По інформації з СШ 72: Між чоловіком …

По інформації з СШ 72:
http://varta1.com/2016/09/07/sogodni-v-shkoli-72-na-sixovi-stavsya-incident-shho-same/
Між чоловіком та дружиною які в даний момент розлучені відбуваються судові слухання за дітей. Вони після розлучення домовились що діти з початком навчального року підуть в школу по місцю проживання мами. Але чоловік не виконав своєї обіцянки, і 3 місяці тому самовільно забрав дітей з дружини дому поки її не було. Також протягом цього терміну він не допускає її до дітей. Дружина вирішила забрати дітей додому, а також перевести їх в іншу школу. Прийшла в 72 школу щоб забрати документи. Невідомо хто повідомив її колишнього тестя про те, що вона в даний момент перебуває в школі. Тесть прийшов в школу в стані алкогольного сп’яніння і почався скандал. Під час конфлікту він вдарив постраждалу в пах. Директор викликав патрульну поліцію. Коли патрульні приїхали сказали їй щоб вона проїхала з ними в Сихівський ВП. Однак вона повідомила патрульним, що письмове пояснення по даному факту напише в приміщенні школи.
З слів постраждалої: http://vk.com/id176725383
“Вони сказали мені що я маю 30 секунд щоб вийти зі школи а в разі відмови застосуюсь фізичну силу та спецзасоби, що в подальшому вони і зробили” (фото).
Жінка написала заяву в Сихівський ВП про нанесення їй тілесних ушкоджень поліцейськими. В даний момент поїхала в медзаклад для зняття побоїв. Матеріали по цій справі будуть передані в прокуратуру Сихівського р-ну.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.