі так чи інакше отримає «наш» земельний хабарник.

Яскравий приклад кооперативно-садівниче товариство «Жайворонок», яке знаходиться на території Домажирської сільської ради. Саме таким чином Янишівський відмовив керівнику цього кооперативу у видачі витягу грошової оцінки землі. Натомість окремим членам цього товариства (Собко А.В., Яковлева О.В. та Собко А.М.), які звернулись до Янишівського через місяць, начальник відділу Держгеокадастру в Яворівському районні люб’язно надав такий витяг грошової оцінки на цю саму земельну ділянку кооперативно-садівничого товариства «Жайворонок».

Ось така земельно-корупційна схема працює в Яворівському районні, яку очолює головний землевпорядник району Янишівський Василь Іванович.

Тепер подивимось як швидко притягнуть до відповідальності цього хапугу чиновника, чи правоохоронці здатні лише Бакунця за конфлікт інтересів оформляти.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.