Всім доброго вечора! Прошу допомоги у небайдужих ! …

Всім доброго вечора! Прошу допомоги у небайдужих ! У дружини мого рідного дяді найшли рак! Ця біда може прийти до будь кого і ніхто від цього не застрахований! В данний час такий діагноз лікується, але для цього потрібні кошти. Тому допоможіть цій молодій жінці чим зможете( кожна гривня допоможе, або перерепостіть мій пост) щиро дякую всім небайдужим! Якщо є якісь питання то звертайтесь…інформацію нарахунок ситуації надав мій дядя нижче…

Мене звати Олексій.

Мені 42 роки, а моїй дружині Оксані 38 років. У квітні 2016 року дружина почала скаржитися на болі в животі, але через деякий час це припинилося. Ми не надали цьому значення, так як таке буває у багатьох з різних дрібних причин.
У серпні 2016 року це повторилося і 10 числа ми вирішили зробити ендоскопічне обстеження кишківника зі взяттям проби тканини на гістологію. 16.08.2016 року повідомили вирок – злоякісна (G1) поліповидна пухлина на ділянці ректосигмовидного кута кишківника з закриттям прохідності (просвіту), а після комп'ютерна томографія показала десяток метастаз в печінці.
В нашій державній лікарні повідомили про необхідність проведення хіміотерапії, щоб знищити метастази в печінці, і це можливо потрібно буде повторювати.
Враховуючи підходи нашої медицини, яка швидше вб'є людину хімією, ніж вона доживе до операції, про що було сказано не одним онкологом, я звернувся через Інтернет до німецького представника, який займається влаштуванням людей на лікування в Європі. Несподівано отримав відповідь, а потім дзвінок, і мені запропонували клініку в Польщі, м.Отвоцк.
Операція (передня резекція сигмовидної кишки) буде здійснюватися лапароскопічним методом (без повного розкриття) з паралельним видаленням метастаз печінки методом кріоабляції (заморожуванням). Хіміотерапія поки не передбачається.
Озвучена вартість операції, лікування, медикаментів і стаціонару на 8 днів – 41550 злотих (близько 10 000 $). Сума не катастрофічна, але через слабку прохідність у кишківнику, в нас немає багато часу… Ми не зможемо назбирати до кінця жовтня 2016р таку суму самостійно без допомоги.
Залишилося питання в грошах…
Якщо потрібні посилання для скачування всіх матеріалів обстеження включаючи відео ендоскопії, звертайтеся, скину.

Карта ПриватБанку: 4731 1856 1079 3637
Власник картки: Кирилов Олексій Анатолійович.

З повагою та щирою подякою Олексій та Оксана.
artti12a@gmail.com
т. (063) 2310999, (099) 0943008, (067) 6814847.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.