Шахраї Green Apple

Купила айфон 5 у Green Apple

Купляла айфон вперше, тому і впринципі не дуже розуміла що і як перевіряти.
Прийшовши,я запитала чи є в наявності айфон 5 на 32 гб, мені відповіли що не має, а є лише на 64, і коштує він 170 $. Я почала запитувати чи є якісь мінуси в телефоні, на що мені відповіли що телефон “ідеальний” . я перевірила чи чистий айклауд, чи працює камера, чи ловить вайфай і тд. Я побачила що корпус в ідеальному стані і запитала чи він оригінальний і чи його заміняли все таки б\у і без жодної царапини, працівник сервісу сказав мені що копус звичайно що ідеальний . так як тоді я ще не знала як перевірити чи він оригінальний чи ні я не перевіряла. Працівник дальше почав нахвалювати цей телефон, що він без всяких мінусів і майже новий . я запитала чому так дешево коштує якщо він такий ідеальний , він мені тоді сказав що така його ціна.
Я купила цей телефон , працівник сервісу видав мені гарантію на 2 тижні, я сказала йому що якщо знайду щось погане в телефоні то прийду і вони вирішують проблему .
Прийшовши до дому я поставила заряджати свій телефон і він дцжк швидко зарядився і ще швидше розрядився , на другий день я прийшла в сервіс і сказала що проблема все таки є, це те що надзвичайно швидко сідає батарея, мені сказали щоб я залишила їм і вони поміняють батарею. Прийшовши за телефоном мені сказали що батарея вже сідати на буде взагалі і що я можу не переживати, але все повторилося і батарея почала ще швидше сідати. Я прийшла щк раз і мені знову поміняли батарею, і так ще повторилося 2 рази а батарею мені так і не поміняли. Лише заговарювали словами.
Прийшовши туди знову коли уже повинна була забирати телефон , мені як завжди сказали що телефон буде працювати дуже добре. Коли я вийшла з сервісу замітила що не працює камера . коли вже верталася то вони зачинилися.
Я вирішила здати телефон в ремонт в інший сервіс , там мені провели діагностику і сказали що телефон був топлений, і коли мінялася батарея то пошкодили камеру. І її прийшлося заміняти. Також заклеєли мені задню кришку телефона супер клеєм, який затік у плату і пошкодив її і також прийшлось її заміняти.

Дуже розчарована сервісом та працівниками які там працюють , які обманюють людей і нагло втирають їм всяке барахло і брешуть !
Звичайно моя вина також є в цьому, що я повелась на низьку ціну . але в їхні обов’язки ще ніби входить розказувати про стан телефона.
Не раджу там купувати !!!

2 коментарі

  1. ігор :

    знайома ситуація
    з цим самим магазином

  2. ігор :

    нові дівайси купляй…а не бв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *