#VARTA1_допомога_дітям 23 грудня наша команда помічників …

#VARTA1_допомога_дітям

23 грудня наша команда помічників Миколая відвідала із подарунками чудових діток, вихованців дитячого будинку "Оріана", що у місті Борислав. З цими дітками ми знайомі рівно рік і для нас вони вже немов одна велика родина!
Дітлахи з нетерпінням чекали на наш приїзд, хвилювалися чи отримають омріяний подарунок і таки отримали 😊
Цей день, як для нас, так і для дітей став по-справжньому незабутнім. Що може бути краще за щирі дитячі оченята, які палають від радості?! Ми побачили ці очі- це незабутні відчуття та найбільша винагорода для нас, як для помічників Миколая.

В цей день завдяки Олександру Зваричу, також нам вдалося переглянути гарний мультфільм.

Хочемо подякувати усім, хто долучився до збору подарунків та допоміг нам організувати таке надзвичайне свято для тих, хто справді цього потребує! Дякуємо кожному, хто так старанно опрацьовував написані дітьми листи та намагався втілити у життя абсолютно всі побажання. Ви справжні помічники Св.Миколая і ми раді, що за ці декілька тижнів познайомилася з такою великою кількістю небайдужих, щирих людей. Своєю допомогою саме Ви запалили щирі дитячі оченята та власним вчинком показали їм приклад доброти та милосердя!

Це свято відбулося завдяки добрим, небайдужим людям: Леся Сива, Ніна Гулей, Христина Дмитрівна , Маряна Підгурська , Ярош Василь, Аліна Молчанова , Марія Шурубура , Міхеєва Тетяна, Ирина Чечёта , Александр Зварыч , Ігор Зінкевич , "РАЗОМ християнсько-культурна асоціація українців в Трентіно", Ференц Ірині,
магазину "Обнова", зокрема: Бандура Віта, Орищак Сергій,Шутова Лілія, Денис Галина,Бручковська Іра,Бабій Іра,Стельмащук Аня,Наумчук Катя,Страмко Руслан,Радевич Марія,Грицишин Ліля,Бригарда Соломія,Земцова Альона,Мудрик Люба,Телюк Іра,Модла Петро,Модла Павло
Витвицька Наталя і Витвицький Мар'ян, Пач Андрій Ярославович,
Працівники ПП "Троянда-Захід",
Сім'я Патриків ( Патрик Оксана), Батьками та учнями 4-в 81, Сім'я Кирик Ірини, Дмитро Дмитро, Людмила Падяк , Богдан Волкович та УСІ, УСІ ДОБРІ ЛЮДИ, ЯКІ ПРИНОСИЛИ НЕОБХІДНІ РЕЧІ ТА ПОДАРУНКИ У ПУНКТ ЗБОРУ ТА ДОПОМАГАВ ФІНАНСОВО.

Дякуємо за Ваше добре серце. Ви неймовірні!

P.S Подивіться на цих діток, хіба це не щастя?

Усім гарного вечора, та побільше позитивних емоцій 😊

БІЛЬШЕ ФОТО В АЛЬБОМІ за посиланням: https://vk.com/album-66210801_239941686Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.