Не думав, що колись станеться така ситуація, що …

Не думав, що колись станеться така ситуація, що прийдеться просити про таку допомогу, а все через те, що 23 вересня 2014 року потрапив в ДТП, в якій я був пасажиром і слава Богу мені повезло залишитись живим, але зі зламаними обома ногами; ті що були спереду, а це водій і пасажир загинули. Після цього потрапив в районну лікарню, де мені занесли інфекцію, яка згодом дала про себе знати.
14.10.14-операція на правому стегні (остеосинтез пластиною)
16.10.14-операція на лівому стегні (остеосинтез пластиною)
29.10.14-операція на лівому стегні, ревізія післяопераційного шва (проявилась інфекція, висока температура)
25.11.14-операція на лівому стегні, зігнулась пластина (демонтаж пластини і монтаж апарата Ілізарова)
18 грудня виписали з лікарні, 23 ліг в лікарню з високою температурою
06.01.15-операція на лівому стегні (посттравматичний остеомієліт, передемонтаж апарата Ілізарова)
04.03.15-операція на правому стегні (зігнулась пластина, демонтаж пластини, остеосинтез інтрамедулярним блокуючим стержнем)
15.07.15-операція на лівому стегні (передемонтаж апарата Ілізарова)
07.09.15-операція на правому стегні (хронічний травматичний остеомієліт правого стегна, видалення блокуючого стержня, вплантація спейсера з антибіотиком)
05.10.15-операція на лівому стегні (резекція хибного суглоба, кісткова аутопластика з крила здухвинної кістки, передемонтаж апарата Ілізарова)
До січня 2016 року постільний режим, на початку лютого дозволено пересування на милицях з дозованою нагрузкою на праву ногу.
06.04.16-операція на лівому стегні (домонтаж апарата Ілізарова на гомілку, введення плазми збагаченої тромбоцитами в зону перелома лівого стегна)
На сьогоднішній день проведено 10 операцій, перелом на правій нозі повністю зрісся, але через халатність лікарів при операції складено ногу криво, тому після зростання перелому лівого стегна планується операція по ламанню і співставленню осі правої ноги. Перелом лівого стегна за два роки так і не зрісся, ліва нога коротша за праву.
Прогноз лікарів з київського інституту травматології та ортопедії, де я лікуюсь останній рік невтішні, потрібно вирізати частину кістки, яка через травму і інфекцію відмерла (ліва нога буде коротша за праву на 7 см.) і чекати пів року чи дасть ця операція результат.
Проконсультувавшись в приватній клініці www.ilaya.ua, де лікують за допомогою клітинних технологій (беручи мої клітини як основу, в лабораторних умовах вирощують фрагмент кістки, який через місяць трансплантують). При таких операціях перелом зростається до 6 місяців.
Така операція вартує 600 000 гривень, але в клініці зробили неймовірно велику знижку 50%, так як моє лікування триває вже два роки, за цей період витрачено всі заощадження.
Зі знижкою вартість лікування становить 301 000 гривень, але попри це, ця сума є не підйомною для мене, тому дуже прошу Вас допомогти мені зі збором коштів на лікування. Ваша допомога мені дуже потрібна.
Реквізити для допомоги:
Карта ПриватБанку
номер карти 5168 7423 0614 8465
Отримувач – Фартух Степан Ярославович
Мій телефон 0986331904
Буду вдячний за репост для розповсюдження інформації. Дякую!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.