Перестаньте переслідувати лікарів! ДОСИТЬ!!! …

Перестаньте переслідувати лікарів!

ДОСИТЬ!!! ДОСИТЬ МОВЧАТИ!!! Це вже виходить за всі межі! Знущання над лікарями, наклепи та підстави! Скільки можна терпіти це!? Люди, схаменіться! Ці «вбивці», «хабарники» та «ледарі», кожен день рятують Ваші життя!!! Хочете правди??? Я Вам розкажу її… Це не та «правда», яка кожен день тепер у Ваших телевізорах, у газетах та інтернеті. Це реалії нашого життя!
Кажете «хапуги»? «Без гривні і голови не повернуть до Вас»? Серйозно??? Знаєте яка насправді зарплата в лікаря? Реальна, а не та вигадана яку заявляють у газетах та на телеканалах? У лікаря з вищою категорією, з стажем роботи понад 30 років офіційний оклад становить 2868грн. Це багато? Це багато якщо підрахувати всі комунальні послуги, всі витрати на харчування (не кажу про вишукані страви і походи в ресторани, а про банальні хліб, воду, фрукти хоч раз на тиждень і м’ясо), про хоч якусь куртку на зиму? А діти, сім`я? Я вже мовчу про перукарню, медикаменти, елементи побуту і решта дрібничок без яких нам не прожити. Я розумію, що зараз більша половина нашої держави так живе, розумію. Але прошу зауважити! Лікар немає нормованого робочого дня, вихідних та свят, він не сидить цілими днями за столом і комп’ютером. Він є лікарем цілодобово, круглорічно. Думаєте це легко? Довгі години за операційним столом, нічні виклики, що буває досить часто, постійна втома…
Ви кажете, що лікар не приділяє Вам так багато уваги, як би Вам хотілось, не сидить біля Вас цілими днями?… Можливо Ви праві, так, але ніхто не думає про те, що Ви не однин такий, пацієнтів багато. В одного лікаря таких як Ви може бути і більше десяти, як би це не безсердечно звучало… кожного оглянути, обстежити, розказати пацієнтові про його стан, призначити лікування, описати… це не година, не дві….а операції, консультації… Повірте, це не легка робота. Так, кожен сам вибирає собі професію, але ж і в білому халаті хтось має бути, чи не так?
Знаєте скільки здоров’я «йде» у нього самого….за кожного хворого він переживає як за рідного, це правда, хто б і що б там не говорив.
Скільки раз я бачила, коли це й самий «ледар» добами сидить біля важко хворих, і на Новий Рік, на Різдво і на Великдень, на дні народження і на будь яке інше свято і вихідний, оминаючи увагою свої дітей, батьків, друзів…Він що не людина???
Люди, я ніколи не повірю в те, що коли не дай Бог в Вас чи в когось із Ваших близьких та рідних станеться горе Ви просто будете сидіти вдома. Ви ж звернетесь до тих самих «вбивць»!.. Чому ж Ви їх так обливаєте брудом???
Є різні ситуації, різні випадки….лікарі не боги… так, не завжди йому вдається допомоги, врятувати життя….це також правда, сумна правда…але скажіть мені, перш ніж звинувачувати його, чи Ви самі дбаєте про себе і своє здоров’я?! Чи приходите Ви на профогляди, а не тільки тоді коли вже сил нема терпіти? Чи ведете Ви здоровий спосіб життя? Не палите, не вживаєте алкоголь, дотримуєтесь режиму харчування та відпочинку? Ви хоча б це виконуєте??? Ні… таки ні… скільки раз я на власні очі бачила, що вагітні, лежачи в стаціонарі пологових відділень, тікають палити, як родичі приносять хворим з особливо жорстким режимом дієти заборонені продукти, як просто пацієнти не виконуючи призначень лікаря не приймають медикаментів… Ви добре подумайте про власні вчинки перш ніж звинувачувати його!
Чи знаєте Ви скільки лікарів здають свою кров в операційних коли біда? Що кожного дня вони ризикують своїм життям і здоров’ям? СНІД, гепатити? А скільки лікарів вмирає отримуючи інфаркти та інсульти переживаючи за пацієнтів? ВИ ЦЕ ЗНАЄТЕ??? Сказати, що багато, це взагалі нічого не сказати….
Якщо так далі буде то Вам незабаром не буде у кого лікуватись! Схаменіться!!!

2 Відповідей

  1. Д сказав:

    Автор! Представтесь будьласка…

  2. про100 сказав:

    погоджуюсь з вами …це абсурд…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.