Не анон Сьогодні, близько 11:30 в с.Солонка на АЗС ОККО на …

Не анон
Сьогодні, близько 11:30 в с.Солонка на АЗС ОККО на тривожну кнопку прибув певний підрозділ охорони, ситуація була наступна: стояла червона ваз 2109 та побитий volkswagen T4. По словах свідків неадекватний клієнт (35-40 років) приїхавши на АЗС з дружиною та своєю донькою (10-14 років)на ВАЗ 2109, з невідомих причин почав вияснювати стосунки з дружиною застосовуючи силу, після чого вона з дитиною заховались в бус Т4 та закрились в ньому.
Чоловік взявши вогнегасник почав наносити ним удари по машині, де ховалась дружина з дитиною, в результаті чого було розбите переднє скло, дзеркала, та заднє скло. Як потім стало відомо на даній машині приїхали особи які добре знають бунтівника, ніби то навіть разом працюють, а затриманий професійний програміст і подібні випадки з ним не вперше, навіть проходив відповідне лікування. Обурило наступне: коли працівниками АЗС вперше було викликано Пустомитівську поліцію пройшло близько 10 хв, після чого працівниками охорони було повторно зателефоновано в даний відділ поліції на що вони отримали відповідь що в них немає вільних екіпажів і не скоро будуть, звертайтесь в 102 можливо вони вам допоможуть. В 102 сказали що не мають права відправити Львівський екіпаж, оскільки це інший район і вони не несуть за нього відповідальність. На не згоду на таку відповідь працівників охорони їх було переключено на когось вищестоящого, де сказали що їм відомо що Пустомитівські екіпажі на виїздах, стався випадок де є декілька загиблих і на поліцію можна не чекати навіть, а на скерування львівського екіпажу в Солонку навіть не розраховуйте бо це інший район.
Після двох а то й трьох годин на АЗС з'являлися й інші знайомі особи затриманого, які забрали дитину і дружину, пошкодили авто бунтівника щоб він не зміг залишити місце події до приїзду поліції, а згодом забрали і самого затриманого коли той вже прийшов в більш-менш спокійний стан. Охорона весь час знаходилась на місці в кількості двох екіпажів, забезпечуючи порядок на даному АЗС. Добре що ситуація стабілізувалась і обійшлось без жертв, але могли б і бути фатальніші наслідки, наприклад якщо б у порушника виявилась вогнепальна зброя, що не рідко в наш час.
По інструкції дана охорона в схожих ситуаціях затримують правопорушника, чекають на поліцію і передають затриманого їй. Протягом трьох годин поліції так і не дочекались.
Так от висновок мій такий: я розумію що є на багато важливіші випадки де потрібна поліція, але ж це не означає що можна ставити під загрозу життя та здоров'я інших суб'єктів, чи Пустомитівський район на стільки маленький, що має такий не великий штат працівників поліції? Навіть якщо вся поліція направлена на то місце де сталась ця жахлива подія, яка забрала життя людей, хіба не повинна в таких ситуаціях діяти львівська поліція?( Солонка ж межує з Львовом, дану АЗС від Львова відділяють декілька кілометрів.) Адже в цей момент могло б в будь-якому місці Пустомитівського р-ну статись не менш трагічна ситуація, і що тоді? Чекати весь день поки розберуться з першою проблемою, бо поліція Львова не може реагувати на таку ситуацію, оскільки це не їхній район? А хіба не повинна б була поліція Львова перекривати хоча б приміські населені пункти в той час, поки поліція даного району не має змоги прибути на виклик? Хіба так повинна працювати поліція?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.