Дорога 1425

Доброго дня.

Хочу звернути увагу суспільства на проблему дороги Т1425 а саме відрізку Великосілки -Камянка-Бузька.

буквально на днях провівся ремонт даного куска дороги, але дивитися на картину як ця дорога почала знищуватися не можу. Отже дана дорога є тереторіального значення, згідно постанови КМУ по даному типу дороги заборонений рух атотранспорту з навантаженням на 1 вісь більше 7 т., або фактичною масою 24т.

вчора напротязі 1 години по даній дорозі проїхало 48 вантажівок які на око мають масу 40т, а саме возять зерно з Камянки-Бузької та на Камянку-Бузьку зерновози маса яких становить орінтовно 40т. Почали возити цукровий буряк на завод у Радехів їх маса також становить більше 35т.

всі ці автомобілі успішно проїжають через пост поліції у с.Великосілки, але чомусь наші доплисні нові поліцейські ніяк нереагують на це!!!

знаю що коли був там пост ДАІ то даївці з кожної машини брали дань за проїзд. Виходить що дань залишилась і при новій поліції.

а ці всі машини руйнують дорогу своєю масою.

також є ще одна проблема ці всі автомобілі їдуть через села зі швидкістю більше 80 км/год, а вселах мождивий вибіг дітей на прїжджу частину і страшно собі уявити що може бути, оскільки 40т вантажівка з швидкістю якою вона їде ніколи невстигне загальмувати.

думаю що нашій новій поліції не трудно просто на пості у с.Великосілки непускати ці вантажівки по коротшій дорозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.