Доброї ночі. Хочемо Вас повідомити, що не дивлячись на …

Доброї ночі.
Хочемо Вас повідомити, що не дивлячись на те, що на дебати стосовно ситуації в пологових будинках Львова, ні сім'я потерпілих Стронціцьких/Майко, ні моя сім'я ні інші сім'ї не були запрошені. (хоча резонанс події загибелі немовля сім'ї Стронціцьких та інших сімей висвітлювали більшість авторитетних видань, газет, ТВ).
Врешті решт ми спромоглись потрапити на дебати та виступити у прямому ефірі, що б пояснити, що в пологових будинках ОСНОВНЕ ЦЕ ЖИТТЯ НЕМОВЛЯ ТА МАТЕРІ, а не бюджети, вина політиків, депутатів, текучий стан ремонту….(хоча це теж вкрай важливо).
Треба просто керівникам самим собі задати питання, що я СЬОГОДНІ І ВЧОРА ЗРОБИВ для того, що б запобігти трагедіям! Адже вони продовжуються.
Важливо також те, що лікарі мають ВІДПОВІДАТИ за смерть немовлят, в результаті лікарської недбалості, халатності, не компетентності. Вину і міру відповідальності яких має визначати суд.
Ми мали право на висловлення своєї позиції, бо поховали своїх новонароджених діточок і пережили/переживаємо ці трагедії.
Трансляція тривала майже дві години. В основному, це були виступи медиків…
З сторони активістів, був запропонований чіткий план який містив близько 60 пунктів.
З сторони потерпілих сімей була чітка пропозиція, на час розслідування кримінальних справ (які є внесені в ЄДРДР) відсторонити від обов'язків лікарів, які фігурують в кримінальних провадженнях. Пропонували лікарям допомогти своїми знаннями слідчим поліції, з метою швидкого розслідування справ по ст. 140 КПК.

Дякую журналістам інтернет видання Твоє Місто за сміливість надати потерпілим сім'ям висловити свою позицію.
Разом ми врятуємо багато життів немовлят
Остап Пудляк.

Відсутність шторки в душовій, тріснуті унітази і т.д. це справді проблема. В порядку денному цього круглошо столу наавіть не передбачалась проблема смертності немовлят! Нас було троє. Ми сиділи і слухали півтори години про все що завгодно: Про Польщу, Луцьк, про халатство санітарок.
Може і справді в своєму горі ми з глузду з'їхали і тільки нам потрібна відповідь. Наприклад, прізвище хоч одного лікаря, який поніс хоч якесь покарання.
П.Зуб озвучив кількість смертей, яка вражає, якщо не помиляюсь за 5 років. Правда забув озвучити скільки немовлят померло на Орлика через 2 год… 2 тижня…після травм, нанесених лікарями під час пологів. По таких фактах відкрито третина кримінальних справ, де звинувачують лікарів пологових будинків.
А шторки справді потрібні! За ними можна по-тихому переписати історію хвороби…в унітаз змити плаценту породіллі, щоб замести сліди. Не хочу бути необ'єктивним, користь від цієї "сходки" була! Як пообіцяв п.Зуб тепер на "Джамбула" гаряча вода буде цілодобово, не пройшло і 5 років,а може і більше! Гаряча вода, шторки, цілі унітази, ще трошки і полячки ринуться до нас народжувати, головне і далі мовчати про смерті і безкарність лікарів!
Забув! 24 жовтня в 20:00 в Шевченківський райвідділ поліції була подана заява батьків, які звинувачують в смертності своєї дитини лікаря пологового будинку по вул. Рапопорта, 8. Це друга кримінальна справа відкрита в цьому році на цього лікаря!!!
Ігор Майко.

Повний запис дебатів за цим посиланням:
https:https://m.youtube.com/watc..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.