Привіт, діло було вчора, діло було вдень, і ми вирішивши …

Привіт, діло було вчора, діло було вдень, і ми вирішивши орендувати будинок десь в Рясному дачному районі без номеру і вулиці за 1500грн, (будиночок двохповерховий, включимо з сауною, джакузі-це так як нам сказали в оголошенні) в реалі другий поверх – 1500, + баня і перший поверх ще 1000грн, і після нам сказали що ще +300 грн за кожну годину сауни.. І тут серед ночі на першому поверсі в сауні парились невідомі нам люди, і якимось чином в нас закрились двері в туалет, мій колега просидів годину в туалеті, після чого прийшов"адміністратор" і намагався відкрити ці двері(що в нього не вийшло з першого разу) після того все ж таки довелось зняти двері з завіс,.
Зранку в 10 год заявився цей самий "адміністратор" разом із власником будинку і почали вимагати в нас 20$ за новий замок, після чого в хамскій формі в не цензурною лексикою і погрозами вимагали в нас відшкодування в розмірі 500грн за те що при коврику при вході були сліди від взуття(при теперішній погоді).
Далі настоювали на тому, щоб ми негайно покинули приміщення, хоча на той момент часу була лише 11година ранку, а домовленість була про виселення о 12 годині ранку.
Далі нас не хотіли випустити з подвір'я доки ми не оплатимо "так зване відшкодування"
Все це супроводжувалось криками, нецензурною лексикою, і погрозами.
Коли все ж таки нас випустили з території, власник відмовився віддавати документи, до тих пір, поки ми не оплатимо ще 1000грн.
ХОЧУ ПОПЕРЕДИТИ ВСІХ ХТО ХОЧЕ ОРЕНДУВАТИ ЖИТЛО НА ВИХІДНИХ – телефонуйте – 0632491016- пан Тарас
0679825015- пан Андрій.

1 Відповідь

  1. Анонім сказав:

    Відпочивали в цьому ж будиночку з 29 по 30 квітня. Прочитавши даний коментар дуже насторожилися , але вирішили все ж ризикнути, і не дарма. Винайняли весь будиночок по ціні 2500грн. Адміністратор пояснив як доїхати і зустрів, показав будиночок. Баня справді 300 грн за год, але про це на було попереджено завчасно. В ночі до нас ніхто не приходив та й взагалі неторбував. Жодних проблем з виїздом не було. Будиночок дуже екологічний і чистий. В будинку було все необхідне, дуже зручне ліжко за декілька годин виспалися.Загалом залишились дуже задоволені =) Не знаю чому так сталося у Вас, але ми чудово відпочили без ексцесів та конфліктів, а адміністратор виявився досить ввічливою і позитивною людиною. Якщо нічого не ламати ;) то все чудово

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.