ЛЬВІВСЬКА ВЛАДА НАМАГАЄТЬСЯ ЗНИЩИТИ ЄДИНУ …

ЛЬВІВСЬКА ВЛАДА НАМАГАЄТЬСЯ ЗНИЩИТИ ЄДИНУ ПАТРІОТИЧНУ КНИГАРНЮ "КНИЖКОВА КРИЇВКА"
НА ПЛОЩІ РИНОК В ЦЕНТРІ МІСТА ЛЬВОВА
(напроти вікон кабінету Андрія Садового).

УВАГА!

Останнім часом на діяльність Українського книжкого клубу-книгарні "Книжкова криївка" (пл. Ринок, 31, м. Львів) почастішали напади контролюючих органів Львівської міської ради та муніпальної міліції. Книгарню звинувачуюють в "захопленні території міста", а її засновника п.Олександра Василюка – в "несанкціонованій вуличній торгівлі". До керівництва книгарні періодично застосовують санкції та великі штрафи.

В умовах постійного адміністративного тиску утруднюється робота цієї унікальної книгарні та виконання покладеної на неї суспільної місії з популяризації української книги та автентики.
Керівництво книгарні позбавляється можливості самоокупності для своєчасного погашення орендної плати по договору оренди комунального приміщення, розрахунків перед українськими книговидавцями та книгорозповсюджувачами.

В таких діях вбачається спроба знищення львівською владою патріотичної книгарні з метою лобіювання на місці такої чергової ресторації чи кафе. Вважаємо, що розпочаті заходи адміністративного тиску на книгарню, є добре організаваною "рейдерською" атакою.

Закликаємо всіх небайдужих львів"ян та гостей міста підтримати книжковий клуб-книгарню "Книжкова криївка" в боротьбі за своє збереження. Запрошуємо всіх, всіх, всіх прихильників української книжки та автентики приєднуватися до участі в Комітеті захисту "Книжкової криївки".

Оголошуємо про початок збору підписів громадян про підтримку та збереження книгарні, складання відкритого звернення громадських організацій Львова.

Просимо про підтримку депутатів Львівської міської ради, журналістів та людей доброї волі.

Наші координати:
Книгарня-клуб "Книжкова криївка",
м. Львів, пл. Ринок, 31.
Засновник книгарні Олександр Василюк
093 665 9153
095 537 9589
Секретар Комітету захисту "Книжкової криївки"
Любомир Пелех 093 231 1898.

ЗАХИСТИМО "КНИЖКОВУ КРИЇВКУ"!
https://www.youtube.com/watch?v=HOQmnymfrd0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.