Колишні судді Яворівського районного суду …

Колишні судді Яворівського районного суду корупціонери !!!

20.01.2017 року працівники управління захисту економіки у Львівській області, Департаменту захисту економіки Національної поліції України, вперше в Україні за погодження Генеральної прокуратури склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією на колишніх суддів Яворівського районного суду Львівської області – Вареницю Василя Степановича та Воробля Михайла Михайловича.
Дані громадяни вчинили корупційні адмінправопорушення, а саме несвоєчасно подали без поважних причин електронні декларації про доходи.

Варто також зазначити екс – судді всіляко уникали зустрічі з працівниками поліції, які в свою чергу не могли вручити їм протокол про корупційне адміністративне правопорушення. Як наслідок полісменам довелось відслідковувати та ловити колишніх служителів Феміди для просто процедури вручення протоколу.

В подальшому ці протоколи буду розглядати все той же Яворівський районний суд тільки тепер колишні судді займуть місце правопорушників.

До речі, Варениця В.С. після звільнення з Яворівського суду хоче стати суддею Верховного суду України, а над пенсіонером Вороблем М.М. триває судовий розгляд кримінальної справи по отримання ним неправомірної вигоди, хабаря в розмірі 1000 $.https://www.youtube.com/watch?v=gKu2WSuqjpk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.