о 17:30 По замаху на Копитко Богдана в селі Старе …

28.09.2016 о 17:30
По замаху на Копитко Богдана в селі Старе Село є затримано 5 чоловік і один з них по словах Д. Д. Загарія і прокурора Львівської області є організатор, хоча слідство ще працює і можливо ще будуть затримані . Також вилучено великий арсенал зброї , по словам Д. Д. Загарі це молоді хлопці один навіть з 1996 року народження, при затриманні цих осіб було вилучено два автомобіля.

Микола Савельєв запитався про одного з затриманих – Гаврилюк Дмитро ( по словам Савєлєва це представник Володі Дідуха кличка " Морда" ) чи вплине на ситуацію і чи не спровокує якихось подальших розбірок , керівництво ГУНП і Прокуратури Львівської області не думає, але будуть слідкувати за подіями.

Інформація з Києва :
«Ця група запланувала цей злочин за 2 місяці до того, як його скоїти. Замовник зустрівся з організаторомі спитав, чи може той скоїти такий злочин. Вони домовились про суму – 2 млн. 600 тис. грн. Організатор ще взяв із собою трьох людей, розприділив між ними ролі. За два місяці до того, як на цій трасі клався асфальт, вони заклали фугас. Від нього протягнули вже в трубі під землею дроти. Вони готували засідку у двох місцях», – розповів він.

«Вони найняли одного із охоронців, який казав їм, де і коли буде пересуватися бізнесмен. Вийшовши перший раз на злочин, вони його не здійснили, бо бізнесмен запізнився. Коли взнали, що він буде їхати 29 серпня зранку – вони виставилися. Організатор працював з кулеметом, праворуч прикривав кулеметник (з РПГ). Іще 2 злочинці вели вогонь з автоматів по автівках, вияснили те, що вони не лише одне місце зробили, а що через 3 км вони теж заклали фугаси. Ми їх ліквідували»,

«Один із затриманих – громадянин РФ. Він проходив службу в російській армії і після армії працював в фашистських організаціях. У 2014 році він був засланий на нашу територію, зараз ним буде займатись СБУ. Ще один із виконавців проходив службу в АТО»

Водночас головний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що група злочинців планувала й інші замахи. А основний мотив – боротьба за сфери впливу.

«Слідство вважає, що це боротьба за сфери кримінального впливу. Ясно, що підґрунтям є незаконне економічне збагачення»,
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.